Nepřetržitá úzkost na konci 1. trimestru.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 19:50
Nepřetržitá úzkost.

Ahoj všem. Trápí mne už rok strach a úzkost. Nyní jsem na konci prvního trimestru a dr mi doporučil A. D asentru. Beru ji již osmý den a úzkosti se zhirsili natolik ze je mám nepřetržitě cely den bez oddechu úplně mi skáče srdíčko a nejde se uvolnit.
Má někdo zkušenost.? Když usinam tak mne srdce úplně div nevyskici z hrudníku a skubnu s sebou.
Nejde se přestat na tu úzkost soustředit. Jakmile na minutu pomine tak na ni zase myslím a je tu znovu a takto pořad dokola.

Mám strach ze tohle nejde už překonat

Reakce:
Paola21
Závislačka 3889 příspěvků 15.04.19 19:52

Asi bych to probrala s doktorem.

moje_hvězdička
Nováček 10 příspěvků 15.04.19 20:19

Zkuste kapky mučenky (ve zdravé výzivě nebo na objednani i v některých lekarnach). Jsou to jen bylinky které uvolňují mučící pocity z hlavy…u mě i pár mých známých zabraly výborně, některým nepomohly.. určitě záleží na původu problému, ale za zkoušku to stojí.

Uju
Kelišová 6634 příspěvků 15.04.19 20:38

Moje dcera začala trpět na uzkosti a stres. Jde to dokonce až tak daleko, že je schopná padnot do bezvědomí, srdce ji lítá 180 a za chvilku 45 :roll: Byla na kompletním vyš. v nem. když se tedy nic fyzického nenašlo tak byla poslána k psychoušovi. Dostala kapsle z kozlíku lékařského a na noc piridoxin, a teda také neurol(ale ten brát pokud možno nemá, takže ho nejí) Ono dost záleží taky na tom, ze čeho ta úzkost je. řešit jen následky je o ničem, chtělo by to pohledat příčinu.(i když to možná může být změna v hormonech)

Ou
Kelišová 6977 příspěvků 15.04.19 20:54

Ano, začni užívat léky a především vstup do psychoterapie. Potřebuješ alespoň nějakou práci na krocení úzkosti zvládnout před porodem. Pak to bude složitější.

Tuhle knížku máš? Pro zaákladní pochopení a jednoduché a praktické návody je hodně dobrá. Ale psychoterapii nenahradí.

https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/#…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:01

@Ou nemám děkuji. Poridim.
Mě děsí i to srdíčko ze poradně přeskočí před spaním. Ale je fakt ze Mali dycham jak mám úzkost a soustredim se na to. Snad není poškozené

LvE
Kecalka 195 příspěvků 15.04.19 21:04

Ahoj,
taky bych to probrala…

Váš příspěvek
Reklama