Nepravidelná menstruace nebo těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 21:17
nepravidelná menstruace nebo těhotenství

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli se začít znepokojovat a případně kdy si udělat těhotensky test. MS mám nepravidelnou po několika letech jsem ji dostala ted v dubnu potom po 28 dnech v květnu a v červnu už asi jen tři dny špinění taky po 28 dnech (konkretne 25-26. června) u gynekologa jsem byla 5.7. řikal že ovulace u mě nebyla a sliznice je 5mm velka (mala). Nechraněný pohl. styk jsem měla 6,7 a 8 července. MS bych měla dostat 23.7 ale dostala jsem ji už dnes o 7 dnu dřív, celkem nečekaně protože mě nebolí ani prsa jen lehce v podbříšku. Mohlo by se jednat o těhontsví? Zatím jen trošku špinim ale mam strach že hned po 21 dnech jsem to dostala. Případně kdy si udělat test? Děkuji

Reakce:
Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 16.07.18 21:21

Spíš klasický anovulacni cyklus. Ty se vyznačují buď jako hodně krátké, cca 20 dnů či naopak velmi dlouhé.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 16.07.18 21:22

Telo neni stroj,obcas se stane,ze menstuace prijde driv a nebo se opozdí. Test zkusit muzes,ale myslim si,ze takhle brzy,by Ti po nechráněném styku nic neukazal :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 21:23

ja právě spíš měla ty dlouhý. Už jsem byla dost překvapená z toho že to přišlo 3× za 28 dnu, ale těch 21 mě děsí uplně. Navíc zatím jen slabé špinění :((

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 16.07.18 21:37

Možná uhnizdování vajíčka :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 21:43

@Lainaire8 a nebolely by u toho prsa? Mam právě strach že by to mohlo byt ono. Kdy by bylo nejlepší se otestovat :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 21:07

@Oliverka28 @Helileli Ještě bych se chtěla zeptat jestli nahodou nevíte podle čeho poznám slabou menstruaci a špinanění 8o :? děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >