Nepravidelnost antikoncepce, vynechání prášku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 28.11.17 08:06
Nepravidelnost antikoncepce, vynechání prášku

Ahojky. Chtěla bych se zeptat zda-li je možné otěhotnět při nedodržení pravidelnosti antikoncepce. Jednou jsem si nevzala i prášek. Dva poslední dny mě trápí ranní nevolnost, která mi po hodince po dvou zmizne. Vadí mi v té dané době i různé voňavky. Já vím že je to asi nemožný, a mám blbej dotaz. Jen vím že je vás tu dost, možná se najde někdo kdo mi poradí. PS: Nechci žádný rejpání ohledně mojí nezodpovědnosti. Toho jsem si sama vědoma. Děkuji :)

Reakce:

Triko92 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.17 08:09
@Froodepo píše:
Ahojky. Chtěla bych se zeptat zda-li je možné otěhotnět při nedodržení pravidelnosti antikoncepce. Jednou jsem si nevzala i prášek. Dva poslední dny mě trápí ranní nevolnost, která mi po hodince po dvou zmizne. Vadí mi v té dané době i různé voňavky. Já vím že je to asi nemožný, a mám blbej dotaz. Jen vím že je vás tu dost, možná se najde někdo kdo mi poradí. PS: Nechci žádný rejpání ohledně mojí nezodpovědnosti. Toho jsem si sama vědoma. Děkuji :)

Ahoj! Těhotná být můžeš i s když bereš antikoncepci.. ale jestli ji bereš dlouho tak si myslím že by jsi mohla být v klidu. A podle mě ty nevolnosti máš spíš z nervů. Držím palce :kytka:

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 28.11.17 09:10

Tak pokud to bereš jako… tak ano otěhotnět můžeš nevím kde jsi vzala že je to asi nemožný

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >