Nepřetržitě tvrdé břicho v těhotenství

7
13.7.20 09:51

Nepřetržitě tvrdé břicho v těhotenství

Ahoj, jsem ve 37tt a v pátek jsem měla už po třetí poslíčky, pokaždé je mám jiný, v sobotu křeč do konečníku na pár minut, to jsem myslela, že bolesti snad zešílím :(
No a včera hned od rána tvrdé břicho, celý den, v kuse, byl to takový i divný pocit napnutí, přešlo to až dnes ráno před 5hod na asi 15min a od té doby zase tvrdé jako kámen, pohyby cítím, ale méně.. Dnes jsem byla na gynekologii, ale bohužel u zástupu, ta moje má dovolenou, no hrůza, skoro na nic se neptali, nečetli v mých papírech od doktorů, skoro ani mě neprohlédli, měli mi dělat monitor a také nedělali, ke své jdu až za týden a něco.. Na to jak poslíčci probíhali, nebo jestli břicho tvrdne, apod. se neptali, vyšetření bylo opravdu strašně rychlý.. Na to tvrdé břicho jsem se ptala, prý na to mužů brát magnesium, to jsem ale četla, že by se nemělo brát když beru železo, což beru a hlavně by se nemělo brát od 34tt, aby se neoddálil porod, tak já nevím, snad to tvrdé břicho nic není, zavřená prý jsem :nevim:
Měl to někdo podobně, tvrdnutí břicha nepřetržitě a vše v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6416
13.7.20 09:54

Já měla tvrdý břicho pořad. Brala jsem do 37tt magnesium pak už ne, odpočívala jsem a i tak mi tvrdlo.

Pokud mas pochybnosti zavolej do porodnice kde budeš rodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4368
13.7.20 10:03

No a proč ses teda na té kontrole neozvala, že máš takový a takový problémy. Jinak monitor se teď dělá většinou až kolem termínu porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
13.7.20 10:22

@JancaS84 já to tam řekla, ale odpověď skoro žádná, jen že jsou poslíčci normální a mám si koupit magnesium na to břicho, ale právě, že jsem četla, že by se magnesium nemělo brát spolu s železem, které ale beru, zřejmě si fakt nic nečetli, nebo já nevím.. No úplně příjemný tam nebyli, sestra ani neuměla vypočítat týdny :roll: celkově to bylo rychlý, přišlo mi, že je otravuju. A ten monitor mi ta moje dělala ve 35+ něco a měla bych ho snad mít každý týden teď, tak asi ne :nevim:
Každopádně takhle tvrdé břicho a nepřetržitě jsem ještě neměla, jakobych měla prasknout každou chvíli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
13.7.20 10:41

@Týna97S

Pokud mas takové problémy tak Volej do porodnice kam pujdes rodit co chceš slyšet od nás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
13.7.20 11:03

@Týna97S já jsem teď 30tt a normálně beru magnézium i železo, ale mezi těmito doplňky musí být alespoň 2-3 hodiny rozestup a nemělo by se zapíjet mlékem a mléčnými výrobky. Železo beru na lačný žaludek, lépe se vstřebává… ;) Ale s tím magnesiem bych už ve 37. Týdnu byla opatrná… U prvního mě ho kapali v nemocnici a pak se mi nerozjížděl porod úplně dobře… Já mám tvrdé břicho vždy, když udělám nějaký kopanec v jídle. Jsem teď dost citlivá a jak to pomaleji tráví, tak mám bříško jako beton a cítím se jako vzducholoď… A břicho mi i více tvrdne… Většinou zabere espumisan. Pokud máš ale pochybnosti, zajeď si do porodnice… Tam se jim svěř a oni ti určitě poradí… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1929
13.7.20 12:33

37.tt se již magnezium nesmí a já být Tebou, zajela bych si pro svůj klid, do porodnice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11324
13.7.20 14:14

Me tvrdne břicho skoro od začátku… A teď to co popisujeme tak mám 3 dny a jsme 30tt :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama