Nepřiznat kouření v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 15:41
Nepřiznat kouření v těhotenství?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, prosím po pravdě, klidně anonymně.. Je tu někdo, kdo nepřiznal kouření v těhotenství? Vím, že to doktoři poznají podle placenty.. Ale nedovedu si představit, že žena před porodem řekne „ano kouřím..“

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Baba
Vesmírná mluvilka 31052 příspěvků 12.09.19 15:54
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, prosím po pravdě, klidně anonymně.. Je tu někdo, kdo nepřiznal kouření v těhotenství? Vím, že to doktoři poznají podle placenty.. Ale nedovedu si představit, že žena před porodem řekne „ano kouřím..“

A to proc? Je to tvoje zdravi, tvoje dite, tvoje zodpovednost. Doktorum to muze byt sumak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 15:57

Ja to nepriznala. A na placente rozhodne nic nepoznali. :nevim:

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 12.09.19 16:00

To se tak dneska dělá? Že se lže doktorům? Je vám 15?

Baba
Vesmírná mluvilka 31052 příspěvků 12.09.19 16:00

Smaaarja. Kourit a ohrozit dite se neboji, ale priznat se, to je jina :roll:
Se tak stydite, ze miminu ublizujete?

VilaAnalka
Stálice 92 příspěvků 12.09.19 16:02

Zavislost, zbabelost, lhani. Terno vzor diteti :think:

Karleon
Kelišová 5842 příspěvků 12.09.19 16:06

Tak přestaň kouřit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 16:07

To neni lhani. Nikdo se na to neptal.

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 12.09.19 16:08

Na placente se nic okem nepozna. Nevím kde jsi to slyšela. Pokud se za to stydis tak nepriznavej, ale ve svy podstatě je to tvoje věc, s případnými následky budeš žít ty, nikdo jiný. Já sama kouřím ale ne když jsem těhotná, ovšem nemyslím si že je to tak pevnou vůli jako spíš tím, že jen pohled na cigaretu(iqos) mi dělá zle, ale mám v okolí dost kamarádek které kouřily v těhotenství, dítě malý neměly a zdrav problémy oproti těm nekuřáckým dětem zatím žádné. Jen s těmi riziky musíš počítat.

Yves6511
Kecalka 389 příspěvků 12.09.19 16:08

A před kým si lhát do kapsy? doktoři s tím stejně nic neudělají, maximálně budou nepříjemní (a taky mají proč, je to svinstvo největšího kalibru, kdž si člověk huntuje zdraví sám sobě, budiž, ale když k tomu nutí i to malé nevinné.. :roll: ), takže pro lepší pocit ať si kdo chce klidně lže, ale lže si jen sám před sebou, důsledky jsou pořád stejné..

KaZeAd
Stálice 89 příspěvků 12.09.19 16:12

Já jsem v těhotenství trošku kouřila a přiznala jsem to u všech doktorů. Nikdo z toho drama nedělal, všechno bylo a je ok.

KaZeAd
Stálice 89 příspěvků 12.09.19 16:14

A ohledně té placenty by mě to taky zajímalo, někde jsem četla, že je prý černá (když maminka kouří)? Ale asi je to pověra, nikdo koho znám jí “divnou” neměl

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.19 16:16

Na placentě se to u těžké kuřačky pozná, je zanesená stejně jako plice, doktoři to nekomentují, vaše dítě - vaše věc, stejně to bude dýchat u doma

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1980 příspěvků 12.09.19 16:23
@Anonymní píše:
To neni lhani. Nikdo se na to neptal.

Mně se na kouření a alkohol ptali všichni doktori, se kterými jsem během těhotenství při do styku. Jak na screeningu, tak na příjmu v porodnici. :nevim: Nekouří a nepiji ani mimo těhotenství, ale tak snad jsme dospělí a umíme přijmout zodpovědnost za své jednání. Říct doktorovi pravdu je podle mě základ slušnosti, vyzadujeme od nich nějaké chování na pravidelných prohlídkách i při porodu a přitom jim sami lžeme a zatajujeme skutečnosti? To je přece blbost.

zakruta
Ukecaná baba ;) 1171 příspěvků 12.09.19 16:44

Na placentě nevím, jestli se to pozná, ale na miminku to po porodu sestřičky v nemocnici poznají. Dostane totiž abstinenční příznaky - může se třást, být hodně plačtivé, neklidné…
Já bych to před doktorem přiznala. Nejsi ani první, ani poslední a měl by mít všechny důležité informace, kdyby se cokoliv dělo.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama