Reklama

Nepříjemná bolest při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:09
nepříjemná bolest při sexu

Zdravím lidé, mám takový problém, nevěděl by někdo, proč když já ležím na zádech a partnerka na mě jako na koníčka, ale je zakloněná směrem ode mě hodně daleko, jakože v podstatě leží, tak mě z toho bolí penis? partnerce ej to naopak příjemné, proto to dělám, díky moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

johnsmith 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 12:23

To jsi nějakej divnej :D

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 24.04.18 12:40

Takovou zkušenost nemám a přesně tohle partnerka provozuje :mrgreen: Možná to chce jiný úhel.

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 16076 příspěvků 24.04.18 12:43

To se běžně stává začátečníkům, když je partnerka pořádná machna, zakloní se tak, jak popisuješ, nedá ani ruce na zem a ty držíš celou její váhu jen vocasem.
Musíš buď posilovat vocas, nebo si najít hubenější partnerku :nevim:
Každopádně je to ostuda. Být na Tvém místě, tak se raději zabiju dřív, než to někomu řekne :nevim:

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 24.04.18 13:29

Nekdo má vazy penisu volnější a i při erekci mu plandá na všechny strany. Pak taková poloha není problém.

Jiný ti má jibak a oenus pevně trčí dopředu a hýbat se s ním da jen omezeně.

Hlavní ale je aby při sexu byli oba spokojení nikoho nic nebolelo. Jestli to partnerka neakceptuje, tak se s ní rozejdi, protože je sobec a nemá tě skutečně ráda.

emo.law
Kecalka 189 příspěvků 24.04.18 15:07
Mám to taky tak

Hele taky to tak mám, stojí mi pevně, nahoru, směrem k břichu, maximálně ho dostanu do kolmý pozice k tělu, ale dál už ne, takže tahle poloha je pro mě unreal. Někdo má volnější erekci a měkčí penis, tak jsou flexibilnější.

Heinich
Závislačka 3163 příspěvků 24.04.18 15:23
normál

Tvoje partnerka si asi myslí, že ho máš úplně „navolno“. Je pravda, že spoustě chlapů toto násilné rvaní na druhou stranu vůbec nemusí vyhovovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 16:46

Myslíte si že to bude těma vazama?

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 24.04.18 17:26
@Anonymní píše:

Prostě to tak narostlo.
Neresit, parnerce vysvetlit ze to bolí, ať to už nedělá.

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 24.04.18 18:54

Mas ho moc tvrdyho takze ty vazy te nepusti idelane se udelat a pak zkusit zachvilu znovu to uz nebude tak nadrzenej a pujde to

emac
Nováček 2 příspěvky 25.04.18 19:32
@Anonymní píše:

Určitě. Kolik je Ti let? Já to měl dříve podobné, ohnout dolů bylo značně nepříjemné, max. do kolmé polohy to šlo. Postupem času (nevím, jestli věkem, nebo postupným natahováním při sexu) se ty vazy trochu rozvolní.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama