Nepříjemné zvracení v 7tt

14.4.21 11:15

Nepříjemné zvracení v 7tt

Ahoj holky chtěla sem se zeptat jak jste zmírnila zvracení v těhotenství jsem 7 týdnů a mám šílený zvracení nemohu se ani najest vše vyzracím a bolí mě stoho bříško pomohlo vám něco na to?? :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
322
14.4.21 11:24

Nic. Přetrpět to. Zvracela jsem do 5 m, pak tři měsíce klid a teď v posledním zase.
Nepomohlo mi vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
14.4.21 11:32

Nic, tohle se musí přežít, já to měla skoro celých 9 měsíců :mrgreen: trochu pomáhá ledová cola a zazvorova lizatka z lékárny, ale ne každému to zabere a je to spis jen tak na chvilku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 11:35

Mrzi ma to, mala som to podobne. Zdalo sa mi chvilku ze pomohol vitamin B6 hned rano, vela studenej vody, naozaj jemne jedla ako rohliky a piskoty. Este mi pomahalo mlieko, kratkodobo zmiernilo kyselinu. Trvalo to tak do 15 tyzdna a teraz to sice este nie je uplne prec ale dokazem sa najest a uz aj priberam. Drzim palce :srdce: Nech to cakanie na lepsie casy rychlo zbehne. A ak ta to potesi, nevolnosti su vraj znakom toho ze mame dostatok hormonov a babatko sa udrzi a vyvija :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13473
14.4.21 11:35

Ahojky me pomohly piskoty.. nez jsem vztala rano z postele,, par jsem si jich vzala,, treba ti to taky ulevi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 15:59

Coca cola. Popřípadě neco hooodne studeného

• Citovat
  • Nahlásit
504
15.4.21 21:01

Studene ani cola ani zazvor mi nepomahaly, nakonec mi nejvic pomohlo nejist pecivo a snidat vajicko natvrdo, zklidnil se mi tim nejak zaludek ( minimalne na cele dopoledne:) a pak pomahalo jist casto a male porce. Zjistila jsem, ze casto mi bylo na zvraceni 2-3 hodiny po jidle, kdyz uz jsem zacinala mit hlad a pak uz to bylo i po najezeni spatne. Musela jsem se najist driv nez si samo telo reklo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
16.4.21 13:27

Tak ja nevím. kola musi byt ledova. Koupila jsem si zazvorova lízátka a v klidu s nimy preckala jizdu autem. Jidlo uz je horší level. Vetsinou cekam co z toho bude a. Jak uz tu pádlo je dobre jist malo a driv nez je hlad. Ja mam hlavu v lednici kazdy dva hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat