Nepravidelná menstruace po užití escapelle

28.10.20 22:44

Nepravidelná menstruace po uziti escapelle

Dobrý den, uzila jsem tabletku escapelle. Menstruace se mi dostavila s 3 dennim spozdenim, ale byla stejna jako obvykle. Po deseti dnech jsem MS dostala znovu. Nebyla tak silna jako predtim, ale trvala jen 4 dny (normalne mam 7). Je to normalni mit po uziti takhle nepravidelnou menstruaci? Delala jsem si pro jistotu 2 tehotenske testy, a oba negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14204
28.10.20 22:51

@Adelka10525 jo, prášek po je slušná dávka hormonů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
29.10.20 08:41

Jo, je to desne svinstvo.. radši normální antikoncepci než toto..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
29.10.20 13:18

Ano je to je to silná dávka hormonů najednou. Takže to trvá než se to urovná :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.20 22:51

@Ssamarka dobre dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.20 22:57

@Skaiqy Dobrý den 5.9. jsem mela bezochranny pohlavni styk. Pritel se do me neudelal, ale i tak jsem si pro jistotu vzala 2 dny po styku prasek Ella one. Bohuzel 14.9. jsem prasek musela uzit znovu (opět jsme meli nehodu). Menstuace se mi o 3 dny opozdila, tak jsem si 10 dni po styku udelala tehotensky test a byl negativní, druhy den jsem si ho udelala znovu a stále byl negativní. Po 3 dnech jsem dostala MS, trvala jako normalne 7 dni a i priznaky byly stejne jako normalne. Po 10ti dnech jsem MS dostala znovu, trvala 4 dny. I tak se ale bojim ze bych mohla byt těhotná, ze prasek nahodou nezabral. Mam totiz neustale nutkani močit. Vzdy jdu na záchod a vyjde ze me jen par kapek. A tak to jde vzdy. Mam se bat ze jsem těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.20 22:58

@Skaiqy ano to je, rozcházelo mi to uplne celý cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
31.10.20 23:42
@Adelka10525 píše:
@Skaiqy Dobrý den 5.9. jsem mela bezochranny pohlavni styk. Pritel se do me neudelal, ale i tak jsem si pro jistotu vzala 2 dny po styku prasek Ella one. Bohuzel 14.9. jsem prasek musela uzit znovu (opět jsme meli nehodu). Menstuace se mi o 3 dny opozdila, tak jsem si 10 dni po styku udelala tehotensky test a byl negativní, druhy den jsem si ho udelala znovu a stále byl negativní. Po 3 dnech jsem dostala MS, trvala jako normalne 7 dni a i priznaky byly stejne jako normalne. Po 10ti dnech jsem MS dostala znovu, trvala 4 dny. I tak se ale bojim ze bych mohla byt těhotná, ze prasek nahodou nezabral. Mam totiz neustale nutkani močit. Vzdy jdu na záchod a vyjde ze me jen par kapek. A tak to jde vzdy. Mam se bat ze jsem těhotná?

Pokud ráno uděláš test a vyjde negativní tak nejseš těhotná, ale i tak se celkově přikláním k „ne nejseš tehule“.. jinak bych tyto prášky už nebrala.. neni to antikoncepce aby se brala. takhle často.. jedině si rozhodis cyklus na dalších X měsíců a bůhví co všechno..kondom, pesar, prášky, tělísko, to jsou možnosti lepší ochrany..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.20 23:45

@Skaiqy Testy jsem si delala oba odpoledne. Mozna si udelam radsi jeste jeden pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama