Nepravidelně pohyby na začátku 21. tt

4
25.6.20 11:42

Nepravidelně pohyby na začátku 21. tt

Dobrý den, v sobotu jsem začala cítit nepatrné lechtání v břiše, poté každý den až do úterý a teď nic. Četla jsem, že je ještě miminko malé a má tam prostor nebo se mohlo otočit. Jsem prvorodička a nevím, jestli kvůli tomu mám jít k doktorovi a nebo je to normální. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1180
25.6.20 11:45

Neboj vše je v pořádku, miminko tam má ještě hodně místa a stačí když se otočí. Uvidíš ty kopance přijdou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3221
25.6.20 11:57

Normální. Cítím u druhého pohyby od 17tt, a kope hlavne navrcir. Někdy vůbec… Nijak se nestresuj, má tam fakt hodně místa, stačí když se otočí zady k břichu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
25.6.20 11:59

Normalni. Pravidelne pohyby se sleduji az od 28tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.6.20 12:17

Holky moc děkuji za uklidnění :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1099
25.6.20 13:11

I já je neměla ze začátku takhle pravidelne. Miminko je ještě malé a když se mě malá otočila zády k břichu, tak jsem ji necítila dokud se nepřetočila zpátky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2164
25.6.20 13:18
@beruska9 píše:
Normalni. Pravidelne pohyby se sleduji az od 28tt.

Já sem 32tt a furt nejsou pravidelné :(. Skoro o malé nevím. Ale je vše v pořádku, je to tak od začátku, mám placentu ve předu a pohyby jsem začala cítit až tak ve 24tt.
Jsem těhotná poprvé, tak jsem se těšila, že mě bude už mučit a ono nic…
Ale zas kdyby to bylo moc, tak si budu stěžovat že jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
25.6.20 13:39

@Pajik 76 : no pravidelne ve smyslu, ze bys je mela citit kazdy den a tusim mi rikali aspon po 2 hodinach. Placenta vepredu je tlumi, to jsem mela s druhym prckem, ten byl paradoxne ale akcnejsi nez prvni. Prvni byl infarktove line mimino, navic navzdory tabulkam chrnel nejvic rano, kdy maji byt mimina nejvic aktivni, takze ja kazde rano cekala jak na zmilovani, kdy uz se konecne ozve. Ani jedno z deti neumelo takove ty velke kopance, jak o nich clovek slysi od jinych…jako na jednu stranu mi to bylo trochu lito a hlavne ten prvni stresoval, na druhe strane, o nejake okopavani mocaku jsem stejne asi uplne nestala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2164
25.6.20 17:24

@beruska9
No já mám právě malou nějak hrozně ale hrozně línou. Kopance to vůbec. Dopoledne nic. A že bych něco cítila po 2hodinách to vůbec ne.
Mám UZ docela často, jsem z oboru… ne tedy gynda.
ve 30tt byla konec pánevní a za týden už hlavičkou dole, ale já vůbec nepostřehla, že by se otáčela nic.
Ráda čtu, že měl taky někdo tak hodné mimino v břiše a bylo vše OK. Občas troch chytnu paniku, že nic necítím. Někdy jí i radši poslechnu přes Angel uši…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
26.6.20 12:21

@Pajik 76 : snad jo! Bylo to trochu na infarkt ale je ok :) Sice trochu drama kolem porodu, ale myslim, ze to vubec nesouviselo. Zitra mu bude 5 8o Ale na to, jak jsem kazde rano v duchu prosila, at uz konecne stouchne, at vim, ze je v poradku, si pamatuji velice zive. Jako vetsinou se po par hodinach nechal ukecat a, stouchnul, ale obcas jsem ho teda trochu pritlacila, kdyz uz mi nervy pracovaly moc. Angelsounds jsem mela taky, ale snazila jsem se hlavne v tom tretim trimestru moc nepouzovat a pidit se spis po tech pohybech, moje PA rikala, ze ten Angelsounds pry umi nekdy falesne uklidnit, ze ty pohyby jsou lepe vypovidajici ke konci…ale s tak linym ditetem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama