Nepravidelné cykly, negativní testy 14DPO - ještě šance?

Anonymní
22.4.20 10:34

Nepravidelné cykly, negativní testy 14DPO - ještě šance?

Ahoj, chci se zeptat. Při nepravidelných cyklech za jak dlouho udělat test zhruba? Jsem dnes 14DPO. Přikládám fotku posledních tří testů, odshora dolů je to 10DPO, 12DPO a 14DPO (takže ten poslední je z dnešního rána) a zatím to nevypadá ani na duchy (aspoň co tak já vidím) - čekala bych normálně na MS, ale posledních pár mesicu to mám trochu nepravidelné, pohybuje se to kolem 30-35 dnů, dnes jsem vlastně 32DC, takže už mám možný termín, ale muže byt i brzy. Ještě zkusím udělat jeden test za 2-3 dny, ale asi to tento měsíc nevyjde, co? :? Pri prvním těhotenství, které bohužel nedopadlo (samovolný potrat v 8tt), jsem mela slabou čárku 12DPO, 14DPO už silnější. Zatím se snažíme teprve pár měsíců, ale tento měsíc poprvé pociťuji bolesti hlavy, pobolivani v bedrech a předevčírem se mi udělalo hrozně špatne při vaření špaget s mletým masem (podobne příznaky jsem měla už při prvním těhotenství, tak jsem si řekla co kdyby). Ale možná to bude spíše všechno nějaká viróza nebo střevní chřipka. Děkuji za pripadne odpovědi! :)

(Omlouvám se za anonym, ale už mám za sebou 1× neúspěšné těhotenství a chci tak chvíli počkat, než budou ostatní vedet, že se zase snažíme) ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5621
22.4.20 12:32

U nepravidelných cyklech to je na houby…já vždy 34,37,32,40…prvního ducha na testu jsem objevila (horkotěžko) 34dc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
22.4.20 20:25

Test nepravidelné cykly

Ahoj zakladatelko, zrovna dnes jsem testovala.Jsem 40 den cyklu a test pozitivní 🙂.Cykly mám nepravidelné a dlouhé : 33,38,38,42. Dělala jsem ho dokonce s odpolední moči. Priznaky jsem měla a přičítala jsem to anovulaci. Unava, bolest jako na MS od 10 dne cyklu, hlad i v deset večer. Vyšlo nám to první měsíc snažení hned po skončení menstruace.Zkus ještě vydržet. Já si řekla že budu testovat až kolem 40 dne podle nejdelšího cyklu. Preju hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat