Reklama

Nepravidelná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 24.08.18 18:28
Nepravidelná menstruace .. poraďte

Zdravím, chci se zeptat co dělat abych měla pravidelnou menstruaci.. menses jsem vždy měla 2× ročně bez antikoncepce, s antikoncepcí byla normálně s vyvolávací injekcí.. tak to vždy řešil můj gynekolog.. antikoncepci jsem odmítla a neberu jí jíž od února 2017.
Menses v letošním roce byla 3×.. naposledy 7.6 a od té doby nic.
Začala jsem brát kontryhelový čaj cca před 4 dny, protože plánujeme s přítelem mimčo a dle mého gynekologa jsem neplodná.. nemám správnou funci vaječníku.. gynekolog akorát řekl že až budu chtít mimčo, tak mám přijít a začne to nějak řešit :zed: :zed: :zed: v uterý k němu mám jít, tak držte palce.. ale chci znát vaše názory a rady co dělat
Děkuji :*

Reklama

Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 24.08.18 18:30

Asi bych začala změnou gynekologa :think:

lampicka11
Závislačka 3365 příspěvků 2 inzeráty 24.08.18 18:32

Souhlas. Vymen doktora. Tohle není normální .

Irinka0210
Závislačka 4583 příspěvků 24.08.18 18:34

Změnou DR, jako by jsi psala o DR ke kterému jsem chodila já

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 24.08.18 18:36

@Afrikana @novakova.t děkuju .. mrknu a obvolám jiné :roll: .. snad budou mít volno

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 24.08.18 18:37

@Irinka0210 říkal ti to samé co mě a nic neřešil?

Irinka0210
Závislačka 4583 příspěvků 24.08.18 19:02

@untoldnecessa­ryevil Mě nepravidelnou MS dva roky řešil buď injekcí na vyvolání nebo práškama na zestavení....­.odejít bylo to nejlepší co jsem mohla udělat

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 24.08.18 19:10

Zajdi na gynekologii.

Jinak neuškodí třeba cvičení podle mojžíšové.

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 24.08.18 19:11

@Irinka0210 a co s tím začal dělat tvůj doktor kterého máš teď ?
Já bych už fakt ráda mimčo :oops:

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 24.08.18 19:11

@Ou na gynekologii mám jít v uterý, ale opět ke svému právě .. a mrknu na to cvičení, děkuju

Irinka0210
Závislačka 4583 příspěvků 24.08.18 20:09

@untoldnecessa­ryevil No udělal hormonální profil, nasadil léky na srovnání cyklu a podle UTZ kontroloval zda je ovulace, ta není tak nasadil léky na ovulaci, teď nevím jak se jmenují

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 24.08.18 20:12

@Irinka0210 a ten hormonální profil něco stojí ? taky jsem o tom slyšela a chci si ho nechat udělat

Irinka0210
Závislačka 4583 příspěvků 24.08.18 21:01

@untoldnecessa­ryevil Já neplatila nic, ale je to už nějkých 10 let, nevím jak je to teď, ale myslím, že to bude stejný.

untoldnecessaryevil
Povídálka 38 příspěvků 25.08.18 06:13

@Irinka0210 dobře děkuji :* doufám že řeči o mé neplodnosti nebudou zase tak pravdivé .. jsem zvědavá v čem skutečně bude ten problém že mám tak nepravidelné menses

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama