Nepravidelná MS - jak těžké je otěhotnět?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
28.9.21 19:22

Nepravidelná MS - jak těžké je otěhotnět?

Ahoj holky, chci se zeptat a trochu uklidnit hlavu. Mám velmi nepravidelnou ms, před měsícem jsme si řekli, že zkusíme mimčo. Bohužel jsem si nějak zasadila do hlavy strachy a furt na to myslím, čtu články a hledám… Je tu někdo, kdo trpěl nepravidelnou MS a přesto otěhotněl? Moc děkuju:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.9.21 19:25

Jak u koho.. U mě třeba Jednoduchý.. Mám celej život cyklus 22 dní pak klidně 50 pak klidně 30 zas 55.. Rekord i 70 dní a nebo 2 menzes po 14 dnech :D. A děti obě napoprvé, zdravé a těhotenství bez problému :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
54804
28.9.21 19:35

Podstatné je, zda ovuluješ. Pokud ano a trefíte se (popř. sbude sex 2-3× do týdne, to byste se měli trefit i bez počítání), máš podobnou šanci otěhotnět jako ženská s cyklem pravidelným. Někdy se nepravidelný cyklus pojí s anovulací, pak se samozřejmě otěhotnět nedá. A taky je otázka, co je to nepravidelný cyklus, jestli 25-35 nebo 25-95.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
28.9.21 19:35

Já otěhotněla celkem snadno 5×, ms mám dost nepravidelnou, někdy přijde klasicky po měsíci, někdy až po 7 týdnech, ale problém s otěhotněním jsem nikdy neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.9.21 19:39

Holky, děkujuuu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
740
28.9.21 20:06

Ja bohužel mela nepravidelnou MS a s ni spojenou i anovulaci, takze jsme dosli az do CARu. Hlavni je vazne zjistit, jestli ovulujes :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
28.9.21 20:24

Já mám cyklus 25-50 dní a dítě napoprvé. Vlastně jsme se ani nesnažili :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
28.9.21 20:30

Můj cyklus je takový že vlastně nikdy nevím kdy to dostanu. :mrgreen: Na první jsme čekali rok a na druhé to bylo hned na poprvé po vyndání tělíska. :mrgreen: Takže asi jak kdy a jak kdo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8951
28.9.21 20:32
@Anonymní píše:
Jak u koho.. U mě třeba Jednoduchý.. Mám celej život cyklus 22 dní pak klidně 50 pak klidně 30 zas 55.. Rekord i 70 dní a nebo 2 menzes po 14 dnech :D. A děti obě napoprvé, zdravé a těhotenství bez problému :lol:

Já to mám defakto stejně. :nevim: Prostě jak se tomu chce. :mrgreen:
Otěhotněla jsem na první pokus.

@Veru49 Čti články dál, řeš hovadiny a nedočkáš se nikdy. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26668
28.9.21 20:37

Nepravidelné cykly nejsou problém, pokud jsou ovulační. Mně teda tohle nebavilo, tak jsem se pokusila je srovnat ještě před snažením a vyšlo to. On má pak člověk taky víc šancí, když má cykly pravidelné a ovulaci v nějakou normální dobu. Pomohl mi drmek. Po něm se ovulace ustálila na cca 20 dni. A otěhotněla jsem bez problémů. Nicméně kamarádka a sestřenice mívají ms párkrát do roka a otěhotněly taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.9.21 20:38

@Šmoulice Je mi to jasný :)) Já tímto dotazem končím :D Zní to možná hloupě, ale pomohli mi vaše zprávy. Internet je peklo, a tak jsem vděčná za vaše komenty a jsem v klidu 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8951
28.9.21 20:40
@Veru49 píše:
@Šmoulice Je mi to jasný :)) Já tímto dotazem končím :D Zní to možná hloupě, ale pomohli mi vaše zprávy. Internet je peklo, a tak jsem vděčná za vaše komenty a jsem v klidu 😁

Hoď se do klidu a pohody. To je nejlepší, co můžeš udělat :kytka:
Nač plašit předem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.9.21 20:41

@Šmoulice Moc děkuju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 20:48

Já mám třeba úplně nepravidelnou menstruaci (35 i 70 dnů), ale nikdy jsem nebrala antikoncepci. Těhotenství vždy napoprvé, bez problémů. Nenech se zblbnout takovými těmi komerčními články. Menstruace je prostě přirozený proces, ne stroj na hodinu přesně. Normálně si užívejte sex konečně bez řešení antikoncepce a uvidíš, vždyť to je na tom to nejlepší, ne? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15
28.9.21 23:56

Ja mam problem s ms ze mesic krvácím a pak to třeba 3 mesice nedostanu (ted uz mi ms zastavují prášky po 10ti dnech ) a jindy zase mam ms jen 2 dny a konec

Dokonce během toho kdy nemam ms treba 3 mesice tak mám ovulaci 2× ( potvrzeno od doktorky)

Teď jsem objednáná na gyndu na příští týden s pozitivním testem, po roce snažení se snad zadarilo.

Před 1. Synem jsem problémy neměla a snažili jsme se pres pul roku takze záleží hlavně zda probíhá ovulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat