Nepříjemná bolest v podbřišku na LEVÉ straně

5.2.21 19:52

Nepříjemná bolest v podbřišku na LEVÉ straně

Ahoj všichni!
Mám problém a nevím si rady..než si číst bláboly na google, byla bych radši za rady z vašich zkušeností.
Dnes mě začala trápit nepříjemná bolest v podbřišku která je na levé straně, když si na to dané místo rukou zatlačím je to řezavá/tlačivá bolest, ale necítím žádnou bouličku, ani nic co by mi neštimulovalo (kromě špeků) :D občas tu bolest mám za chůze a v leže, když si sednu je to v pohodě. Vůbec nemám představu, co by to mohlo být a hlavně z čeho.
V posledních pár dnech mám sice zimnice, ale nemám rýmu, kašel, horečky nic…necítím se nijak nemocná. :nevim: těhu test negativní.
Jediné co mě napadá, tak jestli to nemá něco společného s HA, před týdnem a půl jsem si oddálila periodu tím, že jsem začala brát další platíčko bez pauzy. Nemůže za to tohle? :(
Dál mě nic nenapadá…zácpu nemám ani nadýmání, jiné zdravotní potíže nemám.

Doufám, že jsem to tu napsala srozumitelně a v pořádku :think:..
Dopředu děkuji všem za případné odpovědi! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
MaM
228
5.2.21 21:10

Nemůže to být ovulace? Já mám každý měsíc ovulační bolesti, a to někdy i docela silné, občas vpravo, občas vlevo. Už v patnácti mi kvůli tomu vyoperovali slepé střevo, páč si pánové doktoři spletli bolest vaječníku se slepákem,)… pardon, když máš HA, tak to asi ovulace nebude, měla bych líp číst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1100
6.2.21 00:14

Přes HA to ovulace nebude, napadá mě cysta, u ni mě taky solidně bolela jedna strana boku, ale byla to spis jako bolest vaječníku a bolela stejně i při zatlačení.
Jako jediný co mě napadá, tak zatažený prdy, by si nevěřila jaká je to bolest :lol: ale to by si asi poznala :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 08:08

Ahoj, mě se takto projevovali ledvinové kameny, časem z toho byla ledvinová kolika,
když se bolest vystupňovala…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat