Nepřipsané peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 19:57
Nepřipsané peníze

Zdravím,

prosim nemáte někdo zkušenosti? Dnes dopoledne jsem na manželův účet, ke kterému mám dispoziční právo vkládala hotovost na přepážce. Když se peníze ani po hodině nepřipsaly, vrátila jsem se na pobočku, co se děje, ale odmitli se se mnou bavit, protože nejsem majitel účtu. Peníze vidím jako vložené a v účetním zůstatku, ale v disponibilnim nejsou, tam zůstala pouze částka, která tam byla před vkladem. Jednalo se o poměrně vysokou částku, manžel je samozřejmě jako na potvoru na druhém konci světa.

Nemáte někdo zkušenost či tip, čím by to mohlo být?

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 13.11.18 20:00

Do druhého dne by měli být k dispozici pokud je vidíš jako účetní zůstatek

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 13.11.18 20:00

Někdy to jen bankám dýl trvá. Já naopak často vidím platby v blokaci, nejsou zaúčtované, ale už nejsou v disposibilním zůstatku. Nemůže to být tím?

terinka4444
Hvězda diskuse 68522 příspěvků 13.11.18 20:03

není to KB? Tam to vidíš až druhý den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 20:05

Díky, ještě nikdy se mi to nestalo a to vkládám tržby týden co týden už několik let. Snad to tak skutečně bude a ráno je uvidím připsané. Žádné blokovabé platby tam nejsou, tento účet používáme pouze pro hrazení faktur a ty zadáváme až po připsání peněz

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 20:07

@terinka4444 nene, je to spořitelna. Ale u KB to také vždy vidím max. do pěti minut, pokud vkládám na přepážce.

Kajak18
Kecalka 262 příspěvků 13.11.18 20:16

Pokud máš k účtu dispoziční právo, jak píšeš, tak bych na ně vlítla, že to chci vědět. Máš totiž nárok na veškeré informace k účtu, jako majitel. Pouze nesmíš měnit dispozice a účet zrušit, ale jinak můžeš vše. Pokud ti to tedy manžel sám neomezil. Pokud vkládáš na pokladně, jsou peníze připsány okamžitě. Pak je ještě tedy možnost, že vkládáte často větší částky, to pak musí banka ověřovat kvůli praní špinavých peněz a pak má právo peníze zadržet. O všem by tě, ale jako disponenta měli informovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 20:47

@Kajak18 zase tak obří částky to nejsou asi, abychom se dostali do hledáčku. Nate mě, že to vidim v účetním zůstatku a že tam visí právě přesně vložená částka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >