Reklama

Nepříjde mi to normální, ale jemu ano

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amalie7
Stálice 65 příspěvků 23.01.17 14:08
Nepříjde mi to normální, ale jemu ano.

Ahojky,
Chtěla bych se vás na něco zeptat. Jestli řeším blbost, nebo ne. Potkala jsem jednoho chlapa. Psali jsme si spolu a vypadal, že je celkem v pohodě. Tak jsme se domluvili, že se sejdeme. Strávili jsme spolu celý den. O nic se nepokusil ani o pusu na rozloučenou. Jen mi zamával a odešel domů. Celý ten den se ke mně choval tak nějak divně. Dělal si ze mě srandu a myslel si, jak se nebavím. Ale mě už to přišlo někdy až příliš. :roll: Na druhý den jsem si na rychlo vařila oběd, protože jsem spěchala. Samozřejmě se mě po zprávách ptal, co dělám. Tak jsem mu odepsala že vařím. A on, že kdyby to věděl, že vařím, tak, že by došel. Už to mi připadalo takové divné, když se sám jakoby pozval. :nevim: Napsala jsem co vařím a on, že to nemá rád. Tak jsem napsalal, že já ano a že každý si může jíst co chce. Na to mi kývl a dodal, že mě bude muset ještě nějak zpracovat 8o, protože on si taky může jíst co chce, a proto musím zvládnout uvařit vše 8o. Trochu mě to vyvedlo z míry. Přijde to zvláštní jen mě, že od člověka, kterého sotva znáte a viděli jste se jednou, už slyšíte co musíte a nesmíte? Když jsem mu napsala že mi tohle přijde zvláštní, říkat někomu co musí a nesmí, když spolu nic nemáme a snažila jsem se mu tím naznačit, že by se mohl třeba omluvit tak se ještě zeptal, proč mi to příjde zvláštní? :zed: Tak je toto normální? Začalo mi celkem blikat varovné světýlko, ale říkala jsem si, že to zkusím probrat ještě tady s vámi. Nic podobného jsem nikdy nezažila. Měla jsem tři delší vztahy. Poslední trval tři roky a bývalý přítel si tohle nikdy nedovolil. Dokonce mi pomohl i uklidit, když jsem byla nemocná. Na to mi tenhle říkal, že na mob a koště nikdy nesáhne, protože to je ženská práce. Byla bych ráda, kdyby jste mi na to napsali svůj názor. Děkuji. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

tali98
Kecalka 304 příspěvků 23.01.17 14:10

Podle mě je to nějaký namachrovaný frajirek, co s tebou moc počítá. Prostě si je jistý, že tě dostane. :pocitac:

tali98
Kecalka 304 příspěvků 23.01.17 14:10

Podle mě je to nějaký namachrovaný frajirek, co s tebou moc počítá. Prostě si je jistý, že tě dostane. :pocitac:

Snaduzvklidu
Kecalka 187 příspěvků 23.01.17 14:11

Přemýšlíš o něm, dokonce o něm zde píšeš, zaujal tě, protože je jiný, takže to asi dělá dobře.

Uživatel je onlinePepiKo
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 23.01.17 14:14

Kdyby mi vadilo, co píše, kort člověk, kterého neznám a viděla jsem ho jednou, tak bych prostě přestala reagovat :nevim:

Halamka
Závislačka 3452 příspěvků 23.01.17 14:16

Me by to svetilko jeste k tomu houkalo.
Zkusila bych mu nastavit zrcadlo. Jestli ti to stoji za to, zacni do nej rypat uplne stejne jako on do tebe. Podle me se po par podobnych „vtipnych“ hlaskach na nej hodne rychle vypari.
Kazdopadne tim zakryva nejaky svuj mindrak a vztah bych s nim nezacinala.

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 23.01.17 14:16

Me by spis desilo to s tim smetakem :roll:

Amalie7
Stálice 65 příspěvků 23.01.17 14:17

No právě mě zaujal to jo, ale po tom dni co jsem se viděli hned začal tady s tím. Tak nevím jestli se jen předvádí a dát mu šanci a nebo se raději klidit z cesty. Nemáte s tím některá zkušenost? Jak říkám nikdy jsem nezažila, aby mi někdo psal co musím. :nevim:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 14:18

Už bych si ho nevšímala

Malina7
Závislačka 2631 příspěvků 23.01.17 14:18

Na takovéto egoisty platí nereagovat ani na hovory, ani na SMS či vzkazy jinde. Tohle by mě také vadilo a potichu bych se odmlčela. :pankac:

saphire
Kelišová 6534 příspěvků 23.01.17 14:18

Poslala bych ho nekam :lol: kdyz je takovy kratce po seznameni jaky asi bude za mesic-dva? :nevim: Sla bych o dum dal ani bych si nevzdechla ;)

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 23.01.17 14:18
@Halamka píše:
Me by to svetilko jeste k tomu houkalo.
Zkusila bych mu nastavit zrcadlo. Jestli ti to stoji za to, zacni do nej rypat uplne stejne jako on do tebe. Podle me se po par podobnych „vtipnych“ hlaskach na nej hodne rychle vypari.
Kazdopadne tim zakryva nejaky svuj mindrak a vztah bych s nim nezacinala.
:palec:

Amalie7
Stálice 65 příspěvků 23.01.17 14:19

Nerada bych později dopadla tak, že bych nemohla jít ani za kamarádkama ven. A nebo tak. Aby mi později zakazoval a nakazoval i jinačí věci :roll:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 23.01.17 14:20

@Amalie7 a nedělá si prostě blbou legraci? z toho tvého popisu mám pocit, jako kdyby si všechno brala moc vážně

nejistej chlap na začátku vztahu je takový, že občas dělá vyloženě nevhodné vtípky, nevím :nevim: tím ho nechci omlouvat, nevím tedy kolik vám je? ale od jistého věku by mi to přišlo jako nevyzrálé chování a asi bych vzala zpátečku

nedovedu si představit, že by ti docela vážně řekl, že na koště nešáhne a že uklízení je výhradně ženská práce :lol: a jestli ano, tak na co se ještě jako potřebuješ zeptat?? 8o :roll:

mogo
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 23.01.17 14:23

Možná se jen cítí nejistý a tak hloupě rádoby vtipkuje…ale upřímně řečeno, mě osobně by už toto odradilo-ten divný pocit, co z toho máš…chování, které ti přišlo zvláštní a moc ti nesedlo…podle mě takhle perspektivní vztah většinou nezačíná…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama