Nepřišel rodičovský příspěvek 2020

17.2.20 07:41

Nepřišel rodičovský příspěvek 2020

Ahoj maminky, je tu prosím někdo z Českých Budějovic komu už teď v únoru přišel rodičovský příspěvek? Vždycky to chodilo 13teho a teď nic. Měla jsem teď dost výdajů kvůli stěhování, tak pořád lezu na účet a pořád nic. Začínám být z toho celkem nervózní. Nějaké úspory ještě mám ale už by se to taky pomalu celkem hodilo aby to přišlo. ☹️ Děkuji za odpověď. Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.20 07:49

Ani já ho nemám. Čekala jsem, že se ráno peníze připíšou, ale marně.

• Nahlásit
  • Citovat
811
17.2.20 07:49

@Markéta 28 Jsem ze Strakonic, a taky mi nic neprislo, chodi mi to tez 13.nebo 14.teho…doufam, ze dneska uz to přijde…asi z tim navyšováním příspěvku to nestihli poslat :think:…rikam si, lituju maminek samozivitelek, co na to spoléhají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 07:50

@Markéta 28 ahoj zdravím z Jindřichohradecka, také mi nic nepřišlo. Ale myslím, že to bude tím navýšením. Přece jen je to první rodičák za rok 2020, asi toho mají moc… pokud během dopoledne nepřijde, tak tam asi zavolám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15290
17.2.20 07:55

Já ho měla už sedmého, ale sem Plzeň. Nicméně bych počkala aspoň do oběda, mě třeba chodí kolem 10 hodiny až poledne, ne takhle brzy ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 07:55

@Julinka 18
A jo to je pravda, že je vlastně první měsíc, kdy budou posílat víc peněz. No to si taky říkám chudáci maminky samoživitelky. To si taky říkám ještě mám toho svyho jinak bych byla taky namydlena. Musíme vydržet a snad do konce tohoto týdne to přijde. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11519
17.2.20 08:03

Tak dle zákona mají čas do konce měsíce, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4023
17.2.20 08:34

Ja zapomela v lednu navýšit. Každopádně od podání mají 30dnu na vyrizeni. Já posílala první týden v únoru (zpetne tohle vyplatit nezle) tak, že mi utekl jeden měsíc. volala jsem tam a při mi přijde až v březnu na výplatní termín.

Třeba pridavek na dítě jsem posílala 29.1. a mají taky klasický 30dni na vyřízení..není prý možné to stihnout do 10. (Výplatní termín Praha). Výjimečne mi to přišlo 14.2 zvlášť…né s RP

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
17.2.20 09:02

Jindrichohradecko a taky neprisel.. jindy kolem 14. Na ucte..stale cekam.. :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11035
17.2.20 09:12

Taky stále čekám a vyhlížím. Včera mi měli odejít trvalé příkazy a rodičák nikde. žádost o zvýšení mi potvrdili 20.1., tak asi počkám do 20.2. a pak jim budu asi volat, až to bude těch 30 dní :think:. Jsem z ČB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70770
17.2.20 09:15

@Issobel Ale oni to nemusi vyplatit do 30 dnu od žádosti o zvýšení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 09:18

@Issobel já teď koukám na dopis kde mi schvalují žádost o zvýšení a je to z 14.1. takže už je to měsíc a jdu jim zavolat, schválně s čím na mě přijdou :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
17.2.20 09:20

Ja teda nic nenavysovala, tak nechapu kde je problem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 09:24

No…tak mají čas do konce února. Ze zákona mají čas do konce měsíce ve kterým probíhá výplata za měsíc předešlý. Bylo mi doporučeno vyčkat, nic víc. A prý výplatní termín nemusíte mít žádný měsíc stejný, pravidelný. Takže asi tak no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 09:26

@Neuz
Já právě taky nenavyšovala :) ale tak úřady těm je to jedno oni mají dost času na všechno ale, že jiný maminky třeba mají trvale platební příkazy a strhává se jim to třeba z rodičovske nikdo neřeší. Já to tak nemám ale ty mamči co jsou na vše samotný to tak mají, že jo. Přesně vím jak to má moje známá je na vše sama, takže je docela na tom závislá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama