Nepříjemnost z mé strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 23:00
Nepříjemnost z mé strany

Ahoj omlouvám se za anonym ale bojím se.. jsme s přítelem přes 4 roky a mě přijde poslední dobou ze se dokážu naštvat kvůli každé kravine.. teda on to vždy zlehcuje ze nic špatného to nebylo ale mě už přijde ze si ze mě děla snad srandu. Strašně zarli to se dá přežít. Ale když vám dam příklad, ze zarli protože mám nainstalovanej WhatsApp kontroluje kdy jsem byla on-line a pokazdy když svitim mi hned píše komu jako píšu tak jsem si ho odinstalovala.. teď jsem si ho kvůli práci nainstalovala znovu čisté jen kvůli fotkám a asi hodinu po nainstalováni o kterém jsem mu ani neřekla hned zprava ‘to už sis ho zase nainstalovala jo’.. samozřejmě už mě to vytocilo a vyjela jsem po nem proč bych ho nemohla mít kdy on sám to má v mobilu ze to mám do práce a on ze nemám čistý svědomí ze si s někým musím psát protože jsem po nem hned vyjela..(samozřejmě až na pracovní věci ho k ničemu nepoužívám.) a když už jsem po nem znovu vyjela tak mi napsal ze to byla sranda ať se hned neurazim.. omlouvám se za tenhle příklad ale je to asi nejčerstvější.. je to takhle se vším udělá něco co se mi nelíbí Ja se ozvu jakkoli a hned jsem špatná. Ano občas už vyjizdim a čím dal častěji ale já už nevím coby.. jezdí hodně do zahraničí, když jsem on-line dokáže mě bombardovat i ve 4 ráno ze ráno nevstanu i když proste spím a tel mě hodí on-line zprava mě samozřejmě vzbudí a hned je zle ze si to přečtu co tam dělám takhle pozdě.. upřímně kdo by další den byl schopnej fungovat.. a pak si dělal ale srandu zejo když se urazim.. a teď jede domu a píše mi ze pro mě něco má ale ze mi to už nedá ze už budu spát a v zápětí zprava ale ty stejně chodíš vlastně spát pozdě.. já už nevím jak dal. V zahraničí nedělá dlouho nejspíš to bude tím ze mě nemá tolik pod kontrolou ale myslíte ze to někdy přejde? Já už se snad ani netesim až přijede.. pro někoho to můžou být kraviny napsala jsem tu opravdu jen par příkladu co mě zrovna teď napadly ale tohle je dennodenne a já jsem upřímně zoufalá a nevím co čekat dal.. i co se osobního života tyče nemá problém před někým pronést ze spolu málo spime nebo tak - ne vždy se to vydaří když je pryč na nejakej pravidelnej sex ale když slyším jen rejpani ze zase bude bez toho před moji rodinou ani nemám chuť…třeba se s tím už někdo setkal budu rada za kazdou radu.. přemlouvat jsem zkoušela jenže vždy mám pocit ze to spis vše zkazím :,( :( doufám ze se tu na mě nesesypete.. :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11689 příspěvků 12.09.18 23:04

Bude to horší. Na tohle bych fakt neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 23:07

Podle sebe soudím tebe… Bohužel, je to tak. Když jsem byla mladší, měla jsem potřebu svého kluka kontrolovat v době, kdy jsem se scházela s jiným. Nebo si psala s jiným… No a pak můj ex, dělal mi to stejné, a vždycky ještě ze mě udělal tu špatnou, že on to vlastně myslel ze srandy, no jednou odešel do práce a nechal mobil doma, a vyskočila mu tam zajímavá SMS… Tak jsem mu vlezla do mobilu ( nejsem na to pyšná) ale přijel domů, a měl zbaleno a adios…

pikola
Neúnavná pisatelka 19276 příspěvků 12.09.18 23:09

A dělá to opravdu jen poslední dobou? Vy jste spolu žili nebo žijete? Ne, tohle není vůbec normální, myslím ta žárlivost z jeho strany

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 23:13

Jeho ex se kterou byl asi 3 roky ho podvedla nikdy o ni neřekl nic hezkého nakonec ji pozval na kafe.. vím jen o jednom kafi.. doufám teď ze v tom tedy nebude něco ještě víc :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 23:14

@pikola dělal to i dříve ale ne až takhle..

Luckaa2098
Povídálka 49 příspěvků 12.09.18 23:15

@pikola jinak žili jsme spolu 2 roky teď bydlíme u

Luckaa2098
Povídálka 49 příspěvků 12.09.18 23:17

Tak jsem omylem odklikla zprávu bez anonymu tak teď mužů jen doufat :lol: žili jsme spolu 2 roky teď bydlíme u našich a děláme si baracek.. dříve dělal taky scény ale vždy se to nějak vysvětlilo

Luckaa2098
Povídálka 49 příspěvků 12.09.18 23:18

Teď v tom proste pokračuje a vrací se i k věcem o kterých si promluvime a resi je zas a znovu pořad dokola

vilda1
Kecalka 364 příspěvků 12.09.18 23:20

Až bude na pryč, tak mu napiš že ten dnešní sex byl super. A pak mu vysvětli že to byla sranda. Když legraci tak oba.

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 12.09.18 23:25
@Luckaa2098 píše:
Tak jsem omylem odklikla zprávu bez anonymu tak teď mužů jen doufat :lol: žili jsme spolu 2 roky teď bydlíme u našich a děláme si baracek.. dříve dělal taky scény ale vždy se to nějak vysvětlilo

Muzes doufat, ze te tu ted najde, ze tu o nem vypisujes a stezujes si na nej :? …joo, to pak bude peknej rachot doma, ale aspon to zas driv rozseknete ;)

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 12.09.18 23:27

Přesně tohle mi dělal můj ex. Neměla jsem Facebook, WhatsApp, postupně začal dělat scény,když jsem si volala i s mámou v jeho nepřítomnosti. Bál se,že ho pomlouváme 8o . Z noční byl schopný mi volat několikrát,i když věděl,že ráno vstávám na ranní. Skončilo to tak,že kdykoliv mi přišla SMS,četl ji jako první. Jako fakt nářez. Já to tenkrát až tak neřešila,neměla jsem co skrývat. Dneska zpětně se divím,že jsem ho nekopla do p.rdele hned na začátku a vydržela s ním pět let. :D

sissi001
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 12.09.18 23:27

Bude hůř … věř mi.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 12.09.18 23:35

@Aduš8 mazec 8o Mě někdo šáhnout na svobodu, tak řádim, jak černá ruka. Tyhle žárlivce bych nesnesla.

bershka1
Kecalka 361 příspěvků 12.09.18 23:38

Proboha kopni ho do zádele. Není co řešit. Chodila jsem s dvěma žárlivci, s jedním tři roky z toho jsme dva spolu bydleli. Nikdy víc 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >