Nepravidelná MS, růžový výtok, test negativní

63
13.8.20 06:55

Nepravidelná MS, růžový výtok, test negativní

Ahoj, holky,
jelikož jsem teď na tři týdny na dovolené mimo ČR a k MUDr. se nedostanu, prosím o radu vás.

Antikoncepci neberu už 4 roky, cyklus pravidelně po 28 dnech, MS 3-4 dny. Poslední dva cykly se rozhodily. Jeden byl 37 dní, druhý 24. Teď měla MS přijít 11.8. (když počítám 28 dní), místo toho 23. DC přišel růžový výtok, ale jen na papíře, pastelová barva, jako cukrová vata. Nebylo to celý den, ale spíš odpoledne, trvalo to tak 2,5 dne. Nevím, jestli to brát jako menstruaci? Nebo co by to mohlo být? Dnes ráno jsem si dělala test, negativní. S přítelem prcka vyloženě neplánujeme, necháváme tomu volný průběh. Jen by mě zajímalo, jestli některá z vás nemá podobnou zkušenost. Lehce mě to stresuje. :lol:

Děkuju za každou radu
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
473
13.8.20 08:59

Teď už tedy nešpiníš jo? Nemyslím si, že to byla menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
13.8.20 09:28

@meduzka23 už ne, jen od čtvrtka do soboty. A ani bych neříkala špinění. Fakt něco málo na papíře :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
13.8.20 10:38

@Bonnnie_Em Nevím, jakou máš obvykle menstruaci. Já mám tedy hroznou. Krvácím celkem dost a minimálně 5 dní si vytrpím, takže mít něco podobného jako ty, tak bych neřekla, že je to menstruace. Neměla jsi trochu divočejší sex? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
13.8.20 11:22

@meduzka23 úplně v klidu 3 max 4 dny. Ani nevím, že ji mám :lol: vůbec nevím, co ten cyklus vymýšlí :nevim: piju i kontryhel, nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
473
13.8.20 11:59

@Bonnnie_Em Tak to ti upřímně závidím. Já po vysazení antikoncepce jsem úplně v háji. Vytrpím si týdenní menstruaci a jako třešničku na dortu špinění týden před. Kontryhel taky piju ale zatím nijak extra velký změny nenastaly. Bereš antinu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
13.8.20 13:10

@meduzka23 neberu už 4 roky. Paradoxně jsem trpěla s antiko než bez ní, ale za to může laktóza v lécích. Dle MUDr. :lol: vůbec ti nezávidím, je to zlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama