Neprestavajici zimnice

Anonymní
13.8.20 20:08

Neprestavajici zimnice

Ahoj prosim anonym. Od mala hrozne trpim na klimatizaci, staci chvilka v restauraci a mam zahleneny krk. Tak se snazim klime vyhybat jak jen muzu. Dnes odpoledne jsem dekorovala jednu halu, v aute mi to ukazovalo 37st a vlezu na misto a sileny sok, tak 20st rozdilu. Byla jsem tam pres dve hodiny, v mikine, rousce a stejne vyklepana. Ted jsem neco pres hodinu doma, teplomer mi ukazuje v byte 26,5st a ja lezim s horkym cajem pod dekou v zimnim pyzamu a nemuzu se zahrat, vystrcim ruku pro hrnicek a mam husinu. Po horke sprse to bylo jeste horke. Teplotu nemam ale myslite, ze to bude zacatek treba anginy, zda je mozne ze nastoupi uz po par hodinach.? Dekuji, zitra rano tam mam jeste neco dovezt a nevim jak to zvladnu. Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31600
13.8.20 20:11

Může to dopadnout jakkoliv, buď se z toho vyspis nebo se Ti rozjede angína. Já zase trpím na dutiny a uši. Mám to stejně a tam, kde není klimatizace rozumně nastavena, odmítám jít. Prosila jsem o její vypnutí, i když jsem byla s dcerou v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22899
13.8.20 20:12

Těžko říct, já jsem dnes taky pod dekou, trochu se ochladilo a mně je prostě zima (venku 27).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
13.8.20 20:29

Mám to taky, teplotní skoky jsou pro mě strašný. Mám nízkej tlak a vždycky nechybí moc, abych odpadla. Angína se ale nedá chytit prochladnutím, způsobuje to bakterie/vir/ nebo mykoza. Ale nachlazená být můžeš určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
14.8.20 06:23
@smarket píše:
Mám to taky, teplotní skoky jsou pro mě strašný. Mám nízkej tlak a vždycky nechybí moc, abych odpadla. Angína se ale nedá chytit prochladnutím, způsobuje to bakterie/vir/ nebo mykoza. Ale nachlazená být můžeš určitě.

Angíny z klimatizace jsou úplně běžné. Tělo se oslabí a skočí na něj vir nebo bakterie. Prochladnuti tomu napomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50446
14.8.20 06:34

Mi taky ted rozciluje klimatizace u meho muze v aute. Ja ji v mojem nemam. Tam jsem zas vztekla, ze padnu horkem. Bezne mi nevadi. Kdyz mi boli v krku, tak to jo.
Jsem nekolikaty den nakrapla. Ale u mne je to tim, ze porad lezu a jsem vypleskla dlouho v bazenu. Takze to mam urcite zpusobene tim. Je poslednich par dni hezkych na koupani, leto konci, tak to ani nehodlam delat jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
14.8.20 08:51
@Jana206 píše:
Angíny z klimatizace jsou úplně běžné. Tělo se oslabí a skočí na něj vir nebo bakterie. Prochladnuti tomu napomáhá.

Tak pomoct tomu může, ale jinak chlad sám o sobě angínu nezpůsobuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
14.8.20 10:02
@smarket píše:
Tak pomoct tomu může, ale jinak chlad sám o sobě angínu nezpůsobuje.

Dcera má taky teď z plného zdraví angínu. Byli jsme se koupat v piskovne, přírodní koupaliště. Napřed to vypadalo jako upal, ale má pozitivní streptest, kromě vysokých horeček, zimnice a motani hlavy. Ve středu neměla ani rýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama