Reklama

Nepřetržitá bolest asi žeber 22tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 60 příspěvků 10.07.18 08:40
Nepřetržitá bolest “asi” žeber 22tt

Ahoj, poprvé se mi to stalo tak týden a půl zpět, vzbudilo mě to v noci, strašná bolest jakoby u žeber, trvalo to asi necelou hodinu a pak jsem usnula. Ráno vše v pohodě. Včera v noci mě to chytlo znovu, ale o dost víc. Nemohla jsem skoro dýchat, chodit ani mluvit. Když to tak po 45 minutách neustupovalo, tak jsme s přítelem zajeli radši na pohotovost. Už jsem i brečela bolestí. Dojeli jsme a asi po necelé hodince bolest ustala. Nechali si mě tu přes noc, laborky a testy v pořádku. Zřejmě šlo o nafouknuté střevo (zvracela jsem i byla na velké během bolesti). Budu si asi muset dávat lepší pozor co jím. Jen mě zajímá jestli jste to někdo měl také? Jestli tedy příště(snad nebude) neplašit, přetrpět hoďku dvě šílených bolestí a čekat až to přejde? V nemocnici mi nedali nic proti bolesti přešlo to samo. Ale ty žebra bolely a pálily šíleně. Nebo jestli je to tím jak se to tam roztahuje všechno? Přišlo mi to trochu jako když děláte sklapovačky a nepřestáváte i když už fakt nemůžete a pak to pálí a bolí, ale vy pořád ještě cvičíte. Občas zabolelo i v zádech. Dnes už jdu domů.

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5309 příspěvků 10.07.18 08:55

Mě dost žebra pálila jak se malá opřela hlavou. Přešlo to ve chvíli, kdy se otočila. Ale pak pro změnu kopala :D

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1597 příspěvků 10.07.18 09:16

Já to měla taky,asi mě v takové síle,ale mezi 20 a 30 týdnem mi tam malý tlačil nožičkami( otočil se brzy) a jak měl místo,tak mi dával pořádně zabrat . Když pak povyrosl,otočil se malinko víc a do porodu si dělal kopačák z mého žaludku. A to doslova. :mrgreen: ale hlaš to na gyndě,některé takové bolesti můžou(ale nemusi!!!!!!!!!) být příznakem nějaké nemoci spojené s těhotenstvím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama