Reklama

Nepřiměřené chování učitelky ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 12:09
nepřiměřené chování učitelky ve školce

Ahoj holky mám problém tedy ne jen já ale je nás víc rodičů týká se paní učitelky ve školce syn tuto školku navštěvuje od 3 let do loňska byl vcelku klid pak ovšem přišla nová paní učitelka a začali problémy syn byl u předškoláčků a paní učitelka mu neustále říkala že ať se neučí (chodíme na Logopedii) že stejně tam bude ještě rok tak to nemá smysl tím pádem se nám malí zasekl učit se nechtěl museli jsme dát odklad letos už to ovšem graduje nejen náš malí ale i pár dalších dětí chodí domů nešťastné že na ně paní učitelka neustále ječí posílá je ke stolečku vyhrožuje jim že je zavře do sklepa což prý podle jedné holčičky i udělala od svého malého jsem se dozvěděla že prý pleskla chlapečka že když měli spát přes zadek našemu malému řekla že má chodit po obědě aby nerušil ostatní děti když spí a řekla to i jedné mamince která tam má holčičku že prý si kvůli nim nestíhá zalít kafe také přišel malí s tím že paní učitelka o mém manželovi prohlásila že je d…l a i…t sice byla v kumbále ale moc pozor si asi nedala když jí syn slyšel to bylo když jsme s ní měli spor je toho mnohem víc ale při vypisování bych tu byla do večera problém je ten domlouváme se s ostatními rodiči že bychom podali stížnost ale počítáme s tím že ředitel se jí zastane a obec pod kterou školka spadá se jí také zastane starosta je její velký kamarád ona je hlavní učitelka ve školce napadla nás tedy školní inspekce ovšem tam se bojíme že jen přijedou a zase odjedou nic se nevyřeší a aby také paní učitelka dětem nedělala větší peklo než už je má s tím někdo zkušenosti jak tuto situaci řešit kam stížnost podat aby se opravdu věci dali do pohybu a paní učitelka přestala dělat tyto šílenosti popř. aby odešla ze své funkce? Pokud by byl někdo ochotný pomoct sepsat stížnost nebo porádí kde co vypsat budu moc vděčná nezlobte se za anonymitu ale jsou to dost citlivé věci a nepíšu jen o sobě díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 370 inzerátů 11.01.17 12:12

Obvyklé je takové problémy řešit první s učitelkou, pokud nepomůže, tak ředitelka(ředitel). Počítejte ale s tím, že spousta rodičů když dojde na věc přestane mít s učitelkou problém.

Sailah
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 11.01.17 12:13

Podat stížnost..vypi­sováním na net ničeho nedocílíte, domluvit se a zkusit to přes ředitele a když nepochodíte tak přes inspekci…jo a píše se malý.. malý malá malé Y ;) to jen k tomu učení

Icestar
Závislačka 4169 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 12:13

Pardon, ale taková obrovská stať a ani jedna čárka, tečka? :think: Děti občas přehánějí. Trocha disciplíny ještě nikomu neublížila, ono zvládnout hromadu nevychovaných capartů, co jsou z domova zvyklí dělat si, co se jim zamane, není nic jednoduchého…

Lucie Lexová
Kecalka 319 příspěvků 11.01.17 12:15

Špatně se to čte, jak nemáte oddělené věty. Ale nějak se mi to nezdá, že by se učitelka takto chovala. Normálně bych za ní zašla a bez nějaké arogance nebo křiku bych to s ní probrala.
Také bych zauvažovala nad tím, jestli se syn umí chovat a jestli tam jako rodiče nanaběhnete vždy s nataženou pusou…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 11.01.17 12:16

To je nejdelší věta, jakou jsem kdy četla. Bude dobré, když tu případnou stížnost bude sepisovat někdo jiný.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 11.01.17 12:16

Ráda bych poradila, ale já tu jednu dlouhou nesouvislou větu prostě nemám šanci přelouskat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 12:18

@smudlinky S tou samozřejmě řešíme všichni ovšem podle ní naše děti jen lžou a vymýšlejí si a navíc se paní učitelka před dospělími chová úplně jinak je v tu chvíli jak cukrkandl už jsem jí zažila ale i z té druhé stránky a navíc svému dítěti věřím když mi přijde malí celý smutný ze školky předevčírem mi řekl že se paní učitelky bojí. Počítám že paní učitelka nám do očí nepřizná že se takto k dětem chová a čím víc to řešíme tím horší je chování vůči dětem navíc jak sem psala ředitel to shodí ze stolu tím jsme si jistí. Ano s tím počítám momentálně jsme 3 z 5 žáků dvě zbívající rodiny se nepřidají s tím počítáme

Kelsey
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 11.01.17 12:25

Ten text se neda cist.

Uživatel je onlineinkakřivák
Extra třída :D 13192 příspěvků 11.01.17 12:32

A nebylo to tu už? nějak mám pocit, že o řečech pronesených v kumbále se tu už jednou debatovalo.
A nejlíp probrat to na místě s paní učitelkou.

nevia
Kecalka 148 příspěvků 11.01.17 12:44

Zakladatelko, ucila jsem v nekolika skolkach behem praxe na skole, a posleze jiz jako dostudovana ucitelka. Byla jsem totalne v soku, jak se VETSINA ucitelek k detem chovala „za zavrenymi dvermi“, coz nemuzou rodice samozrejme tusit. Pred rodici se culily a byly vzdy prijemne :lol: Takze synovi bych verila a zaslala rediteli pisemnou stiznost /doporucene s dodejkou/! A pokud to nepomuze, tak inspekce. Jde o tvoje dite. Kecy typu „neuc se, nema to cenu“ muzou synovi dost vyznamne snizit sebevedomi, ucitelka je pro nej totiz vzor…

zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 11.01.17 12:48

Řešila bych to s ředitelkou, pokud by to nepomohlo, dala bych syna do jiné školky. Aby se dítě bálo učitelky, to by mi hodně vadilo.

tehulka001
Extra třída :D 10047 příspěvků 11.01.17 12:51

Příspěvek upraven 11.01.17 v 13:09

tehulka001
Extra třída :D 10047 příspěvků 11.01.17 12:53

Příspěvek upraven 11.01.17 v 13:10

Kelsey
Hvězda diskuse 44237 příspěvků 11.01.17 12:57

Nejsi anonymni, si to prepni

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama