Nepravidelná MS a pocit těhotenství

8
25.9.21 08:40

Nepravidelná MS a VSUGEROVANÉ POCITY TĚHOTENSTVÍ?

Dobrý den dámy, mám velmi nepravidelnou MS, která je způsobena sportem, který jsem vrcholově dělala. Nicméně, už přes rok mám klidový režim (a více kilo :)) ). Paní doktorka na gynekologii mi při každé prohlídce říká, že moje vaječníky jsou naprosto v pořádku, a že je to pouze problém hlavy a těla, které se musí opět uklidnit a zharmonizovat :) Před 2 měsíci jsme si s přítelem řekli, že zkusíme mimčo (nebo spíše, že to nebudeme hlídat). Určit ovulaci je pro mě velmi složité a vlastně se testovat každý den moc nechci ( tím nechci nikoho degradovat, ale znám sama sebe a vím, jaký umím být hrotič a to by mohlo být spíše nakonec na škodu ) Možná mě k tomu pak okolnosti dovedou, ale nyní jsme na začátku.
Každopádně, už týden mám žaludek na vodě, mám návaly horka, citlivá prsa, občas mě jakoby štípne v podbříšku, bolest svalů a cítím větší únavu. MS nikde. Máte někdo podobný příběh se šťastným koncem? Je tu třeba někdo, kdo si ty stavy spíše vsugerovává?
A klidně mi sem hoďte koment, jestli si myslíte, že můžu být v tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11452
25.9.21 08:55

Jestli máš příznaky tak si udělej test. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3388
25.9.21 09:06

Kdyz mam tuseni, ze bych mohla byt tehotna, tak si udelam test. :nevim: Je to mnohem lepsi nez vestit z kristalovy koule a premyslet, jestli priznaky jsou skutecne priznaky nebo jsou jen vsugerovany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
25.9.21 09:15

@Ernais Jasný, souhlasím :) Mě hlavně zajímalo, zda tu má někdo podobnou zkušenost. Pro test skočím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3388
25.9.21 10:01

@Veru49 to se ale takhle neda rict. Spoustu holek ma priznaky a nic z toho neni, takze bez testu to proste nepoznas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
25.9.21 20:23

Ty ja si nacetla vsechno a pak na sobe vsechno hledala :D ale pak mi jeden tyden bylo desne ze sem byla unavena a rikala sem si aha to jsem nekde cetla ze byvaj na zacatku zensky unaveny a pak mi bylo porad divne zle jako kdyz ti je zle treba v aute a to uz mi bylo divny.. a tak sem si rekla jeden den, kdyz mi bylo zle i ze zmrzliny na kterou sem se tesila zr to neni jen tak a reekla chlapovi ze uz tyden je mi zle ze jdu na to a udelam test a uz tam byly naprosto jasne viditelne dve carky :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
25.9.21 20:24

A to uz jsem byla nejaky 7tt, ale priznaky se daji i hodne vsugerovat :) test si udelej, neni nic lepsiho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
25.9.21 22:15

Já jsem podle příznaků byla snad každý měsíc těhotná :zed: :mrgreen: a když jsem otěhotněla doopravdy tak jsem neměla žádný příznak :lol:… Přeji ať to vyjde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat