Nepravidelný cyklus a snažení

21.1.20 23:04

Nepravidelný cyklus a snažení

Ahoj holky, je tu některá z vás v situaci, že má velmi nepravidelnou MS (po 2mes, 3mes) a snažíte se o miminko? Popř. Co pro to aby se miminko zdařilo děláte? (Resp. i pro upravu cyklu) Jsem zoufalá a potřebuji si popovídat s někým kdo ma podobný problém.. (Klidně pište do zpráv) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21.1.20 23:17

@candy.lady Já to tak měla, o dítě jsem se nesnažila a otěhotněla jsem i tak. Pokud se nesnažíš nějak dlouho (rok nebo tak), nebuď zoufalá, klidně to muže vyjít. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 08:24

Já tady s tím tedy nemám zkušenosti. Ale vyřešila bych to buď měření teploty nebo ovulační testem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 08:28

Já to taky tak měla, po vysazení HA se mi cyklus rok a půl srovnával. Myslím že mi pomohl Inositol. Teďka se půl roku snažím s pravidelnou MS a stejně zatím nic…

• Nahlásit
  • Citovat
34
22.1.20 08:36

Ahoj, pila jsem kontryhel a hlídala si ovulaci měřením bazální teploty a dle ní jsem v určité dny použila ovulační testy. Povedlo se hned :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 17:46

@larieta taky to ted zkosim a jsem zvedava. :* Ale ted me prekapilo ve 12 dc krvaceni. Vubec netusim jestli to ma neco spolecneho s ovulaci :zed: :pocitac: nemate nektera zkusenost?:s 8) ee_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
23.1.20 18:17

@Anonymka56788 a jak dlouho to zkoušíš? Ta teplota hodně napoví :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 18:55

@larieta tenhle mesic, ale teplota neukazuje na ovulaci :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 19:04

@larieta ja to mam trosku slozitejsi totiz, ja nemam pravidelnou ms. O silvestru jsem samovolne potratila, pak jsem mela MS od 12.1 do 15.1 no a dnes 23.1 zase krvacim. Je to od MS 12 den cyklu :nevim: :nevim: asi zavolam zitra doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
23.1.20 20:25

@Anonymka56788 Aha, tak to je mi líto. S ovulací bych řekla, že to určitě nic společného nemá. Určitě zavolej dr. a poptej se, ať se nic nezanedbá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 10:22

Já měla také nepravidelný cyklus od doby co jsem v mládí byla hloupá a spadla tak hluboko že jsem měla anorexii a cyklus na rok ztratila úplně. Po roce snažení nás můj gyn poslal raději na kliniku, kde nám naštěstí pomohli… hlavně mě srovnali mi cyklus pomocí léků a ovulaci injekcí…a povedlo se po dvou cyklech :blush: Teď jsem 20tt…

Ale tu zoufalost moc dobře znám, já byla úplně na dně půl roku. V září jsme jeli na dovolenou a v říjnu den před třicátými narozeninami pozitivní test… ;)

Ale taky mi velmi pomáhali vitamíny a bylinkový čaj od bylinkáře to jsem se cítila i více v pohodě psychicky :blush:… opravdu vím jaké to je trápení, a věřím že i tobě se povede :hearts:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama