Nepravidelné bolesti v 36tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.11.21 01:08

Nepravidelne bolesti v 36tt

Dobrý den, měla bych dotaz.
Jsem 36tt a mam treba 4 pravidelne bolesti ktere jsou opravdu dost silné. Pak je treba 2 hodiny klid. A pak znova.
Jsou to opravdu velke bolesti ktere trvaji cca 30-40 sekund.
Kdyz jsi dam horkou vanu tak to prestane ale treba po hodine je to zpet. Uz je to druhy den. Jsem stoho uz dost vycerpana.
A zas nechci plašit v utery jdu na kontrolu.
Takze bych se chtela zeptat jestli je mozne ze muzou byt posličci takhle silne a caste?
Děkuji za jakoukoliv odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1704
29.11.21 01:58

Muzou. Pri ctvrtem tehotenstvi jsem mela silne bolestive 40s poslicky od 32. tt nekolikrat denne po 3 minutach treba 2 hodiny v kuse. Neplasila jsem, protoze jsem uz vedela, ze porodni kontrakce jsou jine. Poslicky se mi vzdy podarilo zaspat (ty vecerni), naopak skutecny porod me probudil v 5 rano. Rodila jsem 39 + 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5210
29.11.21 06:49

@Michaela1306 ano, poslicci. Klidně takhle můžeš byt ještě měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
612
29.11.21 07:54

Mam to stejne..asi 14 dni..i jsem stejny tyden jako ty..jsou to poslicci:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66538
29.11.21 08:55

@Michaela1306 jo, můžou to být poslíčci a taky nemusí.. konec bývá náročný.. a vždy je lepší zajít na kontrolu, pokud si nejsi něčím jistá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.21 12:22

@Tykaja a mate je tak bolestivy jako ja, kolikrat me to dozene az na kolena jaka je to ostra bolest. A jsem stoho vycerpana jeste s dvouletym prckem doma. Ale u neho sme tohle vubec neznala🤦‍♀️ 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.21 12:23

@hospodki to mi ani nerikej te, doufam ze na vanoce uz budu doma s detma😁
Pri malym (kteremu jsou 2 a pul roku) jsen rohle vubec nemela.
Jsou to fakt nesnesitelne a neprijemne bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
29.11.21 13:16

@Michaela1306 v prvnim tehotenstvi jsem vubec nemela poslicky. U dalsich 3 uz ano. Mezi detmi mam 2 roky, 15 mesicu a 3 roky, ale to asi z tohot pohledu neni moc dulezite. Pokud je to tak hrozna bolest, ze te srazi na kolena, tak bych radsi jela do porodnice na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 00:13

@Janča6 dneska byli o dost mírnější ty bolesti. A zitra jdu na kontrolu tak jsem zvedava co na me pak doktor vyválí. Ale dekuji za odpoved.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
9.12.21 08:20

@Michaela1306 tak jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.12.21 16:53

@Janča6 jsem v nemocnici na pozorovani. A jestli do pondelka mala nepribere a ja neporodim sama tak mi to budou vyvolavat.jsem na tesno na dva prsty a hlavicka prej trosku tlačí ak porodu to prej není :roll: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
9.12.21 19:53
@Michaela1306 píše:
@Janča6 jsem v nemocnici na pozorovani. A jestli do pondelka mala nepribere a ja neporodim sama tak mi to budou vyvolavat.jsem na tesno na dva prsty a hlavicka prej trosku tlačí ak porodu to prej není :roll: :nevim:

To je dobre, ze jste obe pod dohledem ;) Manzel to doma s malym zvladne. Preji ti, at se porod rozbehne sam. A kdyby ne, tak to taky pujde a brzo uz budete vsichni doma :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat