Nepríjemný pocit po sexu

Anonymní
28.6.21 19:42

Nepríjemný pocit po sexu

Ahoj, prosím o radu… Dnes jsme se poprve s pritelem milovali… Vse bylo super atd..vcetne hygieny i PO… ale ted k veci. Po par hodinach mam nepríjemny pocit, nevím je mozne, ze za to muze rozdielne PH nebo tak? Sedne si to casem? Sex byl bez kondomu uzivam HA.
Dekuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
519
28.6.21 19:46

Hmm, možná podrážděný čípek pokud byl hlubší průnik ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
571
28.6.21 20:04

No uvidíš co zítra ráno. Já trpím na zánět močového měchýře po sexu a vždy poznám kdy to na mě “jde” a je to přesně ten nepříjemný pocit. Pokud mě do 24h nezačne pálit při čůrání tak vím že to bylo jen nějakým podrážděním. Pokud bys měla podobné problémy tak doporučuji kapky z Lichořeřišnice. Ty užívám když cítím že je něco špatně. Teď zkus třeba více pít a ráno uvidíš.

Netvrdím že to je zánět močáku, jenom z vlastní zkušenosti vysvětluji že tenhle nepříjemný pocit znám. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 00:39

@Le_lenaz azmizi vám pak ten nepříjemný pocit? A jíte často ATB, já trpím uz delsi dobu na nepříjemný pocit v močové trubici, našli mi klebsiellu. A nevím, jak se jí zbavit, dávají mi jen ATB, jim urivac, blokurimu, bylinky, česnekové kapsle, renol, lichořeřišnici. vyzkousela jsem již medicialni houby. Ale nevidím, žádný výsledek.

• Citovat
  • Nahlásit
571
29.6.21 10:51
@Anonymní píše:
@Le_lenaz azmizi vám pak ten nepříjemný pocit? A jíte často ATB, já trpím uz delsi dobu na nepříjemný pocit v močové trubici, našli mi klebsiellu. A nevím, jak se jí zbavit, dávají mi jen ATB, jim urivac, blokurimu, bylinky, česnekové kapsle, renol, lichořeřišnici. vyzkousela jsem již medicialni houby. Ale nevidím, žádný výsledek.

Naučila jsem se s tím prostě za těch x let pracovat. Ne po každém pohlavním styku se mi to stane. Už poznám kdy mi potíže začínají, v tu chvíli si beru 10 kapek lichořeřišnice každou hodinu, celý den, vždy zapiju 2-3dcl čisté vody. Další den už třeba 3× denně. Do toho hodně pít, opravdu hodně pít aby se to z močového měchýře a trubice vyplavilo. V 90% případů to dokážu sama zastavit. Ale občas se stane že prostě pro ATB musím. Dříve jsem měla ATB každý druhý měsíc. Od té doby co sama sebe opravdu pozoruji to je tak 1× za rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.21 21:21

@Le_lenaz dobře, děkuju moc. Zkusím to :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat