Nepravidelná, skoro žádná MS po vysazení HA

Anonymní
16.2.20 22:38

Nepravidelná, skoro žádná MS po vysazení HA

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak na nepravidelnou až prakticky žádnou menstruaci? HA jsem vysadila cca před čtyřmi roky, nechtěla jsem už do těla cpát hormony. Chtěla jsem, aby se tělo očistilo, HA jsem brala pět let. Od vysazení v tom mám hrozný mišmaš. Nejdříve půl roku vůbec nic, pak jsem se začala těšit, protože dva měsíce všechno v pořádku..potom zase na půl roku odmlka, a tak nějak se to táhne až dodnes..chtěla jsem, aby si tělo poradilo samo..ale začínám mít strach, protože jsme se s manželem rozhodli, že už bychom se chtěli začít snažit. Obávám se, že bez pravidelné menstruace nebo alespoň nějaké menstruace nemáme šanci a nerada bych do těla opět cpala hormony. Máte tedy prosím nějaký osvědčený trik, recept nebo cokoli na to, aby se mi MS vrátila a vše normálně fungovalo, aniž bych do sebe musela cpát nějaké nesmysly? Děkuji předem za odpovědi. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2373
16.2.20 22:55

A co na to říká tvůj gynekolog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
16.2.20 23:11

Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 23:12

@JancaS84 gynekolog mi řekl, že to nebude tak jednoduché a že minimálně dva roky pečlivé spolupráce prolité hormony samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.20 23:13

@LaraA je mi 23 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
831
16.2.20 23:18

Takže jsi brala ha od 14?? Než se vůbec cyklus usadil? Nechápu, že ti to Dr. předepsal. To se pak nedivím, tělo si musí projít tím, čím mělo procházet v pubertě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
16.2.20 23:20

Jinak známé na upravení cyklu zabraly čínské bylinky, mrkni na nechemické možnosti, gynex, kontryhel, ale mám obavu, že sis to docela pohnojila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 00:02

@LaraA Bylo mi čerstvých 15 a tak nějak to bylo doporučeno jako prevence tvorby cyst. Měla jsem dvakrát cystu na vaječníku, jednou praskla sama, podruhé řešeno operací. Každopádně, že jsem si to pohnojila, už dnes vím taky. Bohužel mi tehdy nikdo neřekl, jaká další rizika to sebou nese a já sama se úplně nezajímala. Děkuji za typy!

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama