Nepravidelný cyklus, touha otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toma18
Kecalka 142 příspěvků 16.10.18 18:49
Nepravidelný cyklus, touha otěhotnět

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti nebo rady, ohledně nepravidelného cyklu. Chceme miminko už od května, vysadila jsem HA a menses do začátku září chodila já hodinky, 24-26 den, ale miminko nikde. Nějak jsem to neresila, říkala jsem si, že to chce hlavně klid a nějak tomu nepodlehat a že je ještě brzy. Od začátku září už menses nedorazila, měla jsem malinkatou naději, že už je tam drobeček, dělala jsem si 4× test, naposledy včera a nic :,(. Jsem 45.den cyklu a 19.den zpoždění. HA jsem užívala 8 let v kuse a teď toho pěkně lituju :zed:. Před užíváním HA jsem měla ty samé stavy, buď menses dorazila nebo ne a měla jsem i cysty :roll:. Dnes jsem si volala k doktorce a ta říkala, že to je nejspíš důsledek HA, že je to normální a mám si dojít na vyšetření a píchne mi injekci :,(. Vím, že je toho hodně a je těch rad a diskuzí mnoho, ale chtěla bych rady přímo od vás, které jste měli podobný problém a otěhotněli jste. A jak dlouho vám to zhruba trvalo, opět je mi jasné, že je to individuální a každá jsme jiná, ale jen ať vím. Začala jsem tomu totiž ač nerada podléhat :zed: :( :,(

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 16.10.18 18:52

@Toma18 pokud před ha nebyla ms pravidelná, tak ani teď bych to nehazela na ha. Zajdi k dr a zkus si koupit gynex.

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 16.10.18 18:53

Pokud jsi měla nepravidelný cyklus i předtim, tak to vůbec nemusí souviset s Ha. Jinak i s nepravidelným cyklem se dá otěhotnět, jen si musíš hlídat zda a kdy ovulujes. Mam takto dvě děti. Jedno po roce snažení, druhé na jeden úlet 8)

Prtulak
Kecalka 250 příspěvků 16.10.18 18:57

@Toma18 měla jsem stejný problém - dlouho HAK - nepravidelný cyklus, nevím, zda byla vůbec ovulace. Začala jsem pít kontryhel a tentýž měsíc jsem otěhotněla… Po cca 1 a pul roce bojování s cyklem. Sice to nedopadlo, ale za další dva měsíce jsem začala pít kontryhel a hned ten další zase těhotenství. Takže já na něj nedám dopustit.

jizvíková
Extra třída :D 12622 příspěvků 16.10.18 18:58

To bude zase cysta, když se tak zdržuje menses, znám z vlastní zkušenosti

Toma18
Kecalka 142 příspěvků 16.10.18 19:00

@jizvíková kéž by tam místo ní bylo něco úplně jiného :think:

Pennya
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 6 inzerátů 16.10.18 19:08

Třeba to ten test prostě jen neukazuje..jsou tu i takové případy které veelmi dlouho neměly pozitivní test a přitom už byly těhotné..

Celeste97
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 16.10.18 19:10

@Toma18 já má taky hodně nepravidelnou MS, skoro rok od porodu sem ještě nedostala :roll:
Ale k věci..vysadila sem HA v prosinci, a v únoru otěhotněla..MS sem neměla v té době vůbec, ovu netuším…a taky se zadařilo, držím palce :mavam:

Toma18
Kecalka 142 příspěvků 16.10.18 19:11

@Pennya :andel:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 16.10.18 19:18

Nepravidelné cykly jsem měla vždy (před HA a samozřejmě i po HA). Důležité je jestli dochází k ovulaci. Poprvé jsem otěhotněla 47DC (druhý cyklus po vysazení HA), podruhé cca 75DC (zamlklé, skončené revizí) a nyní se zadařilo 22DC (kdyby ten cyklus neskončil těhotenstvím, tak by byl nejkratší v mém životě :-) ). Ale já netrpěla na cysty, tak s nimi neporadím. Asi by bylo dobré to vyšetření, jestli je zpoždění způsobené cystou nebo jen rozházenými hormony.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >