Nepřipravené porodní cesty ve 39 tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 13:13
Nepripravene porodni cesty 39tt

Ahoj. Ted jsem prisla od doktorky, ktera mi rekla, ze jsem absolutne nepripravena na porod, hrdlo tuhe a nepripravene. Pry me ceka dlouhy a strasny porod. Jsem ve 39tt (39+0). Strasne me tim rozhdodila a porodu se bojim jeste vic, nez doted.
Mela jste to nektera take? Jak probihal porod? :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anys29
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 13:15
@Anonymní píše:
Ahoj. Ted jsem prisla od doktorky, ktera mi rekla, ze jsem absolutne nepripravena na porod, hrdlo tuhe a nepripravene. Pry me ceka dlouhy a strasny porod. Jsem ve 39tt (39+0). Strasne me tim rozhdodila a porodu se bojim jeste vic, nez doted.
Mela jste to nektera take? Jak probihal porod? :(

No porod mě čeká až za tři měsíce, ale kdyby mi toto řekla doktorka na kontrole, tak bych jí asi zabila. To je fakt empatie tohle. I když takovou zkušenost nemám, držím palce, aby to bylo ok a určitě bude. Nenech se tím rozhodit.

Teniska7
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 12.03.18 13:18

To ti rekla doktorka? Ze te ceka dlouhy a strasny porod? To je tedy vestkyne panecku. :roll: Porodni cesty se mohou zmenit z hodiny na hodinu. Nepremyslej nad tim a zkus se uklidnit. Preji pohodovy porod :kytka:

valina1
Kelišová 5131 příspěvků 12.03.18 13:18

Bud v klidu :mavam: jsem dnes 38+5 a taky jsem zavrena a cipek nahore :mrgreen: nic zleho si nepripoustim :nevim: prvniho syna jsem rodila vyvolavane 17 hodin, taky bez pripravenych cest a zpetne to hodnotim, ze to slo :palec: mysli pozitivne, var si malinikovej caj a uzivej si poslednich dni klidu :pankac: :mrgreen:

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 12.03.18 13:19

Doktorka má věšteckou kouli, že ti vyvěštila dlouhý a strašný porod?? Kliiiid, to jak to „tam dole“ vypadá se může z hodiny na hodinu změnit. Ničeho se neboj, psychika udělá hodně, spíš si načti něco o bezbolestných porodech, hypnoporodech atd :)

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 12.03.18 13:19

Mě vyloženě nikdo tohle neřekl, že cesty jsou nepřipravené… Ale už kolem termínu v poradně mi dr. říkal, že se dole nic neděje, ale dal mi pár dní. Pak jsem měla přijít zase na kontrolu, asi za 3 dni, zda je nějaká změna. Změna nebyla, prý se stále nic neděje, ale i přesto udělal Hamiltona a já za 2 hodiny po příchodu domů od dr. ucejtila první slabý bolesti. Nejprve pravidelně po 20 minutách, pak se intervaly zkracovaly a bolesti prodlužovaly, že se stejně v noci jelo… A porod byl v pořádku.
Nestresuj se těžkým porodem, jak tě straší doktor. Hoď teplou vanu k tomu vínko a uvidíš

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.03.18 13:19
@Anonymní píše:
Mela jste to nektera take? Jak probihal porod? :(

klid… nechápu, proč tak straší.. mi při prvním nejdřív rozjetý porod, pak že to nebude a kdybych nezajela pro divný pocit do porodky, tak staršího prdnu doma :mrgreen: :lol: tohle se může změnit během pár hodin.

Anninka111
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 13:24

@Teniska7
Jo, to mi rekla doktorka. :( ze mi nebude lhat, ale ze se to muze zmenit.. ale od minuleho tydne neprobehla zadna zmena, takze mam fakt strach :/
Dekuju, snad se to telo nejak umoudri.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 12.03.18 13:25

@Anys29 To nevím, jak mohla Dr. říct. Porodní cesty se můžou změnit během pár hodin. Já jsem přenášela syna 10 dní, šla jsem na vyvolání, porodní cesty naprosto nepřipravené, porod začal 22:30 a syn se narodil kolem 1:30, a nic strastiplného to nebylo. Takže na takové soudy je ve 39+0 brzo. Určitě to bude v pohodě!

Anninka111
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 13:26

@valina1
Malinik piju od 36tt, na mne asi nepusobi :nevim:… a dokonce beru i homeopatika na pripravu porodnich cest a taky nic :cert:

Anninka111
Nováček 7 příspěvků 12.03.18 13:28

@Pucalkovic Amina
Kezby!! Diky za pozitivni koment, mam sanci :D

Adelkadd
Kecalka 399 příspěvků 12.03.18 13:32

V utery jsem byla u gyn, uzavrena a nepripravena. 40tt. Domluvily jsme se na Hamiltona. Ve ctvrtek rano mi praskla voda a za dve hodiny jsem drzela malou v naruci; jsem prvorodicka..vse se muze zmenit z hodiny na hodinu…hlavne se uvolni a nestresuj!

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 13:33

Trochu Tě uklidním :) mě na kontrole ve 39+0 doktorka řekla, že se určitě ještě uvidíme za týdne na kontrole, já jsem jí říkala, že ne-e a hádej kdo měl pravdu? :D no samozřejmě, že já :) porod ve 39+4 ;) a jak tady už někdo psal, porodní cesty se mohou změnit z hodiny na hodinu :kytka:

Zaluzie
Ukecaná baba ;) 1109 příspěvků 12.03.18 13:43

Ja teda pred porodem narazila na dost článku a diskuzí, ze kontrola porodních cest je úplně k ničemu. Jak píšou ostatní, změní se to ze dne ba den, klidně z hodiny na hodinu. A ze si doktorka dovolí tohle říct? Az porodis uplne bez problému a za par hodin od prvních kontrakcí, tak to pak prosimte pani doktorce hezky povypravej, at ma vztek :hug:

Peťula21
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 12.03.18 13:45

@Adelkadd

Týýý jo, tak to byla rychlovka :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >