Nepříjemně zapáchající pot

Anonymní
8.5.21 09:29

Nepříjemně zapáchající pot

Zdravím, prosím o anonym, stydím se za to. Zhruba měsíc pozoruji, že mi hrozně začal zapáchat pot a nepřebije to ani ten nejlepší antiperspirant a i přes parfém to ze sebe cítím, manžel mi to také říká, že jsem cítit. Sprchují si denně, měním si triko denně, ale to se opravdu nedá 🙄 nevím jestli je to důvod k tomu navštívit lékaře, ale je to opravdu velmi nepříjemné. Nicméně není to cítit jako typický pach potu, ale takový zvláštní pach, vůbec nevím k čemu bych to přirovnala možná jako mix nepříjemně páchnoucího ovoce a zeleniny a je to tedy opravdu velmi čpavé. :roll:
Má někdo radu či zkušenost, do s tím? Prosím jsem z toho fakt zoufalá, mám strach jít kamkoliv na návštěvu, protože prostě opravdu nepříjemně smrdím. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1846
8.5.21 09:34

Určitě lékař, pokud jsi to tak předtím neměla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
8.5.21 09:35

Mám zkušenost, že to bývá při nějakých hormonálních změnách - puberta, začátek těhotenství, po porodu, před blížící se menstruací… Předpokládám, že při menopauze to bude taky stát za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17419
8.5.21 09:36

Ano, běž k lekaři, takovahle změna z ničeho nic neni normalní. problem neni v hygieně, ale v tom, že se ti v těle něco dějie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 09:41

Pravděpodobně hormonální změna nebo nějaká metabolická. Pamatuji si, že dcera kolem 11-12 v době puberty také strašně smrděla, i když se 2×denně sprchovala a furt měnila trička. Pak to přešlo, jak se hormony stabilizovaly. A kamarádka, která prodělává předčasný přechod je též něštastná z toho, že jí začal zapáchat „divně“ pot. Určitě k lékaři.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17419
8.5.21 10:35

Stejně tak by to mohla být cukrovka a nebo další problemy. je potřeba zajit k lekaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
8.5.21 10:37

Určitě si zajdi k dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
8.5.21 11:12

Jdi k lekari, v nejmensim zmenis stravu a bude to ok, ale radeji vyrad nejakou nemoc apod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 11:25

Pamatuju si, že když jsme porodila tak ještě v porodnici jsem měnila pyžamo dvakrát denně a chodila pořád do sprchy, protože jsem se taky hrozně cítila (už si nepamatuju jestli to byl stejný zápach), ale to přešlo po pár dnech a teď prostě zničehonic a nezměnilo se u mě také vůbec nic - nejsem těhotná, ms pravidelná, nezhubla jsem, nepřibrala, žádný stres prostě nic vůbec žádná změna a tohle přišlo najednou :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2121
8.5.21 16:44

Normální pitný a pohybový režim a klasickou detoxikaci. Pak člověk přirozeně voní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat