Nepříjemná bolest podbřišku 29tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jmichalka
Nováček 9 příspěvků 11.03.18 06:09
Nepříjemná bolest podbřišku 29tt

Zdravím maminy a nastávající maminy. Jsem 29tt a posledni cca tyden me dost neprijemne boli podbrisek, jakoby za stydkou kostí. Moc jsem to neřešila, vím že prcek roste, děloha se rozpíná atd ale už to trvá docela dlouho a spíše se to horší. Cítím to při každém kroku, kdyz se zvedám ze sedu nejsem schopná se chvíli narovnat a kus jdu shrbená jak stoletá babča, už to dost citim i pri řízeni, když přendavám nohu z brzdy na plyn a naopak. Kdyz nesu neco tezsiho, nebo kdyz chci ve stoje i jen zvednout nohu.. Setkala jste se s tim nektera? Je to fakt dost neprijemny, tu bolest bych prirovnala k narazeny kosti, nebo natazenemu svalu, neco mezi tim, ale na pohmat me nic neboli. Na kontrolu mam jit az za 20 dni a nerada bych neco zanedbala, na druhou stranu, nechci plasit s necim, co je mozna bezne. Jinak malej je normalne vitalni, kope jak divej, v tomhle smeru se nic nezmenilo, jinak uz bych u dr byla davno. Takze budu moc rada za vase zkusenosti :)

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8026 příspěvků 33 inzerátů 11.03.18 06:12

Jo u prvniho. Ale teda az posledni mesic. Stydka spona. Bolelo to strasne, nemohla jsem bolesti chodit.

hartiepa
Závislačka 4937 příspěvků 8 inzerátů 11.03.18 06:13

Ten chlap, který prohlásil, že „těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy“, byl fakt idiot a nikdy evidentně nebyl těhotný. Asi toliko. Já měla v obou těhotenstvích podobné obtíže, takže za mě normální.

Jmichalka
Nováček 9 příspěvků 11.03.18 06:16
@Verun83 píše:
Jo u prvniho. Ale teda az posledni mesic. Stydka spona. Bolelo to strasne, nemohla jsem bolesti chodit.

To by možná odpovídalo, on maký není zrovna malý a zatím při všech měřeních byl růstově cca o 14 dní napřed. To se teda mám na co těšit další dva měsíce :zed:

Jmichalka
Nováček 9 příspěvků 11.03.18 06:20
@hartiepa píše:
Ten chlap, který prohlásil, že „těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy“, byl fakt idiot a nikdy evidentně nebyl těhotný. Asi toliko. Já měla v obou těhotenstvích podobné obtíže, takže za mě normální.

Na jednu stranu uklidnění že nemusím plašit :) ovšem s úvodní částí příspěvku musím souhlasit, tohle si říkám už od začátku, kdo to kdy prohlásil. Už od prvních dnů těhu jsem do konce 4. měsíce blila jak Amina, pak chvilku klid a teď tohle :D no nejkrasnější období si představuju jinak, ale určitě, to za to stojí ;)

citlivaduse
Ukecaná baba ;) 1711 příspěvků 11.03.18 08:11

Jj, stydka spona, bolela mě poslední dva měsíce fest. Jinak větu o nejkrásnějším období v životě jsem si opakovala vždy s hlavou v záchodě a říkala si, co je na celodenní několikaměsíční kocovine tak krásného.

VerčaZav
Kecalka 409 příspěvků 11.03.18 08:17

Jj stydká spona u první jsem to měla občas, teď s druhým těhotenstvím už od 20 tt (nyní jsem 27 tt) bolest skoro nesnesitelná občas když v práci vstanu od PC po delším sezení mi i slzy vyhrknou no nezbývá než vydržet :kytka:

eleny3
Kecalka 281 příspěvků 11.03.18 08:24

Jsem 35tt a mam to uz mesic. Třísla, stydká spona a podbřišek. Už v noci brecim bolesti, nemuzu se ani otocit na posteli. Nemuzu se rozbehnout, oblict se i normalne chodi, proto chodim jak kacena. Jake mam mam bolesti. O to horsi, ze doma beha tři a půl leta, ktera si chce hrat. Bolest prirovnavam k natazenymu svalu plus jakoby me zaroven nekdo kopal mezi nohy (celej fotbalovej tým) a taky se to zhoršuje. :?

Annanasova
Povídálka 42 příspěvků 11.03.18 08:33

Jsem ve 35tt, trpim na to teda hrozne - o nocnim spanku si muzu nechat jenom zdat, stejne tak o delsi prochazce. Ale jedine co trochu ulevi jento “rozchodit” az se to prokrvi, tak to vetsinou na chvili polevi. Potom samozrejme spat s polstarem nezi nohama, tepla vana a jeste se doporucuje vapnik.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Články z Ona Dnes

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama