Nepřišly mi přídavky na děti

Anonymní
26.8.21 19:33

Nepřišly mi přídavky na děti

Dobrý večer, děvčata stalo se někomu ze mu nepřišly přídavky na děti? Tento měsíc mi přišel jenom RP. A na úřadě mi bylo sděleno že si mám zavolat příští týden ze kolegyně je nemocná. Nevím proč mi nepřišly vždycky mi přišly i s RP :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53923
26.8.21 19:41

Dodala si včas papíry? Jinak mají čas do posledního dne v měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8337
26.8.21 20:05

Jak to zvysovali maj v tom podle me bordel. Mne obvykle pridavky chodi taky s necim a tentokrat jen to neco a na dotaz urednice odepsala, ze vse je ok a ze prijdou do 20. A prisly driv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 20:17
@Markéta80 píše:
Dodala si včas papíry? Jinak mají čas do posledního dne v měsíci.

Papíry maji normálně včas na stole nebo melo se teď něco dávat zase??? :roll: jinak mi to chodilo vždy z RP a ted nic

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 20:19
@Tarjei píše:
Jak to zvysovali maj v tom podle me bordel. Mne obvykle pridavky chodi taky s necim a tentokrat jen to neco a na dotaz urednice odepsala, ze vse je ok a ze prijdou do 20. A prisly driv.

Noo ja musim čekat do příštího týdne až tam bude ta moje úřednice. Ale vždycky mi to chodilo z RP vždy 9.v měsíci a tento měsíc právě nic tak jsem chtěla vědět zda nemá někdo stejný problém… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
53923
26.8.21 20:53
@Anonymní píše:
Papíry maji normálně včas na stole nebo melo se teď něco dávat zase??? :roll: jinak mi to chodilo vždy z RP a ted nic

Vždy to čtvrtletí, tak uvidíš. Možná tím jak se to navyšovalo? ještě mají pár dní tak to třeb dorazí v pondělí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 15:47

Holky, tak paní úřednice měli zahazené papíry a mysleli, ze jsem si nepodala žádost..Takze super, ale penize dostanu. Chci se Vas zeptat v říjnu se doklada další čtvrtletí tzv červenec-zari?

• Citovat
  • Nahlásit
53923
30.8.21 16:20
@Anonymní píše:
Holky, tak paní úřednice měli zahazené papíry a mysleli, ze jsem si nepodala žádost..Takze super, ale penize dostanu. Chci se Vas zeptat v říjnu se doklada další čtvrtletí tzv červenec-zari?

jo do konce října ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat