Nepravidelná menstruace po porodu, po 3 měsících.

11.7.15 06:25

Nepravidelná menstruace po porodu, po 3 měsícich.

Ahoj holky. Jsem 3 měsíce po porodu. Hned po 6 nedělí jsem dostala MS. Nekojim. Dvakrát jsem ji měla normálně po 28 dnech. A dnes jsem ji dostala už po 19 dnech. Je to normální? Navíc ve čtvrtek mi volali z gynekologie že ve sterech něco mám ale ze to byl asi jen nevyleceny zánět. A že mam prijit na kontrolu až v říjnu. Děkuji za odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.7.15 06:50

Mne trvalo po porodu hadam pol roka, kym sa mi menzes vratila do ‚starych kolaji‘. Ale ja som nemenstuovala 4 roky v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
11.7.15 07:53
@Verunka158 píše:
Ahoj holky. Jsem 3 měsíce po porodu. Hned po 6 nedělí jsem dostala MS. Nekojim. Dvakrát jsem ji měla normálně po 28 dnech. A dnes jsem ji dostala už po 19 dnech. Je to normální? Navíc ve čtvrtek mi volali z gynekologie že ve sterech něco mám ale ze to byl asi jen nevyleceny zánět. A že mam prijit na kontrolu až v říjnu. Děkuji za odpověď :-)

proc az v rijnu když ti tam něco nasli a asi zanet co tam udajne byl? :nevim: bych zasla za dr a chtěla vedet teda vic protože ti to zejvne zpusobuje „problémy“ s ms takze ja bych necekala az do rijna :nevim:

• Citovat
  • Upravit
11133
11.7.15 07:54

Ja po prvnim porodu mela pauzu mezi MS i 40dni, po druhem zas jednou i jen 18dni. ten prvni pulrok je uplne rozhazeny a cely prvni rok muze byt „divny“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
25.8.15 15:06

První jsem dostala po 5m částečně jsem kojila a pak za 28 dní a teď jsou to 2 měsíce a nic :( objednala jsem se na gyndu. před těhu jsem ji pravidelnou neměla. A mám neprůchodnost vejcovodů tak neberu antinu tak doufám, že nejsem v tom :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama