Neprodá někdo kouzelné pero od Albi levně?

889
21.1.20 11:03

Neprodá někdo kouzelné pero od Albi levně?

Ahoj holky, neprodá někdo mluvící tužku od Albi?
Koupila jsem klukům k Vánocům a má úspěch, jenomže se o ni hádají.
Na bazarech je všechno s knihami a to právě nechci, knihy máme a samotné nové pero je drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8652
21.1.20 11:22

Asi o tuhle radu nestojíš, ale mám taky 2 děti, a Albi tužku máme záměrně jen jednu. Když si s tím chtějí hrát oba najednou, tak je pravidlo, že kdo si na to vzpomněl první, tak si buď vybere knížku nebo bude držet tužku. Prostě jeden vybírá knížku (máme jich už docela dost), druhý drží tužku (ale ten první samozřejmě říká např. „teď zkus ukázat na tohle“) - a ten, kdo o to projevil zájem si mezi těmito dvěma možnostmi vybírá.
Jakmile je u samotného prohlížení řev, tak dám ještě jednu šanci a jinak zabavuju a odnáším.
Děti to pochopily velmi rychle a domluví se. Já jsem totiž zjistila, že samotné je to dlouho nebaví (když je dítě nemocné a samo doma a já mu nabídnu tužku, tak většinou nechce, protože nemá s kým sdílet, co vidí a slyší, ve dvojici u toho vydrží mnohem déle). Kamarádka má dvojčata a tužky mají dvě, a má stejnou zkušenost (každý ke svoji a současně zasedaly děti možná první měsíc, od té doby vždycky spolu nebo jen jeden z nich).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17396
21.1.20 13:21

@zrcadlo to je dobry system. Ja s druhou zatim odolavam, laka mne to jen do auta, ale zase to by deti musely mit sluchatka a to mne prijde lito, ze by byly od nas takove odtrzene. Jinak se ale take snazim mit veci jen jednou a vystridejte se, pockejte si…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
21.1.20 16:02

My máme 2 a ukázalo se, že je to pro dospělé neúnosné. Děti si sice nadšeně hrály, ale obě albi tužky řvaly naráz. Nakonec máme domluveno, že kdo si řekne první, může si s ní hrát v obýváku a ten druhý musí jít do ložnice. Je to ovšem důvod k hádkám a tak tu druhou většinou schovávám a vrátím ji teprve, když se ta první vybije. Ta druhá je pro nás prostě komplikace, ale dát ji někomu nemůžu, protože je dětí a ty by s tím nesouhlasily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
889
21.1.20 16:54

To u nás domluva neexistuje, hádají se, tahají se o ni..tak zabavím a nemá ji nikdo.
Pak pláčou oba.. Proto jsem chtěla druhou. Budu sledovat inzeráty a uvidím, zda někdo nebude prodávat jen tu tužku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
21.1.20 20:07
@pocker píše:
Ahoj holky, neprodá někdo mluvící tužku od Albi?
Koupila jsem klukům k Vánocům a má úspěch, jenomže se o ni hádají.
Na bazarech je všechno s knihami a to právě nechci, knihy máme a samotné nové pero je drahé.

Ahoj, pokud máš ještě zájem o Albi tužku tak mam, ale bez nabíječky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
889
21.1.20 22:35

@FifkaJ Ano mám zájem, nabíječku máme. Napiš mi do SZ. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama