Nepravidelná Ms - obezita - nelze otěhotnět

17.12.19 23:56

Nepravidelná Ms - obezita - nelze otěhotnět

Zdravím, jsem tu poměrně nová. Ale moc se mi tu líbí. Chtěla bych se zeptat zda máte nějaká z Vás zkušenosti s nepravidelnou menstruací kvůli obezitě. Už od dětství jsem byla taková oplácaná holčička. Ale pořád jsem měla pravidelnou ms. Měla jsem pak takové potíže s příjmem potravy. Vše se dalo do pořádku, když jsem potkala svého přítele. Začala jsem jíst a opravdu moc jsem přibrala. Momentálně mám 105 kilogramů, na moji výšku 168Cm je to opravdu moc. S přítelem se snažíme o miminko, ale bohužel stále nic. Má ms má i 3 měsíce výpadek. Má gynek. mi píchala injekce na vyvolání, ale říkala ať počkám než ms dorazí sama. Nemáte prosím vás někdo nějaký ověřený typ na snížení hmotnosti, snažím se nejíst ale bohužel nějak to moc nefunguje. Chtěla jsem jít na podvázání žaludku, ale přítel mi to vymlouvá. Děkuji Vám za Vaše rady. :srdce: a přeji hezký zbytek večera.
PS: jsem už opravdu zoufalá a stydím se za sebe! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11805
18.12.19 00:05

Víš co je to syndrom polycystických ovárií?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21282
18.12.19 00:06
@AppleCute píše:
Zdravím, jsem tu poměrně nová. Ale moc se mi tu líbí. Chtěla bych se zeptat zda máte nějaká z Vás zkušenosti s nepravidelnou menstruací kvůli obezitě. Už od dětství jsem byla taková oplácaná holčička. Ale pořád jsem měla pravidelnou ms. Měla jsem pak takové potíže s příjmem potravy. Vše se dalo do pořádku, když jsem potkala svého přítele. Začala jsem jíst a opravdu moc jsem přibrala. Momentálně mám 105 kilogramů, na moji výšku 168Cm je to opravdu moc. S přítelem se snažíme o miminko, ale bohužel stále nic. Má ms má i 3 měsíce výpadek. Má gynek. mi píchala injekce na vyvolání, ale říkala ať počkám než ms dorazí sama. Nemáte prosím vás někdo nějaký ověřený typ na snížení hmotnosti, snažím se nejíst ale bohužel nějak to moc nefunguje. Chtěla jsem jít na podvázání žaludku, ale přítel mi to vymlouvá. Děkuji Vám za Vaše rady. :srdce: a přeji hezký zbytek večera.
PS: jsem už opravdu zoufalá a stydím se za sebe! :,(

Zkus rychlou chůzi. U které ještě zvládneš mluvit. Nejíst je blbost. Spíš se vyhýbat sladkému, ke každému jídlu zeleninu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
18.12.19 00:09

Prosím tě hlavně neexperimentuj s dietama, kdy nebudeš jist nebo podobný kraviny. Najdi si výživového poradce nebo si nech napsat od obvodaka doporučení na nutriční, ať ti s tim pomůže někdo, kdo tomu rozumí. Je tě kus, tak si nenič dal zdraví. Doporučuju taky osobního trenéra, ať ti ukáže jak máš správně cvičit, s nim stačí jednou týdně, pak už budeš vědět. Opravdu začni něco dělat, je tě kus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 00:12

@terien než jsem poznala přítele se kterým jsme 2roky tak jsem vážila 68kg za poslední dva roky jsem přibrala šíleně, přítel do mě cpe pořád něco. I kdyz řeknu že nechci, tak pořád mi něco nosí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 00:13

@Russet dobře, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 00:13

@Janli to je přebytek hormonů a anovulace nebo tak něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
18.12.19 00:31

Zkus se začít stravovat podle Břicháče Toma ( teď vyšla nová kniha s jídelníčkem i nákupním seznamem). Není to dieta, jen doporučení, jaké potraviny a v jakém množství jsou vhodné, aby tělo prospívalo, neukládalo si zásoby a nebo naopak nehladovělo. Řídíme se doma jeho první knihou, kde dává rady co a jak, a pak taky spoustou receptů na obyčejná jídla jinak upravená ale i ta neobyčejná. Prostě se naučíš jíst zdravě a vyváženě.
No a k tomu je důležitý pohyb. S tvou váhou bych začala rychlou chůzí, rotoped, zpevňujícími cviky. Doporučuji videa Fitfab strong Andy Pavelcová a spol. Videa jsou zdarma ke stažení, vždy ukazují 3 stupně obtížnosti, je to na fajn muziku a cca na 30 min denně. K tomu dělají měsíční výzvy, kde máš rozepsáno jaké video který den… Ještě je na Facebooku skupina, kde se holky vzájemně podporují, sdělují úbytky, recepty apod.

Pokud spojíš tyhle dvě věci, tak opravdu uvidíš velké výsledky. A ještě si neskutečně vyčistíš hlavu a určitě se vám co nejdříve zadaří:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 00:38

@Martia007 dobře, mockrát děkuji. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
18.12.19 02:02

@AppleCute
Ahoj. Důvod obezity víš? Není to štítná žláza? Na to lze dostat léky.
Jinak ano, primárně je třeba MS a ovulace k otěhotnění.
Co gynekolog?
Hormonální profil máš změřený?
Většinou bývá zvýšený estrogen/estradiol.
Estrogenová dominance.
Ale menstruovat se dá.
Asi se jedná o velké hormonální rozladění.
Aby se progesteron a estrogen srovnaly, doporučím ti kapky Drmek.
Je to bylinka, která mírně zvyšuje progestron a vyrovnává celkově hladiny hormonů.
Většina ostatních spíš zvyšuje estrogen, což ty asi nepotřebuješ.
Pozor taky na stravu.
Spíš zelenina, ovoce, ryby… Některé maso také obsahuje hormony, tak s masem nepřehanet.
Vyhnout se soje a všemu, co obsahuje fytoestrogeny.
Je to jen doporučení dle odhadu situace.
Více napoví ten hormonální profil a gynekolog.
Hodně zdaru (i silnější dívky otěhotněly, neboj) :* :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4295
18.12.19 03:38

Mě zaujala věta „přítel do mě pořád cpe jídlo“.
Měla jsem dva takové krátkodobé partnery, kteří se mě snažili vykrmit. Zjistila jsem, že to není tím, že by mi chtěli dopřát, ale že (možná podvědomě) usilovali o to, abych přibrala a asi zůstala jim.
Zní to možná zvláštně, ale později se ke mě dostal článek na toto téma a nebyla jsem mimo. Od té doby pokud mi nový partner začal "dopravat*, mi zablikala kontrolka a konec.
https://www.google.com/…2806%3famp=1
http://www.prettyplump.cz/…v-lasky.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2813
18.12.19 05:47
@AppleCute píše:
@terien než jsem poznala přítele se kterým jsme 2roky tak jsem vážila 68kg za poslední dva roky jsem přibrala šíleně, přítel do mě cpe pořád něco. I kdyz řeknu že nechci, tak pořád mi něco nosí.

Pritel je asi mimo, kdyz reknes ne a on porad neco nosi..tp nych mu asi zatrhla to neshodis nikdy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5470
18.12.19 06:21

@Kykyka důvod obezity je, že nezrizene jí. Přítel ji vykrmuje jak prase přes porážkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 06:58

@Halamka přesně, taky mě to napadlo s tím výkrmem, není to nic neobvyklého, i když je to strašné 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 07:03

@AppleCute Zakladatelko, zajdi si za nějakým odborníkem, psychologem a řekni, že ti toto přítel dělá a co s tím, jestli to nedokážeš utnout sama.
Já mám 167 cm a 105 kilo také, ono záleží jakou máš postavu, mám to hezky rozložené, tak vypadám na 80 kg, ale moje tělo má furt tolik kilo a samozřejmě mě to také netěší. Já přibrala po úrazu hrozně rychle a byla jsem rok bez menzes, až když se mi zastavila váha na tomhle hrozném čísle, tak se menzes vrátil. Tím chci říct, že to může být rychlým nárůstem hmotnosti a když už váha nebude narůstat je pravděpodobné, že se menzes vrátí. Svoji roli hrají také nervy. Držím ti palce, ať se sebou něco uděláš a sobě také. :hug:
Jinak knihy pro mě byli vyhozené peníze, víc mi daly recepty na internetu na zdravější verze.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama