Nepřevzetí zásilky na dobírku

Anonymní
30.5.21 22:08

Nepřevzetí zásilky na dobírku

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na jednu věc. Je mi to celkove trapné, ale objednala jsem si balík za cca 2000 z Lidlu. Dnes jsme nečekane jeli na nákup a stavili jsme se v obchodě, kde měli velké slevy, nakoupila jsem dětem oblečení tam. Jsem na rodicaku a prostě teď nemám peníze na převzetí zásilky na dobírku… Prosím, jak postupovat? Zrovna v pátek mi večer přišel email o odeslání balíku, ale to jsem nevěděla, že pořídím lépe dnes. Děkuji moc a prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2896
30.5.21 22:10

No, neměla bych říkat ale zrovna u Lidlu se nic nestane. Oni s tím počítají. Byť je tvoji povinnosti převzít zaplatit a vrátit, tak zrovna Lidl po tobě nic chtít nebude.

Někdo chce vynaložené náklady a má na to ze zákona právo, menší obchody si dělají svůj Black list.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8997
30.5.21 22:17

Tak jelikož můžeš od kupní smlouvy do 14 dní odstoupit. Tak bych to převzala a vrátila jim to zpět. Navíc Lidl má vrácení zdarma, tak to asi přežijí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5013
30.5.21 22:18
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat na jednu věc. Je mi to celkove trapné, ale objednala jsem si balík za cca 2000 z Lidlu. Dnes jsme nečekane jeli na nákup a stavili jsme se v obchodě, kde měli velké slevy, nakoupila jsem dětem oblečení tam. Jsem na rodicaku a prostě teď nemám peníze na převzetí zásilky na dobírku… Prosím, jak postupovat? Zrovna v pátek mi večer přišel email o odeslání balíku, ale to jsem nevěděla, že pořídím lépe dnes. Děkuji moc a prosím anonym.

No a co si 2tis pujcit zaplatit to a pak to vratit, prece ze zakona je moznost vraceni penez do 14 dnu po prevzeti zasilky z eshopu:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
30.5.21 22:23

V lidl shopu se nedaji nijak upravovat stornovat..objednavky, ani osobni udaje, kdyz uz je objednavka hotova a na webu maji, ze kdyz chce zakaznik neco zmenit, stornovat apod, tak nema zasilku prevzit a ma ji nechat vratit zpet…takze podle toho bych se ridila..projdi si to kdyztak znova, myslim, ze to bylo v sekci nejcastejsich otazek..pripadne tam zitra zavolej, ale myslim, ze si to muzes neprevzit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
30.5.21 22:24

Není lepší zavolat na Lidl infolinku a tam jim to říct?! :nevim:
Přijde mi to takové nejlepší.
Ale i když to neprevezmes, nic nestane. Takhle nám do práce měla dovézt paní z PPL balíček a odmítla nám ho dovézt do areálu. Nicméně mi za bránu areálu nemohli. Tak jsem volala na infolinku Lidlu a vše jim vysvětlila. Nebyl žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15680
30.5.21 22:24

Nic se nestane. Já takhle zásilku nepřevzala a nestalo se nic. Já jsem ji tedy jen zapoměla vyzvednout. Neudělala jsem to úmyslně, ale nestalo se nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
30.5.21 22:26

Normálně to nechej na poště / neber telefon kurýrovi já už několikrát nepřevzal balík a nikdy nic a to uběhlo už 5 let určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
31.5.21 00:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

Lidl vysloveně na svých stránkách puse, že když se rozmyslis, nemáš přebírat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
31.5.21 02:58

Pokud objednalas přihlášena, tak u té konkrétní objednávky byla možnost vedle sledovat zásilku - vrátit, ale jestli to funguje a jak to nevím. Mě se jednou objednávka (bylo to před vánoci) čekám zásilka v přepravě a pak koukam na sledování a že zásilka byla vrácena a nikde žádný mail nic sama jsem nezadal, musela jsem objednat znova. Nicméně si myslím že to prezijou že nejsi první ani posledni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat