Nepřijel kvůli bolesti břicha - vymlouvá se?

Anonymní
3.1.20 09:50

Nepřijel kvůli bolesti břicha

Ahoj, dneska mám volno. S přítelem jsem byli domluvení, že se uvidíme, uděláme si jídlo.
Nestalo se poprvé, že nepřijede. Dneska mu prý není dobře, má křeče, bolí břicho.

Popravdě, už mě to vytocilo a ozvala jsem se nepříliš chapave. Napsala jsem mu jen, že už to vypadá, že se mu prostě nechce.

A šla jsem si po svém, když už mám volno… Upřímně, nevidím důvod bolest břicha jakože nepřijedu, taky když mám MS bolí mě břicho a stejně jedu za ním.

To jsou chlapi takový cimprdlinove nebo prostě o mě nemá až takový zájem? :think: :mrgreen: :pocitac:

Děkuji za Anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2183
3.1.20 09:54

A napsal ti na to něco zpátky?
No tak buď se s tebou fakt nechce vidět a hledá výmluvy nebo mu vážně není dobře… Jako pochopím, že jestli má křeče v břiše, tak se nechce po cestě k tobě třeba pos..at :mrgreen: Třeba taky nechce abys od něj chytla nějakou střevní chřipku nebo tak něco…
Jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
3.1.20 09:54

No mně když není dobře a mám křeče a bolesti břicha, taky nikam nejedu. Já bych s tebou vyběhla. A ještě, když jemu není dobře a ty máš volno, mohla jsi přijet ty za ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1295
3.1.20 09:55

Kdybych měla křeče a bolesti a sra*la kudy chodila, taky bych fakt nikam nejela.
Jestli se to děje příliš často, tak s tebou asi být nechce. To už musíte vykomunikovat mezi sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
3.1.20 09:56

:roll: :roll: Jestli má střevní virózu, tak si možná cestování nedokáže představit. Já teda vydržím hodně, ale s tímto jsem ráda, že jsem doma. A ty máš být ráda, že Tě nenakazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3277
3.1.20 09:57

Tak třeba má sr.cku a to se ti fakt nikam jezdit nechce a asi ti sní nechce vykládat, ze trůní. Jako říct to jestli má nebo nemá zájem podle tohohle :lol: udělej si den po svém. Sauna, sraz s kamoskou, večer na víno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27700
3.1.20 09:57

Pokud má střevní virozu (měl včera manžel a já ji mám dnes taky lehčí formu), tak buď ráda, že se nepřijel podělit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 09:58

Ne, neodepsal. Ani to nečetl. Není to poprvé, co tohle udělal.

• Citovat
  • Nahlásit
14127
3.1.20 09:59
@Anonymní píše:
Ahoj, dneska mám volno. S přítelem jsem byli domluvení, že se uvidíme, uděláme si jídlo.
Nestalo se poprvé, že nepřijede. Dneska mu prý není dobře, má křeče, bolí břicho.

Popravdě, už mě to vytocilo a ozvala jsem se nepříliš chapave. Napsala jsem mu jen, že už to vypadá, že se mu prostě nechce.

A šla jsem si po svém, když už mám volno… Upřímně, nevidím důvod bolest břicha jakože nepřijedu, taky když mám MS bolí mě břicho a stejně jedu za ním.

To jsou chlapi takový cimprdlinove nebo prostě o mě nemá až takový zájem? :think: :mrgreen: :pocitac:

Děkuji za Anonym

Pokud to je opakovane, tak se mu zkratka nechtelo za tebou jezdit. Ozval se sam, ze je nemocny? Nebo to byla reakce na tvuj dotaz? Treba to puvodne chtel jen nechat vysumet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
3.1.20 09:59

Bud na tebe kasle, nebo je mu zle. V obou pripadech, to nejhorsi, co jsi mohla udelat, je byt protivna a urazet se. Takze nic moc pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
3.1.20 10:00
@Anonymní píše:
Ne, neodepsal. Ani to nečetl. Není to poprvé, co tohle udělal.

Vykasli se na neho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014

Tys sem už psala, viď? Možná dokonce vícekrát, jako přes kopírák :think:
Původně jsem ti chtěla napsat, že třeba má srajdu a zvrací, jen ti to nechtěl psát se všemi detaily.. Ale pokud jsou jeho výmluvy časté (motá se hlavička z vedra a podobně :mrgreen: ) pak logicky hledá výmluvy a nechce tě. Neumíte spolu mluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@cecetka Napsala jsem mi, aby něco přivezl. Odepsal, to co napsal.

• Citovat
  • Nahlásit
30985
3.1.20 10:01
@Anonymní píše:

Děkuji za Anonym

Poslala bych tě do tmy.
Když je mi blbě, je mi blbě. Tečka. Rozhodně bych ti nejela hrát divadýlko k jídlu :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
3.1.20 10:05
@unuděná píše:
Tys sem už psala, viď? Možná dokonce vícekrát, jako přes kopírák :think:
Původně jsem ti chtěla napsat, že třeba má srajdu a zvrací, jen ti to nechtěl psát se všemi detaily.. Ale pokud jsou jeho výmluvy časté (motá se hlavička z vedra a podobně :mrgreen: ) pak logicky hledá výmluvy a nechce tě. Neumíte spolu mluvit?

Jo tipla bych si, ze je to ona. Naposledy jsem cetla, kdyz mu bylo blbe z vedra. Proste on ji ma celkem na háku a ona to furt resi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat