Reklama

Nepravidelný tep při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 12:50
Nepravidelný tep při usínání

Ahoj, včera při usínání jsem zjistila, že mám nepravidelný tep. Dala jsem si ruku na hrudník a pocítila jsem dva rychlé tepy za sebou, pak vynechání. Nejsem si však jistá, jestli to nemůže způsobit právě usínání, protože co se stalo pak, si nepamatuju. Netočila se mi hlava, žádná úzkost, ani jsem necítila nepravidelný tep, dokud jsem si tam nedala ruku a to normálně cítím i extrasystoly, to to minimálně cítím na hrudi a často mívám i úzkosti. Taky se mi občas stává, že těsně před usnutím mě „probudí“ úzkost, strach z nepravidelného tepu, nebo možná právě nepravidelný tep. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 08.05.18 13:30

Občas mi to taky dělá. Hlavně pokud třeba schody do vrchního patra vyběhnu a pak hned ulehnu. Bývá to celkem nepříjemné. Podle mě to je tím přechodem z vertikální polohy do horizontální. Pro srdce je tohle celkem náročná změna, dochází tam k narušení rovnováhy cirkulace. Tak je individuální, jak rychle se čí tělo adaptuje. Když mi bylo „nejhůře“, tak jsem u toho měl i dost hlasité šumění v uších. To bylo asi období, kdy jsem měl vysoký tlak.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama