Nepřecházející nemoc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.1.22 15:05

Nepřecházející nemoc

Ahoj, chtěla bych se optat zda by někdo neporadil co dál.

Už 10 den mám Horečky, 8 den beru Antibiotika, ale bohužel stále nepomáhají, ant jsem začla brát na angínu, krk polevil, ale horečky, zimnice nepřechází..
Bohužel se spíše nemoci kupí víc a víc, do anginy se přidaly afty v puse, poté silné bolesti zad ze které jsem začla zvracet a nakonec mi ochablo svalstvo a klouby a nemohu se pomalu ani postavit.. lékař neví co se mnou, PCR test jsem měla negativní.

Nevíte co by mohlo pomoci se z tohoto už dostat? Mám malou dceru o kterou se potřebují starat a 10 dní horečky mi k tomu moc nepomáhají.. děkuji za pomoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
606
10.1.22 15:24

Kolik bylo PCR testů, dělala jsi antigen? Jak bylo vysoké CRP, nebo na základě čeho byla diagnostikovana angína? Každopádně bych změnila doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 15:33

@Hibou dělala jsem si doma hned druhý den test a byla jsem negativni, pak v pondělí jsem byla PCR testu a včera po týdnu zase na PCR testu, vše bylo negativní.

CRP jsem měla v sobotu(po týdnu) 59, na začátku bohužel nevím kolik bylo :,(

Já jsem právě byla i v nemocnici na pohotovosti v sobotu, kde mi bylo odebrána moč, krev, rentgen zad, ultrazvuk břicha.. nic se nenašlo

Já bohužel se nemohu ani pohnout l, každý pohyb mě hrozně bolí, mám tělo bolavé l, jak kdybych měla všude modřiny..

• Citovat
  • Nahlásit
390
10.1.22 15:51

EB virozu / mononukleozu vyloučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.22 16:21

@Okta to prý momentálně nemohou říct, že mi mohou udělat odběry, které nebudou zkreslené až po dobrání antb. Mononukleózu jsem ale již před lety měla, nemela by se opakovat ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat