Nepromokavá dětská zimní kombinéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Charlie.Suz
Stálice 57 příspěvků 27.09.18 16:20
Nepromokava detska zimni kombineza

Ahojky, prosim o radu jakou poridit zimni detskou kombinezu, ktera nepromokne? S jakou znackou mate dobre zkusenosti? Budu shanet velikost 80 nebo 86 a rada bych, aby opravdu neprovlhla kdyz se maly bude valet ve snehu.. (jestli teda nejaky letos bude)..

Reakce:
mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 27.09.18 16:26

Léta kupujeme Lego wear, můžu se na to oblečení spolehnout.

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 16:54

Perfektní je Reima.

Vercsi148
Kecalka 253 příspěvků 27.09.18 16:59

My jsme tri roky po sobe kupovali Loap.Nepromokla,by­la lehoucka a bylo v ni krasne teplo…

Taciras
Extra třída :D 11134 příspěvků 27.09.18 17:35

Výbornou zkušenost mám se snoxxem a etirel, nikdy nepromokly. Měli jsme i jinou, něco levnějšího než ten snoxx, ale taky z hervisu a to bylo neštěstí, stačilo skoro, aby se dítě na ten sníh podívalo a mělo tu kombinézu nacucanou, impregnace to sice trošku zlepšila, ale kam se to hrabalo na ten snoxxovej teflon, to byla paráda.

Edit: tak jsem se šla podívat, ta špatná je značka seems

tulipán
Závislačka 3368 příspěvků 27.09.18 20:21

Reima, Lego, ale oboji drahe.

dyňa
Kecalka 284 příspěvků 27.09.18 21:54

Tak absolutne nejzadanejsi na mimibazaru je KappAhl,mame s ni velmi dobre zkusenosti.

Charlie.Suz
Stálice 57 příspěvků 28.09.18 14:14

Tyto znacky jsou opravdu pekne drahe :roll: To se mi nova kupovat moc nechce.

Nahodou nema nekdo zkusenost s kombinezou z Tchiba?

Taciras
Extra třída :D 11134 příspěvků 28.09.18 14:32

@Charlie.Suz S tou ne, stačilo mi ji vidět a zamítla jsem jí. Jinak ten snoxx zas tak drahý není, nová se mi jednou podařila ulovit asi za 600,– ale ani nošené z bazárku nejsou ve špatném stavu. Upřímně, když porovnám, jak dopadly některé jiné kombinézy a jak je ta snoxx pořád hezká po dvou děckách, ještě jsem ji na bazárek nedávala, ale za 250,– se podle mě ještě prodá. Tu seems jsem koupila asi za 400 a budu ráda, když prodám za 100,– spíš ani to ne, ta sice hezky vypadá, ale promoká a zatloukat to nebudu. A myslím, že ta seems vypadá hezky dost proto, že jí děcka skoro nenosily.

dyňa
Kecalka 284 příspěvků 28.09.18 20:47

Tchibo je taky vyborny,opravdu nepromokne a suprove je zapinani na zip mezi kalhotama a bundou,vznikne kombineza.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15548 příspěvků 29.09.18 07:51

Lego, Reima. Dražší, ale zvládnou vše. Mokrý sníh, déšť, mohou do sušičky, takže nemusíš mít náhradní… Jen pozor na velikosti, obojí jsou větší, 80 nosilo dítě v roce a pul.

Charlie.Suz
Stálice 57 příspěvků 11.10.18 17:56

@Adrasteia @tulipán a u tech reima kombinez tam jsou docela rozdily v cene mezi jednotlivymi typy, az 1500 kc (vodni sloupec 7000-10000), nemate zkusenost jestli jsou opravdu kvalitni i ty “levnejsi” typy?

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 17:58
@Charlie.Suz píše:
@Adrasteia @tulipán a u tech reima kombinez tam jsou docela rozdily v cene mezi jednotlivymi typy, az 1500 kc (vodni sloupec 7000-10000), nemate zkusenost jestli jsou opravdu kvalitni i ty “levnejsi” typy?

Nevím, já to zase tolik nezkoumala. My kupovali velikost 122 cca za 3 000, - Kč - tuším, že měli snad ještě dražší - a je super, malý by mohl sedět půl dne v louži a nic. Podle mě jsou skvělé všechny.

tulipán
Závislačka 3368 příspěvků 11.10.18 18:29

@Charlie.Suz Myslim, ze do 92 byly za nizsi cenu nez ty od velikosti 92, takze jen platba za vyssi spotrebu materialu, ale treba se mylim. Take na Reimu byvaji vyprodeje, takze muze se jednat o lonskou kolekci. Zkus prozkoumat popisy, ja jsem kupovala vzdy na Skibi . Nechala jsem si poslat na prodejnu a podle zkouseni jsem vybrala. Reimy jsou vetsi o velikost, stejne boty.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >