Nepravidelný cyklus - zpoždění, bolesti, negativní test

Anonymní
29.12.20 21:41

Nepravidelný cyklus - zpoždění, bolesti, negativní test

Holky, snažíme se s manželem o miminko. Jsem teď 3. měsíc od vysazení antikoncepce (užívala jsem ji 8 let) a cykly mám od vysazení nepravidelné - jeden byl dlouhý 20 dní, druhý 29 dní a dnes jsem 35.den a menstruace nikde. Už 5 dní mám ale dost bolesti v podbřišku jako bych měla menstruaci a mám i tam dole takové vlhko a pocity - vždy když jdu na záchod, tak očekávám, že to tam bude jak na jatkách :mrgreen: Ale nic. Ovulace byla pravděpodobně až 27.DC. Je tedy možné, že menstruace dorazí třeba až několik dní po ovulaci a cyklus se kvůli pozdější ovulaci protáhl (o kolik to bývá?), nebo že bych mohla být těhotná? Test jsem zkoušela 28DC i dnes 34DC, ale naprosto negativní. Kdy mám případně volat gynekologovi, že menstruace nepřišla?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.12.20 21:46

Podle ceho vite, ze ovu byla 27DC? Menstruace byva cca 2 tydny po ovulaci. Neco mezi 11 a 16 dny treba. Pokud jste vysadila antikoncepci teprve pred 3 tydny, tak bych rozhazeny cyklus neresila minimalne pul roku. Hlavne si nenechavejte dokola pichat vyvolavacky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 21:50
@PastikaJatrova píše:
Podle ceho vite, ze ovu byla 27DC? Menstruace byva cca 2 tydny po ovulaci. Neco mezi 11 a 16 dny treba. Pokud jste vysadila antikoncepci teprve pred 3 tydny, tak bych rozhazeny cyklus neresila minimalne pul roku. Hlavne si nenechavejte dokola pichat vyvolavacky :)

Vím - podle ovulačních testů a bazální teploty ;-) Minulý měsíc byla 19DC a cyklus byl dlouhý 29 dní. Očekávám tedy menstruaci v tomto měsíci po 10 dnech od ovulace, a to 37DC. Ale to břicho mě bolí teda dost o několik dní dříve než v předchozím měsíci. A od vysazení jsem 3 měsíce, ne týdny :)

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.20 21:52

Jeeee pardon, to jsem se prepsala. Samozrejme jsem myslela mesice :) pokud merite bazalku vsechny 3 cykly, tak sem dejte grafy a muzeme se na to podivat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
30.12.20 00:05

Tak můžeme tady polemizovat, proč ne, ale lepší bude týden dva počkat, máš v tom bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat