Nepřitahují mě starší muži

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 10:18

Nepřitahují mě starší muži

Holky, řeším takový zapeklitý problém a trochu si připadám jako blbec. Mám za sebou dlouholetý vztah, který skončil rozvodem, jedno ještě školkové dítě (dlouho nešlo otěhotnět). Je mi 37. Už jsem cca 3 roky sama a říkám se, že kdyby se objevila nějaká spřízněná duše, bylo by to fajn. Můj ex manžel i předchozí partneři byli zhruba v mém věku. A teď ten problém. Zájem o mě projevují pouze „starší“ muži, tj. o 10 i více let starší než já. A to v reálném životě i na seznamce. Když mě zaujme někdo v mém věku (do cca 40 let), tak a) nejsem jeho typ (resp. hledá mladší ženu), b) nechce žádné děti (mé dítě je překážkou), c) chce založil vlastní rodinu (opět překážkou mé dítě). Jenže mně ti vesměs pupkatí pánové, kterým táhne na 50 let, zkrátka nepřitahují. Nemůžu to překonat, i když jsem to zkoušela, přijdou mně prostě „staří“. Měl to tak někdo? Už jsem si říkala, že místo vztahu zkusím najít aspoň parťáka na turistiku, kterou miluji. V takovém případě jsem neřešila věk, vzhled… Jenže, úplně každý z těch chlapů si dříve nebo později začal myslet na něco více :nevim: Moc nevím, co s tím. Sama si říkám, jestli se to za nějaký třeba 5 let zlomí a bude to jinak? Ale aby o mně zase nezačali projevovat zájem šedesátníci :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2367
29.9.21 10:20
@Anonymní píše:
Holky, řeším takový zapeklitý problém a trochu si připadám jako blbec. Mám za sebou dlouholetý vztah, který skončil rozvodem, jedno ještě školkové dítě (dlouho nešlo otěhotnět). Je mi 37. Už jsem cca 3 roky sama a říkám se, že kdyby se objevila nějaká spřízněná duše, bylo by to fajn. Můj ex manžel i předchozí partneři byli zhruba v mém věku. A teď ten problém. Zájem o mě projevují pouze „starší“ muži, tj. o 10 i více let starší než já. A to v reálném životě i na seznamce. Když mě zaujme někdo v mém věku (do cca 40 let), tak a) nejsem jeho typ (resp. hledá mladší ženu), b) nechce žádné děti (mé dítě je překážkou), c) chce založil vlastní rodinu (opět překážkou mé dítě). Jenže mně ti vesměs pupkatí pánové, kterým táhne na 50 let, zkrátka nepřitahují. Nemůžu to překonat, i když jsem to zkoušela, přijdou mně prostě „staří“. Měl to tak někdo? Už jsem si říkala, že místo vztahu zkusím najít aspoň parťáka na turistiku, kterou miluji. V takovém případě jsem neřešila věk, vzhled… Jenže, úplně každý z těch chlapů si dříve nebo později začal myslet na něco více :nevim: Moc nevím, co s tím. Sama si říkám, jestli se to za nějaký třeba 5 let zlomí a bude to jinak? Ale aby o mně zase nezačali projevovat zájem šedesátníci :mrgreen:

No tak pochopitelně, vždyť je to taky jediná věc, proč si chlap hledá ženskou, jenom na výlety může jezdit s jinýma chlapa a za poloviční peníze si užije dvojnásob legrace :jazyk: :D :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
29.9.21 10:24

Úplně ti rozumím. Jsem stejně stará a vždycky jsem měla partnera max o rok staršího a nebo i mladšího. Starší mi nikdy nic neříkali. Nemyslím si, že se to někdy změní. Ale nezoufej on se nějakej dřív nebo později najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10275
29.9.21 10:28

Myslím si, že ne všichni padesátníci jsou pupkatí pánové, takže asi budeš muset hledat líp nebo jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21654
29.9.21 10:33
@AnastazieB píše:
Myslím si, že ne všichni padesátníci jsou pupkatí pánové, takže asi budeš muset hledat líp nebo jinde.

Souhlas, špatný výběr.
Asi bych se nebránila vztahu s chlapem, který je také rozvedený a nejlépe i má své dítě/děti. Jasně, že většina chlapů do 40 bude hledat mladou partnerku na založení rodiny (pokud už děti nemají). Ti, co toto nehledají, zase nebudou úplně vhodní partneři pro život (nějaká slepá ulička, jak se tak říká) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 10:33

@Kutil Tom Máš pravdu, asi jsem byla v tomto ohledu poněkud naivní. Když jsem zdůraznila, že mně jde o přátelské sdílení zájmu, tak jsem myslela, že to tak skutečně bude. Na cestování a výlety jsem zkoušela hledat i singl parťačku s dítětem/dětmi, ale ozývali se jen chlapi :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
25200
29.9.21 10:34

Upřímně, záleží, kde se pohybuješ :D Ve čtyři ráno v music clubu padesátníka nesbalíš :D

Já tě chápu, já bych chlápka o deset let staršího, co už ho zlobí prostata a povětšinou se nejradši válí doma u telky a nebo v hospodě s chlapama, taky nechtěla. To už radši sama, případně nějaký krátkodobý koloušky :lol:
A dočkej času, nejsi jediná rozvedená s dítětem. I chlapi se rozvádějí.

Já se tak nějak sčuchla s mladší partou, všichni okolo třiceti max, a s těma jsem se chodila bavit, výletovala, zahrádka, grilovačka atd. No a tam jsem objevila pár chlápků, oproti nim starších, kterým ale nebylo ani čtyřicet - prostě moje věková i krevní skupina.
A díky týhle partě sem se dostala na jedno místo, kde jsem narazila na mýho drahýho, už jsme spolu rok a půl a je to boží :srdce: Vlastní děti nechce, zároveň mu nevadí můj syn ve střídavce - dalo by se říct, terno :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 10:35
@JancaS84 píše: Úplně ti rozumím. Jsem stejně stará a vždycky jsem měla partnera max o rok staršího a nebo i mladšího. Starší mi nikdy nic neříkali. Nemyslím si, že se to někdy změní. Ale nezoufej on se nějakej dřív nebo později najde.

Díky, mě právě zajímalo, jestli to má někdo podobně. Však já na pilu netlačím, nechci vztah za každou cenu a na sílu překonávat nepřitažlivost opravdu nemá smysl :D

• Citovat
  • Nahlásit
4934
29.9.21 10:36
@Anonymní píše:
Holky, řeším takový zapeklitý problém a trochu si připadám jako blbec. Mám za sebou dlouholetý vztah, který skončil rozvodem, jedno ještě školkové dítě (dlouho nešlo otěhotnět). Je mi 37. Už jsem cca 3 roky sama a říkám se, že kdyby se objevila nějaká spřízněná duše, bylo by to fajn. Můj ex manžel i předchozí partneři byli zhruba v mém věku. A teď ten problém. Zájem o mě projevují pouze „starší“ muži, tj. o 10 i více let starší než já. A to v reálném životě i na seznamce. Když mě zaujme někdo v mém věku (do cca 40 let), tak a) nejsem jeho typ (resp. hledá mladší ženu), b) nechce žádné děti (mé dítě je překážkou), c) chce založil vlastní rodinu (opět překážkou mé dítě). Jenže mně ti vesměs pupkatí pánové, kterým táhne na 50 let, zkrátka nepřitahují. Nemůžu to překonat, i když jsem to zkoušela, přijdou mně prostě „staří“. Měl to tak někdo? Už jsem si říkala, že místo vztahu zkusím najít aspoň parťáka na turistiku, kterou miluji. V takovém případě jsem neřešila věk, vzhled… Jenže, úplně každý z těch chlapů si dříve nebo později začal myslet na něco více :nevim: Moc nevím, co s tím. Sama si říkám, jestli se to za nějaký třeba 5 let zlomí a bude to jinak? Ale aby o mně zase nezačali projevovat zájem šedesátníci :mrgreen:

Holka nezlomí, spíš bude hůř :mrgreen:, mám to taky tak, a to jsem 50+. Kdybych teď zůstala bez partnera, tak už ani žádného nehledám. V mém věku a starší už jsou pro mě absolutně neatraktivní a pro mladší jsem zas neatraktivní já, patová situace :nevim: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2367
29.9.21 10:37
@Anonymní píše:
@Kutil Tom Máš pravdu, asi jsem byla v tomto ohledu poněkud naivní. Když jsem zdůraznila, že mně jde o přátelské sdílení zájmu, tak jsem myslela, že to tak skutečně bude. Na cestování a výlety jsem zkoušela hledat i singl parťačku s dítětem/dětmi, ale ozývali se jen chlapi :zed:

Na cestování a výlety s dětmi má podle mě cenu snažit se hledat spíš skupinu, než si zadávat inzerát na seznamku. Skupina já nevím na FB, stránkách místního Sokola, zkusit vyhledat turistický oddíl… z toho něco na výlety vykrystalizuje spíš.

No a s hledáním chlapa… tam je to bohužel horší, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 10:39

@Mar__tanka1983 To zní skvěle, potěší, přečíst si podobný příběh :kytka: Já jsem dost i limitovaná tím, že jsem 90 % svého času se synem, takže do baru se ani nedostanu. Ostatně, já prakticky ani nepiju, tak nevím, co bych tam dělala :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 10:41

@Kutil Tom Turisticky zaměřenou skupinku na FB jsem právě zkusila. A ozvali se pouze ti chlapi 45+, ženská žádná :roll: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 10:42

@Anka1313 Ajaj, tak to jsem nechtěla slyšet  :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5768
29.9.21 10:50
@Anonymní píše:

Mam to stejne, nepritahuji me chlapi, kteri nevypadaji dobre, pritazlivi..takze starsi o 10 let ani omylem a bohuzel jak pises chlapi v mem veku 45+ bali 30tky..jo je to problem, taky nechapu zenske co jdou dobrovolne do starsich chlapu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.9.21 10:53

Tak máš velmi omezený výběr, no :nevim: Nevěřím, že chlapi po 40 jsou všichni pupkatí, jen asi nemají zájem zrovna o tebe. O ženskou po dítěti, které táhne na 40. Je důležité si uvědomit, jaké máš reálně možnosti a šance. Stejně jako se ty díváš na ostatní se oni můžou dívat na tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat