Nepříjemný pocit při poslouchání angel sounds

187
6.12.19 10:42

Nepříjemný pocit při poslouchání angel sounds

Ahoj holky, chci se optat jestli když poslouchate přes angel sounds vám to není nepříjemný? Chtěla bych ho používat ale nevim jestli na mě ty vibrace nějak víc působí…cítím takový divný až nepříjemný simrani, kolikrát až bolest…je tedy pravda, že jsem v únoru po operaci vejcovodu tak jestli to může být tím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5625
6.12.19 10:56

Tak ho nepoužívej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7426
6.12.19 11:00

Není nic jednoduššího než ho neposlouchat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
6.12.19 11:15

Vím že lepší ho nepoužívat ale jsem po IVF a rada bych věděla, ze je mimco v pořádku…na kontrolu jdu až za 5 týdnů… Proto mě spis zajímalo jestli jsou takové pocity pri tom třeba normální…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
6.12.19 11:31

@Lusicek při používání jsem nic necítila. Žádné šimrání natož bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3062
6.12.19 11:35
@Lusicek píše:
Ahoj holky, chci se optat jestli když poslouchate přes angel sounds vám to není nepříjemný? Chtěla bych ho používat ale nevim jestli na mě ty vibrace nějak víc působí…cítím takový divný až nepříjemný simrani, kolikrát až bolest…je tedy pravda, že jsem v únoru po operaci vejcovodu tak jestli to může být tím… :nevim:

nesmis na to tolik tlacit, staci jemne prilozit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
6.12.19 11:54

@Lusicek Kolikátý jsi týden? Když jsem poslouchala v cca 13-15tt tak vzhledem k tomu že miminko je ještě hodně nízko a já při těle tak jsem musela trošku víc zatlačit jakoby pod tu kost a je fakt že i mě to trošku bolelo. Ale s přibývajícími týdny to bylo lepší a lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
6.12.19 12:01

@Lucie1906 jsem 16tt… No je fakt že jsem ho hledala tak před 14ti dny naposledy a byl taky dost nízko… A musela jsem si to dát víc nahlas abych to vůbec slyšela… Ale on podle UtZ u doktora je taky dost často zadama…takže bude asi i těžší ho najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
6.12.19 14:06

@Lusicek tak to bude tím že moc tlačíš aby jsi ho slyšela, ale jak říkám bude to jen lepší a lepší :relaxed:️ Za chvíli začneš cítit pohyby a už ho stejně nebudeš potřebovat :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
6.12.19 14:10

@Lucie1906 popravdě už se nemůžu dočkat až se bude prcek hlásit sám.. do ty doby to je fakt o nervy :roll: třeba se dočkám na Vanoce… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
6.12.19 14:55

@Lusicek Však ty jsi ještě vzpomeneš na časy bez pohybů :lol: já cítím pohyby od cca 17tt (jsem prvorodička, takže dost brzy) teď jsem 28tt, a malá celý den svádí boj s mýma organama, a zatím vyhrává. Jsem po ZT takže jsem moc ráda že jí cítím a vím že je všechno v pořádku ale, není půl hodiny kdy bych o ní nevěděla a už jí nějaký ten pátek prosím aby mi dala chvilku pokoj. Ale třeba tvoje malé bude hodné a nebude tolik akční :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama