Nepřevzetí balíku od Lidl eshop

5.12.19 11:53

Nepřevzetí balíku od Lidl eshop

Ahoj holky,

vzhledem k tomu, že Lidl Eshop nenabízí možnost stornovat objednávku, která ještě nebyla ani od nich odeslána, ptám se - máte některá zkušenost, že jste vzhledem k faktu, že nelze storno, udělala to, že jste balík nepřevzala od dopravce?

Pokud ano, není za to ze strany Lidlu nějaký postih či poplatek?

Ptám se zde z toho důvodu, neboť na lince eshopu mi nikdo není schopen odpovědět. Na emailový dotaz jsem dostala nejasnou odpověď - „v případě nepřevzetí, se zboží vrátí k nám na logistický sklad“… ale na otázku, jestli je to jedna z možností, jak vlastně zrušit objednávku, či jestli jsou tam za to sankce, mi nikdo od nich není schopen odpovědět. :nevim:

Díky za vaše zkušenosti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23418
5.12.19 11:54

A proč to nevezmes a pak nepošleš zpátky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
5.12.19 11:56

Mně se jednou stalo to, že mi tvrdili, že se to pokoušeli doručit, ale já jsme si to neprevzala, tak to vrací zpátky do skladu. O žádné sankcí se nikdo nezminoval. Blbý bylo, že já jsem ten balík chtěla, ale nikdo se nepokusil ho doručit. Dlouho jsem na něj čekala a když jsem se ozvala, stalo se toto…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 11:56
@pikola píše:

Protože je to jednak zbytečný krok - převzít, zaplatit, a zase posílat zpět a čekat na vrácení peněz. Za další tou dobou nakonec ani nebudu k dispozici, abych to tak (i kdybych chtěla) mohla udělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2952
5.12.19 12:01

Pokud o tom nic nemaji ani ve smluvnich podminkach. Tak se asi nic dit nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.19 12:12

Ahoj, já jsem si nepřevzala balík asi týden zpátky, byla jsem v zahraničí na pracovní cestě. Nic se nestalo, jenom poslali email, že balík se jim vrátil v pořádku a když jsi platila platbu předem tak Ti odešlou zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
312
5.12.19 12:12

Nic se neděje. Já takhle nepřebrala už víc balíků (PPL to uložilo v depu v Berouně, protože na žádné pražské pobočce prý nebylo místo (!!?), tak jsem jim psala, že sorry, ale do Berouna nejedu, oni zase že sorry, ale do Prahy nejedou :lol: ). Je to bráno jako odstoupení od smlouvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13224
5.12.19 12:18

Samozřejmě, že nic.
Zdvojila se mi u nich dráha objednávka. Okamžitě jsem jim volala a storno nejde. Takže jejich smůla. Přebrala jsem to na dobírku jednou, zbytek se jim vrátil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 12:19

Holky díky moc za vaše zkušenosti :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 12:20

@Elen8 Přesně to se právě stalo mě :) Slovo storno objednávky je u nich, soudě dle jejich emailových reakcí, sprosté slovo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8608
5.12.19 12:20

@CopatáCácorka přiznám se, te jsem jednou prostě nepřevzala. A nic se nestalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3306
5.12.19 12:26
@pikola píše:

To je přece nesmysl. Proč by měla platit dvakrát poštovné a ještě s tím lítat na poštu? Je slušná, chtěla to stornovat ještě před odesláním. Pokud to nelze, tak mají prostě smůlu, balík bych nepřevzala a svědomí bych měla čisté, když jsem se o to starala ještě před odesláním. Je to divné. Všude, kde jsem objednávala to šlo normálně stornovat, i když jsem toho nikdy nevyužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 12:26

@g.sandova Díky za zprávu :) u nich právě člověk nikdy neví, v dnešní době kor… tak jsem se raději chtěla poradit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5512
5.12.19 12:34
@Adrasteia píše:
To je přece nesmysl. Proč by měla platit dvakrát poštovné a ještě s tím lítat na poštu? Je slušná, chtěla to stornovat ještě před odesláním. Pokud to nelze, tak mají prostě smůlu, balík bych nepřevzala a svědomí bych měla čisté, když jsem se o to starala ještě před odesláním. Je to divné. Všude, kde jsem objednávala to šlo normálně stornovat, i když jsem toho nikdy nevyužila.

Jak litat na postu? To doneses zdarma do ppl parcel shopu a vsechny penize ti lidl vrati. Zadnou dopravu zpet neplatis.
Navic pokud objednala nad 1000,– (coz stejne vetsina objedna), tak ma dopravu zdarma ;)
Jinak souhlasim se zbytkem, taky bych neprevzala, navic kdyz nejsou schopni ani rict, jak to je :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12535
5.12.19 12:37
@Adrasteia píše:

Dvakrát poštovné určitě platit nebude. Možná poprvé, pokud objednávala za méně než 1000kc. Zpátky se balík vrací gratis na nejbližším PPL shopu. Možná by to chtělo zjistit celé informace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama