Reklama

Nepravidelná menstruace i několik měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:15
Nepravidelná menstruace i několik měsíců

Ahoj mám takovy problém. Od začátku menstruace sem to měla hodně nepravidelný třeba jednou za 4mesice. Gynekolog mi od 15let napsal HA, brala sem jí 5let. Teď se s přítelem snažíme o dítě, ale problém je v tom jakmile sem přestala brát HA tak to mám stejně nepravidelný s rozdílem i 6mesicu.. Doktor mi furt říká ať beru HA, hledám nového. Problém je v tom, že teď mi menstruace trvá klidně i 14dní a pak zase pár měsíců nic. Prosím co přírodního na úpravu menstruace? Stalo se vám taky něco podobného? Díky moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 15.08.18 20:19

Měla jsem stejný problém zkus pít kontryhelový čaj :dance: Kolik ho pít a kdy si najdi na netu to dávkování zálěží , kdy se chcete zrovna snažit nebo ne :palec: Koupíš normálně volně v lékarně :andel: :andel:

Lekninka91
Extra třída :D 10270 příspěvků 15.08.18 21:21

U mě to bylo PCO. Začla bych tou výměnou gynekologa, aby zjistil příčinu :nevim: Každopádně po vysazení HA může trvat, než se cyklus srovná. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 21:32

@Lekninka91 Teď sem si četla příznaky PCO a docela to sedí. Při braní HA sem strašně přibrala,tak mi dr. napsal jiný po těch už ne, ale těžko se z přebytečný kil dostávám. Abnormálně se mi rozjelo akné. Rozhodně dr. vyměním. Díky za rady :)

Hrozina
Kecalka 313 příspěvků 15.08.18 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj mám takovy problém. Od začátku menstruace sem to měla hodně nepravidelný třeba jednou za 4mesice. Gynekolog mi od 15let napsal HA, brala sem jí 5let. Teď se s přítelem snažíme o dítě, ale problém je v tom jakmile sem přestala brát HA tak to mám stejně nepravidelný s rozdílem i 6mesicu.. Doktor mi furt říká ať beru HA, hledám nového. Problém je v tom, že teď mi menstruace trvá klidně i 14dní a pak zase pár měsíců nic. Prosím co přírodního na úpravu menstruace? Stalo se vám taky něco podobného? Díky moc za odpovědi

Ty se asi hodně nudíš že? Prázdniny jsou dlouhý. Už několik dnů tady zakládáš témata - jednou se o dítě snažíš, jednou už ho čekáš a nevíš kdo je otec, v dalším tématu už ho máš a chce Tě udat tchýně, v jiným máš dětí dokonce víc, řešíš problémy s prací s dovolenou… :roll: :roll: Možná si spíš zopákni něco do školy, to Ti snad aspoň k něčemu bude. :nevim: :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 21:56
@Hrozina píše:
Ty se asi hodně nudíš že? Prázdniny jsou dlouhý. Už několik dnů tady zakládáš témata - jednou se o dítě snažíš, jednou už ho čekáš a nevíš kdo je otec, v dalším tématu už ho máš a chce Tě udat tchýně, v jiným máš dětí dokonce víc, řešíš problémy s prací s dovolenou… :roll: :roll: Možná si spíš zopákni něco do školy, to Ti snad aspoň k něčemu bude. :nevim: :nevim:

Teď sem si založila první téma, protože mě to docela trápí. A do školy už nechodím delší dobu,už pár let pracuji :) :zed: :think:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 15.08.18 22:50
@Hrozina píše:
Ty se asi hodně nudíš že? Prázdniny jsou dlouhý. Už několik dnů tady zakládáš témata - jednou se o dítě snažíš, jednou už ho čekáš a nevíš kdo je otec, v dalším tématu už ho máš a chce Tě udat tchýně, v jiným máš dětí dokonce víc, řešíš problémy s prací s dovolenou… :roll: :roll: Možná si spíš zopákni něco do školy, to Ti snad aspoň k něčemu bude. :nevim: :nevim:

Jestli narážíš na to, že má Anonym pořád stejný obrázek, tak to mají nově všichni Anonymové, není to ta stejná paní :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >