Nepravidelná menstruace Norethisteron - ovulace, otěhotnění

Anonymní
20.1.20 21:01

Nepravidelná menstruace Norethisteron - ovulace, otěhotnění

Ahoj, dobrý večer, mám dotaz - v říjnu a listopadu jsem měla problémy s menstruací, přišla a prostě ne a ne přestat, tak jsem dostala od doktorky norethisteron na zastavení, krvácení přestalo a za 14 dní se dostavila znovu MS, ale ta byla jakože vyvolaná tím norethisteronem…no a od té doby mi zatím nepřišla MS. Ta poslední, jakože uměle vyvolaná nebo nevím, zda byla normální, ale asi uměle vyvolaná těmi léky, tak byla 1.12. 2019, od té doby jsem to ale nedostala. Začátkem ledna, konkrétně 4.1., jsem měla s přítelem sex, použili jsme sice kondom, ale stejně mě trochu hryže svědomí, že kdyby něco, protože znám případy, kdy se otěhotnělo přes kondom…každopádně MS stále nikde. Test jsem si zatím nedělala, protože jsme teď na horách na chatě na týden a vracíme se do Česka až zítra, samozřejmě test hned koupím, jakmile se dostaneme domů. Celý minulý rok jsem měla nějak rozházené cykly, chodilo si to tak, jak chtělo, prakticky všechny cykly trvaly okolo 70-80 dnů, měla jsem to za ten rok asi jen 5-6×. Doktorka říkala, že je to psychikou a stresem rozhozené, ale že i hormony tam jsou trochu rozházené, ale že to chce tento rok začít řešit, až se mi zklidní psychika a nebudu toliik stresovaná. Každopádně se chci zeptat - je možné, že bych toho 4.1. mohla otěhotnět? Když to byl nějaký 35-36. den cyklu, nebo je to už pozdě? Ovulaci na sobě nepoznám, snažím se nějak sledovat, ale žádné změny jako boelsti, hlen nebo něco takového jsem na sobě nezpozorovala, nevím, zda ji vůbec mám…co tak vím, tak většinou dva týdny-týden předtím, než to mám dostat, tak se mi hodně zhorší pleť a 2-3 dny předtím dostanu hrozné křeče, nafouknu se a den předtím mám hroznou střevní chřipku nebo co…ale teď nějak nic moc. Před pár dny jsem dostala silné křeče do břicha, jak v dolní části břicha, tak i ale v té horní, pleť mě začala svědit a pálit a červenat se, dostavily se mírně potíže, jako když to mám normálně dostat, ale pak to do 2 dnů ustalo a zklidnilo se to všechno. Četla jsem někde něco o uhnizdování, že to probíhá do nějakých 10-14 dnů po oplodnění, tak jestli to třeba nebylo ono, ale zase to vypadalo opravdu jako PMS, ale nakonec nic nepřišlo. Nějak divně se jinak necítím, žádné nevolnosti, únava, prsa a tak nic…test si samozřejmě udělám zítra nebo pozítří, spíše zda je vůbec možné mít ovulaci a nějakou šanci na těhotenství i s tak rozházenými cykly a takovými problémy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1274
22.1.20 17:36

Ahoj a nemáš potvrzené pco? Je tu skupina kde řeší takto nepravidelne cykly, já jsem jednou z jich a měla jsem to dostat na silvestra a také nic, příznaky taky na MS ale doteď nepřišla ale já léky neberu žádné a u lékaře jsem také zatím nebyla jinam testy jsou negativní tak jsem říkala že už počkám těch 14 dní do další MS a kdyz ani ta nepřijde tak teprve půjdu pro vyvolávacku. Co ty tes pozitivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 23:40

@Naomi14 ahoj, ne, PCO nemám, to už doktorka zkoumala, to nemám…a test dělaný dneska ráno tak negativní, takže myslím, že asi jen rozhozené hormony

• Nahlásit
  • Citovat
1274
23.1.20 19:41

Děkuji za odpověď, stejně je to pěkné divoké že si to tělo dělá co chce :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie