Nepravidelná menstruace nebo těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 21:17
nepravidelná menstruace nebo těhotenství

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli se začít znepokojovat a případně kdy si udělat těhotensky test. MS mám nepravidelnou po několika letech jsem ji dostala ted v dubnu potom po 28 dnech v květnu a v červnu už asi jen tři dny špinění taky po 28 dnech (konkretne 25-26. června) u gynekologa jsem byla 5.7. řikal že ovulace u mě nebyla a sliznice je 5mm velka (mala). Nechraněný pohl. styk jsem měla 6,7 a 8 července. MS bych měla dostat 23.7 ale dostala jsem ji už dnes o 7 dnu dřív, celkem nečekaně protože mě nebolí ani prsa jen lehce v podbříšku. Mohlo by se jednat o těhontsví? Zatím jen trošku špinim ale mam strach že hned po 21 dnech jsem to dostala. Případně kdy si udělat test? Děkuji

Reakce:

Helileli
Závislačka 2956 příspěvků 16.07.18 21:21

Spíš klasický anovulacni cyklus. Ty se vyznačují buď jako hodně krátké, cca 20 dnů či naopak velmi dlouhé.

Uživatel je onlineOliverka28
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 16.07.18 21:22

Telo neni stroj,obcas se stane,ze menstuace prijde driv a nebo se opozdí. Test zkusit muzes,ale myslim si,ze takhle brzy,by Ti po nechráněném styku nic neukazal :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 21:23

ja právě spíš měla ty dlouhý. Už jsem byla dost překvapená z toho že to přišlo 3× za 28 dnu, ale těch 21 mě děsí uplně. Navíc zatím jen slabé špinění :((

Uživatel je onlineLainaire8
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 16.07.18 21:37

Možná uhnizdování vajíčka :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 21:43

@Lainaire8 a nebolely by u toho prsa? Mam právě strach že by to mohlo byt ono. Kdy by bylo nejlepší se otestovat :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 21:07

@Oliverka28 @Helileli Ještě bych se chtěla zeptat jestli nahodou nevíte podle čeho poznám slabou menstruaci a špinanění 8o :? děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >