Nepřetržitá bolest asi žeber 22tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 78 příspěvků 10.07.18 08:40
Nepřetržitá bolest “asi” žeber 22tt

Ahoj, poprvé se mi to stalo tak týden a půl zpět, vzbudilo mě to v noci, strašná bolest jakoby u žeber, trvalo to asi necelou hodinu a pak jsem usnula. Ráno vše v pohodě. Včera v noci mě to chytlo znovu, ale o dost víc. Nemohla jsem skoro dýchat, chodit ani mluvit. Když to tak po 45 minutách neustupovalo, tak jsme s přítelem zajeli radši na pohotovost. Už jsem i brečela bolestí. Dojeli jsme a asi po necelé hodince bolest ustala. Nechali si mě tu přes noc, laborky a testy v pořádku. Zřejmě šlo o nafouknuté střevo (zvracela jsem i byla na velké během bolesti). Budu si asi muset dávat lepší pozor co jím. Jen mě zajímá jestli jste to někdo měl také? Jestli tedy příště(snad nebude) neplašit, přetrpět hoďku dvě šílených bolestí a čekat až to přejde? V nemocnici mi nedali nic proti bolesti přešlo to samo. Ale ty žebra bolely a pálily šíleně. Nebo jestli je to tím jak se to tam roztahuje všechno? Přišlo mi to trochu jako když děláte sklapovačky a nepřestáváte i když už fakt nemůžete a pak to pálí a bolí, ale vy pořád ještě cvičíte. Občas zabolelo i v zádech. Dnes už jdu domů.

Reakce:

P4ja
Kelišová 6335 příspěvků 10.07.18 08:55

Mě dost žebra pálila jak se malá opřela hlavou. Přešlo to ve chvíli, kdy se otočila. Ale pak pro změnu kopala :D

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 10.07.18 09:16

Já to měla taky,asi mě v takové síle,ale mezi 20 a 30 týdnem mi tam malý tlačil nožičkami( otočil se brzy) a jak měl místo,tak mi dával pořádně zabrat . Když pak povyrosl,otočil se malinko víc a do porodu si dělal kopačák z mého žaludku. A to doslova. :mrgreen: ale hlaš to na gyndě,některé takové bolesti můžou(ale nemusi!!!!!!!!!) být příznakem nějaké nemoci spojené s těhotenstvím.

00verča00
Stálice 78 příspěvků 17.10.18 06:40

@Aduš8 teď si pročítám mé příspěvky.. jsem 36tt a všechny bolesti jsem na gynekologii hlásila. Stále mi tvrdili, že to je to střevo jak tam malej tlačí. Moc se mi to nezdálo, protože ty bolesti byly fakt ukrutné. Hledala jsem na internetu a mé problémy přesně popisovaly žlučník. Tak jsem s posledním (asi patnáctým) záchvatem jela na pohotovost a ležím tu už pět dní díky žlučníkovým kamenům :zed: prý proč jsem nepřijela dřív - no protože jsem myslela, že to je slepé střevo jak mi všichni tvrdili a ze je to v tehu normalni.. Dokud jsem si sama nezazadala o vysetreni zlucniku tak se mi tam nikdo nepodival. Takze po porodu pry operace :? . Jsem 36tt, za sebou strasne bolesti a nekolik kilo dole, protoze jsem se bala jist. Tak treba si to nekdo precte se stejnymi problemy a pomuze mu to:). Hlavne se nenechat a trvat na vysetreni. Ja bych o tech kamenech jinak nevedela doted :?

Kazdopadne tohle nikomu nepreju! Hezký den :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >