Nepravidelná menstruace po porodu, co s tím?

23.11.15 10:36

Nepravidelna menstruace po porodu, co s tim?

Dobry den, poradte mi prosim :) Som pol roka po porodu a tal mesiac po porodu sem dostala menstruaci, mozna aj driv, a v posledni dobe mam dost castou nepravidelnou menstruaci, tento mesic ji mam uz 2 krat, minuly mesic taky, kojim a neberu zadnou antikoncepci, myslite ze to bude tim kojenim? Dekuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

458
23.11.15 11:11

Přesně tak, při kojení to může být zcela nepravidelné. Já krvácela á 3 týdny, potom za 2 měsíce. Uptavilo se to až třeba 3-4 měsíce po skončení kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 11:14

Ano. mě doktorka říkala že dokud kojím tak si tělo dělá v podstatě co chce a po ukončení kojení trvá těla ještě cca pul roku než se úplně srovná.
mohly by pomoci snad jen nějaké bylinky, zkus se poradit s doktorem. Pokud to moc obtěžuje, jakože asi jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 12:04

Menstruaci jsem dostala hned po šestinedělí, pravidelně po 28 dnech.
Po skončení kojení (dceři bylo 6 měsíců), velmi silná menstruace pravidelně po 21 dnech, což bylo příšerný… A tak to trvalo půl roku.
Byla jsem minulý měsíc u léčitelky s ekzémem (3 různé kožařky mi cpaly pouze kortikoidy…) a ta mi objasnila, že tělo se potřebuje čistit, proto tak častá a silná menstruace. Na podporu mi dala kapičky TOPOL od firmy Naděje. Další měsíc menstruace po 28 dnech, sice lehce silnější, ale oproti Niagárským vodopádům z minulých měsíců paráda… A ekzém snad již na ústupu…

• Nahlásit
  • Citovat
23.11.15 20:04

Teraz som si vzpomela ze aj pred porodem sa mi to stavalo par krat, ze sem mela nepravidelnou menstruaci, ze sem mela normalne tech 7 dni a potom mesiac dva nic, bola som s tym aj na gynde a ze vraj to nic neni, tak nevim,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama