Nepravidelná menstruace i několik měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:15
Nepravidelná menstruace i několik měsíců

Ahoj mám takovy problém. Od začátku menstruace sem to měla hodně nepravidelný třeba jednou za 4mesice. Gynekolog mi od 15let napsal HA, brala sem jí 5let. Teď se s přítelem snažíme o dítě, ale problém je v tom jakmile sem přestala brát HA tak to mám stejně nepravidelný s rozdílem i 6mesicu.. Doktor mi furt říká ať beru HA, hledám nového. Problém je v tom, že teď mi menstruace trvá klidně i 14dní a pak zase pár měsíců nic. Prosím co přírodního na úpravu menstruace? Stalo se vám taky něco podobného? Díky moc za odpovědi

Reakce:
Emma9697
Kecalka 199 příspěvků 15.08.18 20:19

Měla jsem stejný problém zkus pít kontryhelový čaj :dance: Kolik ho pít a kdy si najdi na netu to dávkování zálěží , kdy se chcete zrovna snažit nebo ne :palec: Koupíš normálně volně v lékarně :andel: :andel:

Lekninka91
Extra třída :D 10422 příspěvků 15.08.18 21:21

U mě to bylo PCO. Začla bych tou výměnou gynekologa, aby zjistil příčinu :nevim: Každopádně po vysazení HA může trvat, než se cyklus srovná. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 21:32

@Lekninka91 Teď sem si četla příznaky PCO a docela to sedí. Při braní HA sem strašně přibrala,tak mi dr. napsal jiný po těch už ne, ale těžko se z přebytečný kil dostávám. Abnormálně se mi rozjelo akné. Rozhodně dr. vyměním. Díky za rady :)

Hrozina
Kecalka 330 příspěvků 15.08.18 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj mám takovy problém. Od začátku menstruace sem to měla hodně nepravidelný třeba jednou za 4mesice. Gynekolog mi od 15let napsal HA, brala sem jí 5let. Teď se s přítelem snažíme o dítě, ale problém je v tom jakmile sem přestala brát HA tak to mám stejně nepravidelný s rozdílem i 6mesicu.. Doktor mi furt říká ať beru HA, hledám nového. Problém je v tom, že teď mi menstruace trvá klidně i 14dní a pak zase pár měsíců nic. Prosím co přírodního na úpravu menstruace? Stalo se vám taky něco podobného? Díky moc za odpovědi

Ty se asi hodně nudíš že? Prázdniny jsou dlouhý. Už několik dnů tady zakládáš témata - jednou se o dítě snažíš, jednou už ho čekáš a nevíš kdo je otec, v dalším tématu už ho máš a chce Tě udat tchýně, v jiným máš dětí dokonce víc, řešíš problémy s prací s dovolenou… :roll: :roll: Možná si spíš zopákni něco do školy, to Ti snad aspoň k něčemu bude. :nevim: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 21:56
@Hrozina píše:
Ty se asi hodně nudíš že? Prázdniny jsou dlouhý. Už několik dnů tady zakládáš témata - jednou se o dítě snažíš, jednou už ho čekáš a nevíš kdo je otec, v dalším tématu už ho máš a chce Tě udat tchýně, v jiným máš dětí dokonce víc, řešíš problémy s prací s dovolenou… :roll: :roll: Možná si spíš zopákni něco do školy, to Ti snad aspoň k něčemu bude. :nevim: :nevim:

Teď sem si založila první téma, protože mě to docela trápí. A do školy už nechodím delší dobu,už pár let pracuji :) :zed: :think:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 15.08.18 22:50
@Hrozina píše:
Ty se asi hodně nudíš že? Prázdniny jsou dlouhý. Už několik dnů tady zakládáš témata - jednou se o dítě snažíš, jednou už ho čekáš a nevíš kdo je otec, v dalším tématu už ho máš a chce Tě udat tchýně, v jiným máš dětí dokonce víc, řešíš problémy s prací s dovolenou… :roll: :roll: Možná si spíš zopákni něco do školy, to Ti snad aspoň k něčemu bude. :nevim: :nevim:

Jestli narážíš na to, že má Anonym pořád stejný obrázek, tak to mají nově všichni Anonymové, není to ta stejná paní :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >