Nepřišel mi dárek pro přítelkyni k narozeninám

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 12:33

Nepřišel mi dárek pro přítelkyni k narozeninám

Ahoj,
budeme spolu s přítelkyní akorát rok a ona má dnes narozeniny. Sama mi kupovala drahý velmi pěkný dárek, já měl v létě, koupila večeři, víno… Moc si přála jednu tašku, neví o tom, že jsem ji objednal. Asi jsem to nechal moc na poslední chvíli, objednal jsem to v půlce min týdne a ted mi napsali, že došlo k chybě na skladě a musí to nejprve objednat a jim to přijde až příští týden, takže jestli to přijde na konci příštího týdne, budu rád. No nicméně nevim, jak z toho ven, aby nebyla smutná. Asi to vypadá, že jsem se na ni vybodl. V pátek jsme byli na jídle, to jsem teda zaplatil.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9741
2.11.21 12:35

Tak udělej poukaz, obrázek kabelky dej do obálky, z druhé strany napši, přijdu příští týden…nebo běž do obchodu…jo a hlavně kup pořádnou kytku!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11987
2.11.21 12:36

Nasypej si popel na hlavu, že si to prostě nechal na poslední chvíli a dárek přijde později. Jestli tě má ráda, tak ji to bude jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Tarinka píše:
Tak udělej poukaz, obrázek kabelky dej do obálky, z druhé strany napši, přijdu příští týden…nebo běž do obchodu…jo a hlavně kup pořádnou kytku!!!

Ona právě na kytky moc není :D

• Citovat
  • Nahlásit
26263

Kup ji kytku a řekni že se dárek zpozdil. Manželovi se to letos stalo taky, nechal to na poslední chvíli a nestihnul to pak vyzvednout, tak mi koupil obří kytici a dárek sem dostala o pár dní později. Zklamaná jsem nebyla, mě by nevadilo, ani kdyby mi žádný dárek nedal, byla jsem ráda, že si vzpomenul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
2.11.21 12:37

Kup vino a rekni ji pravdu - ze jsi ji objednal darek (nemusis rikat, ze az minuly tyden), ale ze zatim neprisel. Ze jsi kontaktoval prodejce, ktery ti oznamil, ze doslo k chybe a zbozi bude dodano se zpozdenim. Pokud je rozumna, tak to musi pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1234
2.11.21 12:39
@Anonymní píše:

To ji chapu :D Tak proste neco maleho, abys nebyl uplne s prazdnou, a rekni ji pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 12:39

Spíš se bojím, že bude zklamaná, její rodina se na ní dost vybodla a teď to vypadá, že i já … ona z kytek moc paf není

• Citovat
  • Nahlásit
1234
2.11.21 12:46
@Anonymní píše:
Spíš se bojím, že bude zklamaná, její rodina se na ní dost vybodla a teď to vypadá, že i já … ona z kytek moc paf není

Hele, ja kytky primo nemam rada, takze bych byla smutna, kdyby mi je manzel dal. Tak udelej ten poukaz, jak ti nekdo radil. To pak prece nemuze mit pocit, ze ses na ni vybodl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
2.11.21 12:47
@Anonymní píše:
Spíš se bojím, že bude zklamaná, její rodina se na ní dost vybodla a teď to vypadá, že i já … ona z kytek moc paf není

Tak kup víno, něco dobrého na zub a k tomu ten poukaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
2.11.21 12:50

Zaprvé jí teď hned napiš krásnou zprávu k narozeninám. Zadruhé, pokud se uvidíte, kup jí zatím něco jiného, i kdyby flašku vína nebo bonbony v supermarketu (ideálně něco, co má opravdu ráda - já třeba na kytky taky nejsem, ale mátovou čokoládou by sis mě dostal). Popřej jí, předej dáreček a normálně jí řekni, že se zpozdila objednávka dárku pro ní, a že snad jí nebude vadit, když bude až v příštím týdnu. Není to žádné drama, jen nestrkej hlavu do písku jakože nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26263
2.11.21 12:54
@Anonymní píše:

Tak něco jineho, flašku vína třeba. Ja kytky taky nemusím, ale jako gesto, když přišel muž a řekl „promiň dárek bude později“, sem to vzala. Nejde o to nahradit ten dárek, ale donest něco, aby bylo videt, že ses na to úplně nevykašlal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
2.11.21 12:54

Tak ji kup neco, co ma rada, ale zaroven by to necekala. Nevim, jak dlouho jste spolu, ale mi chlap jednou na svatek donesl domaci klobasy se slovy - vim, ze na kytky nejsi. :mrgreen: Ja to s usmevem vzala. Jinak nejvetsi radost ji udelas tim, kdyz ji reknes pravdu, ze darek prijde, ale zaroven ji necim potesis, treba cokoladkou, nebo veceri nebo nevim, co ma rada. Ale pokud ji budes venovat cas, udelas ji pekny den, a vysvetlis, ze darek jeste neprisel a proto ji davas jen napr. cokoladu, pochopi to. 🙂 Pokud te ma rada, oceni tcou snahu a cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
2.11.21 12:58

Vztah je o upřímnosti ne? Řekni ji, že se dárek opozdil.
Ale na jednu stranu by si mohla myslet, že jsi zapomněl a jen si naháníš čas. :mrgreen:
Za mě by to určitě vyřešil nějaký pěkný poukaz, který je na tu kabelku uděláš. Klidně doplněné o informace z eshopu, kdy by měla přijít. Každopádně na večeři i víno jí můžeš vzít i tak a pak by dostala poukaz. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
2.11.21 13:05

Taky se mi to letos stalo… Dárek pro manžela k narozeninám se opozdil o šest dní… A to byl objednán v čas… Prostě jsem vzala obálku, vytiskla jsem obrázek daného dárku. Dali jsme si dobrou večeři a manželovi bylo jedno, že dárek dostane za týden. Holt se někdy stane..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat