Nepravidelný cyklus, bez ovulace? Půjde otěhotnět?

Anonymní
24.11.19 18:00

Nepravidelný cyklus, bez ovulace? Půjde otěhotnět?

Anonym, snažíme se tajně s přítelem a je tady rodina. Jak moc je velká šance otěhotnět s nepravidelnymi cykly? Tento rok to mám nějak hodně nepravidelné, měla jsem to jen v březnu, dubnu, červenci, srpnu a teď v listopadu. Poslední MS začala 7.11., konec 13.11., teď ve čtvrtek jsme na to s přítelem vlítli. Jsem tedy nějak 18DC, sex byl 15DC, ty cykly mám tedy nepravidelné, ale když už se podaří dva za sebou, tak je to většinou 33 dnů. Nějak na sobě ale nepozoruji nějaké příznaky ovulace, žádné břicho, bolesti, jen mám takový kremovy/vodnatejsi bílý výtok, který je trosku lepkavý (což jsem cetla, že by mohl byt předovulacni výtok) :lol: s gynekologem jsem to už řešila drive a proste mi řekl, že mám více mužských hormonů, tam což nejspíše může bracha dvojce (hold jsme si ty hormony více předali během těhotenství mamky) - ale že se to dá pak upravit a otehotnim v pohode. V minulosti jsem měla anovulacni cykly, mám to potvrzeno, ale teď třeba v cyklu březen-duben tam ovulace byla. Ale to byla spíše náhoda. Tak se chci zeptat - myslíte, že ta ovulace ted by mohla přijít? Podle toho výtoku? Dnes jsem si dělala ovulacni test a nic. Tak zkusím ještě jeden zítra. Pripadne jaka je šance otěhotnět s takovymi cykly nepravidelnymi? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9320
24.11.19 18:28

Pokud máš ovulaci a správnou luteralni fázi tak ano. Jestli asle víš, že máš víc mužských hormonů, ať ti udělá gynekolog hormonální profil. Ať se případně nesnazite zbytečně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
24.11.19 18:28

Jde otěhotnět i s dlouhými cykly..jen je třeba vychytat ovulaci…takže ovulační testy a měření BT :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2010
24.11.19 18:35

Jestli mas potvrzeny, ze ovulaci nemas, tak bez ni to pujde tezko. Nemas hormonalni lecbu? Ja byla bez ovu, v caru udelali HP, zjistili ceho je moc, ceho malo, nasadili lecbu a ovulace se nastartovala. Ja cyklus pravidelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 19:30

@xsaleen právě to mi dělal a rikal, že to není tak špatné a at to nejdříve zkusíme chvíli bez nějakého zásahu léčebného, ale kdyby nic, tak nasadíme léčbu :nevim: ovulaci právě nevím, zda mám ovulaci nebo ne, nějak moc to nepoznám, tak teď sleduji právě ten výtok a koupím zítra testy ovulační, teplotu kdyžtak začnu sledovat od příštího cyklu, kdyby nic…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.19 19:32

@Ufinka87 jo jo, spíše tam je problem, že nevím, kdy a jak ten cyklus bude dlouhý a kdy ne, nebo jak poznat ovulaci i bez těch testů nebo měření (respektive teď to začnu sledovat, ale v minulosti jsem to moc neřešila…)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.19 19:36

@Payus tam je problém, že jsem ji někdy neměla a někdy naopak jo, akorát to bylo sledováno doktorem…a ne mnou, takže já to na sobě moc nepoznám, mám tušení, ale jinak moc nevím. Hormonální léčbu zatím nemám, doktor mi řekl, že se máme zkusit snažit chvíli bez nějakých zásahů a a kdyžtak pak to začneme řešit, je mi 25 let, takže prý zatím je čas…

• Nahlásit
  • Citovat
2010
24.11.19 20:36
@Anonymní píše:
@Payus tam je problém, že jsem ji někdy neměla a někdy naopak jo, akorát to bylo sledováno doktorem…a ne mnou, takže já to na sobě moc nepoznám, mám tušení, ale jinak moc nevím. Hormonální léčbu zatím nemám, doktor mi řekl, že se máme zkusit snažit chvíli bez nějakých zásahů a a kdyžtak pak to začneme řešit, je mi 25 let, takže prý zatím je čas…

To jsi v nejlepsim veku. Ja ti muzu z fleku rict, ze na sobe taky nic nepoznam :mrgreen: mas urcite fajn doktora, necpe do tebe sragory bez rozmyslu to je super. Hlavu vzhuru, soulozit pro zabavu a na vyprdni se na dny :) miminko prijde hodne stesti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.19 21:39

@Payus právě, jako já vždy poznám, kdy to mám dostat, zhruba týden nebl dva tydny před mi vždy zrudne obličej, jakože taková vyrážka, 2-3 dny před bolesti břicha a zažívací potíže, taková střevní chřipka a bílý krémový výtok - podle toho to vždy poznám, ale tu ovulaci proste ne…jakože myslela jsem, že mě u toho více bolí zada v krizi a mám nafouklé břicho, ale nakonec nic :nevim: a jinak jo, ten doktor je strašně super, nikdy mi nic necpal, o antikoncepci rikal, že mi to nepredepise, pokud já vylozene nebudu chtit…vždy se veškeré problémy snažil řešit jen nějakými jinými prášky, například provera nebo norethisteron, ale to byla už fakt nouzovka, kdy jsem třeba krvacela 2-3 týdny nebo naopak mi MS nepřišla i půl roku, ale jinak se tomu vždy bránil, že chemii do mladých holek cpát nechce, že akorát je to pak horší - take teď mi řekl, že hold to asi nebude snadné, ale ne nemožné - pred par lety mi řekl, že mám asi PCOS, ale pak to vyvrátil, ze mám jen více mužských hormonů, ale že to se kdyžtak pak upraví…tak jsme se začali snažit, právě jsem to predtim dostala naposledy v srpnu, pak září a říjen nic a až teď na začátku listopadu zase, takže se začínáme snažit teprve teď :lol: a právě teď mám takový ten výtok s nevím, zda je tedy plodný nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
901
25.11.19 15:07

V pubertě jsem měla ms cca co 2-3mesice, pak jsem brala 10 let HA. Nedělala jsem si iluze, že by to po vysazení bylo lepší. První cyklus po vysazení měl 61 dnů, cca 47DC jsem měla bolavé bradavek (nikdy dřív se mi nestalo), když se to cca 47DC opakovalo i v dalším cyklu, došlo mi, že asi ovulace a říkala jsem si, že příště to už vychytám, ale nebylo už třeba :) i s dlouhými a nepravidelnymi cykly se dá otěhotnět, ale musí být samozřejmě ovulace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.19 19:08
@jaaaninda píše:
V pubertě jsem měla ms cca co 2-3mesice, pak jsem brala 10 let HA. Nedělala jsem si iluze, že by to po vysazení bylo lepší. První cyklus po vysazení měl 61 dnů, cca 47DC jsem měla bolavé bradavek (nikdy dřív se mi nestalo), když se to cca 47DC opakovalo i v dalším cyklu, došlo mi, že asi ovulace a říkala jsem si, že příště to už vychytám, ale nebylo už třeba :) i s dlouhými a nepravidelnymi cykly se dá otěhotnět, ale musí být samozřejmě ovulace.

to určitě, prioblém u mě je, že já vím, že některé ty cykly jsou anovulační a nebo tu ovulaci zas tolik nepoznám, snažím se sledovat nějaký výtok nebo tak nějak, ale třeba teď jsem měla přes víkend takový krémovější bílý výtok, který mám většinou po MS, nicméně od neděle zase sucho tam dole a nic, takže asi zatím nic :nevim: tak uvidím, ale budu to muset vychytat nějak jinak

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama