Nepřišla menstruace, negativní test

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 13.03.18 19:15
Nepřišla menstruace, negativní test

Dobrý večer, prosím o radu či podobné zkušenosti… Kolem 5.3. jsem měla dostat menstruaci. Místo toho jsem měla pouze hnědé špinění dva dny a k tomu jsem se cítila, jak při ms. Předevčírem mi po sexu tekla krev, tak jsem si říkala, konečně menstruace. Ale opět to přešlo jen ve špinění. Dělala jsem si 3 tehu testy a všechny negativní. Dnes jsem byla u gynekologa, napsal mi gynprodyl.
Gynekolog mě prohlížel ultrazvukem, nic zvláštního neviděl.
Zajímá mě, jestli můžu být přesto těhotná? Bolí mě prsa a podbřišek jako před menstruaci, ale menstruace nikde…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6357 příspěvků 13.03.18 19:29

Jestliže byl sex bez ochrany tak můžeš být těhotná. Mohla se posunout ovulace a proto nemuselo být nic vidět. Počkala bych ještě týden. Zkusila bych test a potom případně zašla znovu k dr.

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 13.03.18 20:01

Řekla bych, ze mas rozhozene hormony, mela jsem to v říjnu stejne… @pajule022

pajule022
Zasloužilá kecalka 716 příspěvků 13.03.18 20:40

@Romanetka.s a měla jsi to podobně? Taky místo ms špinění?

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 13.03.18 20:45

Ano…byvalo me i dost spatne, motala se me hlava..byla jsem si tehda jista, ze jsem těhotná..testy negativní…do měsíce se to uklidnilo… @pajule022

Dory22
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 13.03.18 21:02

@pajule022 Já mám zpoždění 14 dní. Antikoncepci nepoužívám, vysadila jsem ji! A tt negativní, těhotná nejsem. Asi hormony. Teď jen čekám kdy ms přijde. :mrgreen: :lol:

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 13.03.18 21:53

Prijt nemusí :) každé tělo je jiné, někomu se mimi ukáže az za dyl :) jen ma zkusenost s tim stejným je taková :) @Dory22

Dory22
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 14.03.18 07:03

@Romanetka.s Ja vim, ze prijit nemusi, ale myslím si, že mám zpoždění, že jsem od února vysadila HA. :)

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 14.03.18 08:46

Mela jsem to fakt uplne stejne…poradna MS me přišla az za mesic a pul… @Dory22

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 09:01
Prosím o radu ????

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s těmito příznaky? Už asi 14 dní mám křeče a bolest zad jako při MS. Před týdnem mě bolely bradavky, asi 5 dní mám tlak v břiše jakoby na mně ležel sto kilový chlap, pachuť v puse. TT negativní, na Ovu testu týden po ovulaci slabě pozitivní. Normálně mi v práci bývá zima, ale teď mám návaly horka. Jsem 33.DC, menstruace nikde, ale mám i 90 dní bez, takže tohle je ještě normální u mě. :D přikládám bazální teplotu. máte s tím někdo zkušenosti? Dekuji

Dory22
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 14.03.18 09:18

@Romanetka.s Nes­traš. To čekání je hrozný. :mrgreen:

nana1985
Nováček 4 příspěvky 14.03.18 15:22

Ahoj holky,
tak se k Vám přidávám.
poslední menzes 19- 24. 1.2018 mo­mentálně mám za sebou už asi 7 testu a všechny negativní- uplně bez ducha :think: zítra jdu na krev a příští čtvrtek jsem objednaná na gyndu, jsem z toho paf, mám po 1 IVF a dvou povedených E. transferech, ale buhužel nedopadl ani jeden dobře- ten poslední ET byl loni v březnu, ted už víc jak pul roku jsem tomu nechala volný pruběh a ted tohle :roll: myslíte, že je ještě šance, že tam někde je schovanej mimís, ale zatím o sobě nechce dát vědět? :nevim:

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 14.03.18 19:47

Držím palce :) možné to je…uvidí se co z krve, tam se to pozna :andel: @nana1985

Romanetka.s
Stálice 70 příspěvků 14.03.18 19:48

Skoc si na krev a budeš mit jasno :) bud k Dr a nebo jako samoplatce, at vis na čem jsi @Dory22

Dory22
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 14.03.18 20:47

@Romanetka.s Ješ­tě chci počkat aspoň týden.  :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >