Nepravidelný tep při usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 12:50
Nepravidelný tep při usínání

Ahoj, včera při usínání jsem zjistila, že mám nepravidelný tep. Dala jsem si ruku na hrudník a pocítila jsem dva rychlé tepy za sebou, pak vynechání. Nejsem si však jistá, jestli to nemůže způsobit právě usínání, protože co se stalo pak, si nepamatuju. Netočila se mi hlava, žádná úzkost, ani jsem necítila nepravidelný tep, dokud jsem si tam nedala ruku a to normálně cítím i extrasystoly, to to minimálně cítím na hrudi a často mívám i úzkosti. Taky se mi občas stává, že těsně před usnutím mě „probudí“ úzkost, strach z nepravidelného tepu, nebo možná právě nepravidelný tep. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 08.05.18 13:30

Občas mi to taky dělá. Hlavně pokud třeba schody do vrchního patra vyběhnu a pak hned ulehnu. Bývá to celkem nepříjemné. Podle mě to je tím přechodem z vertikální polohy do horizontální. Pro srdce je tohle celkem náročná změna, dochází tam k narušení rovnováhy cirkulace. Tak je individuální, jak rychle se čí tělo adaptuje. Když mi bylo „nejhůře“, tak jsem u toho měl i dost hlasité šumění v uších. To bylo asi období, kdy jsem měl vysoký tlak.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama