Nepravidelná ranní nevolnost v těhotenství a špinění

4
5.6.20 09:34

Nepravidelná ranní nevolnost v těhotenství a špinění

Dobrý den chtěla jsem se zeptat. Jsem v 7+5 týdnů a minulý týden jsem byla u paní doktorky kde vypadalo všechno v pořádku a na další kontrolu jdu až 15.06… zhruba od 6 týdne jsem začala mít ranni nevolnosti spojené se zvracením cca 4 dny po sobě i 3× za ráno a pak jakoby utlo a ráno už nezvracim jen mi třeba není tak úplně dobře ale jednou za ten týden se ráno i vyzvracim… Včera večer jsem našla na toaletním papíru slabou růžovou krev, ale na spodním prádle přes noc ani kapka… Myslíte si že ta krev mohla být způsobena stresem nebo by se krvácení mohlo ještě v několika dnech rozjet? Docela mám ztrach, protože se říká že když žena ráno má nevolnosti a zvrací, takže by to mělo značit, že by miminko mělo být v pořádku… Máte někdo podobné zkušenosti a nebo nějaké rady? Budu moc ráda za všechno děkuji ❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5902
5.6.20 09:42

Jediné těhotenství kdy mi bylo opravdu špatně a zvracela jsem bylo to, které v 5tt zamlklo a já v 8tt potratila. Jinak u syna jsem v těhotenství zvracela 2× po těhotenských vitamínech. U dcery jsem měla lehce žaludek na vodě do 10tt od té chvíle už mi pak bylo dobře. Ono v začátku těhotenství je to vždycky buď a nebo. Některé prošpiní celé těhotenství a mají dítě OK, pro některé je zašpinění začátek konce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6977
5.6.20 09:46

Můžeš být taky v období kdy by jsi měla mít jinak normálně menstruaci. Tak se prý může i špinit, zakrvácet. Ale na druhou stranu, je to vždycky v tomhle období 50/50 a nezbývá než vyčkat. Zkus se moc nenamáhat a pokud by se Ti něco nezdálo tak doktorce zavolej. Jistě Tě neodmítne a případně vezme dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
5.6.20 09:51

Já jsem třeba nezvracela vůbec, jen mi bylo špatně a to celý den. Tyhle příznaky má každá jinak a určitě to nic neznačí. Špinění bývá docela běžné, pokud už nešpiníš a nemáš třeba křeče tak bych to neřešila a počkala na kontrolu, tam se o tom zmiň.
Jinak ale pokud se stresuješ jestli je všechno v pořádku tak radši dojdi k Dr. dřív ať máš klid, stres je nejhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
5.6.20 10:07

Já třeba za celé těhotenství ani jednou nezvracela a nebylo mi ani více špatně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
430
5.6.20 10:24

Tak slabá krev je často po sexu a je to normální. I celkové špinění je běžné. Pokud z tebe neteče jasně červená krev, to už je určitě na doktora;). A na nevolnosti se nijak neupinej. V prvním mi bylo naprosto dobře a rodila jsem v termínu zdravé miminko. A že je ti líp a zvracis jen občas, buď ráda… Není nutné prozvracet se tehotenstvim :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
5.6.20 15:39

Moc všem děkuji za rady a snad to bude vše v pořádku :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
5.6.20 18:03

Já taky spinila a raději jsem naklusala vystrasena na gyndu, kde mi zjistili hematom v deloze. Pak jsem na doporučení zobala ascorutin a měla klidovy režim a hematom zmizel :) Pro svůj klid můžeš na gyndu určitě zavolat ať tě zkontrolují dříve. Jinak špatně mi taky skoro vůbec není, teď jsem 13 týden. Známá je na tom stejně a ani jednou nezvracela a vše je OK, myslím že se nemáš čeho bát. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama