Reklama

Nepromokavá dětská zimní kombinéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Charlie.Suz
Stálice 57 příspěvků 27.09.18 16:20
Nepromokava detska zimni kombineza

Ahojky, prosim o radu jakou poridit zimni detskou kombinezu, ktera nepromokne? S jakou znackou mate dobre zkusenosti? Budu shanet velikost 80 nebo 86 a rada bych, aby opravdu neprovlhla kdyz se maly bude valet ve snehu.. (jestli teda nejaky letos bude)..

Reklama

Reakce:

mi.anetka
Kecalka 305 příspěvků 27.09.18 16:26

Léta kupujeme Lego wear, můžu se na to oblečení spolehnout.

Adrasteia
Závislačka 2723 příspěvků 2 inzeráty 27.09.18 16:54

Perfektní je Reima.

Vercsi148
Kecalka 235 příspěvků 27.09.18 16:59

My jsme tri roky po sobe kupovali Loap.Nepromokla,by­la lehoucka a bylo v ni krasne teplo…

Taciras
Extra třída :D 10964 příspěvků 27.09.18 17:35

Výbornou zkušenost mám se snoxxem a etirel, nikdy nepromokly. Měli jsme i jinou, něco levnějšího než ten snoxx, ale taky z hervisu a to bylo neštěstí, stačilo skoro, aby se dítě na ten sníh podívalo a mělo tu kombinézu nacucanou, impregnace to sice trošku zlepšila, ale kam se to hrabalo na ten snoxxovej teflon, to byla paráda.

Edit: tak jsem se šla podívat, ta špatná je značka seems

tulipán
Závislačka 2988 příspěvků 27.09.18 20:21

Reima, Lego, ale oboji drahe.

dyňa
Kecalka 259 příspěvků 27.09.18 21:54

Tak absolutne nejzadanejsi na mimibazaru je KappAhl,mame s ni velmi dobre zkusenosti.

Charlie.Suz
Stálice 57 příspěvků 28.09.18 14:14

Tyto znacky jsou opravdu pekne drahe :roll: To se mi nova kupovat moc nechce.

Nahodou nema nekdo zkusenost s kombinezou z Tchiba?

Taciras
Extra třída :D 10964 příspěvků 28.09.18 14:32

@Charlie.Suz S tou ne, stačilo mi ji vidět a zamítla jsem jí. Jinak ten snoxx zas tak drahý není, nová se mi jednou podařila ulovit asi za 600,– ale ani nošené z bazárku nejsou ve špatném stavu. Upřímně, když porovnám, jak dopadly některé jiné kombinézy a jak je ta snoxx pořád hezká po dvou děckách, ještě jsem ji na bazárek nedávala, ale za 250,– se podle mě ještě prodá. Tu seems jsem koupila asi za 400 a budu ráda, když prodám za 100,– spíš ani to ne, ta sice hezky vypadá, ale promoká a zatloukat to nebudu. A myslím, že ta seems vypadá hezky dost proto, že jí děcka skoro nenosily.

dyňa
Kecalka 259 příspěvků 28.09.18 20:47

Tchibo je taky vyborny,opravdu nepromokne a suprove je zapinani na zip mezi kalhotama a bundou,vznikne kombineza.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15377 příspěvků 29.09.18 07:51

Lego, Reima. Dražší, ale zvládnou vše. Mokrý sníh, déšť, mohou do sušičky, takže nemusíš mít náhradní… Jen pozor na velikosti, obojí jsou větší, 80 nosilo dítě v roce a pul.

Charlie.Suz
Stálice 57 příspěvků 11.10.18 17:56

@Adrasteia @tulipán a u tech reima kombinez tam jsou docela rozdily v cene mezi jednotlivymi typy, az 1500 kc (vodni sloupec 7000-10000), nemate zkusenost jestli jsou opravdu kvalitni i ty “levnejsi” typy?

Adrasteia
Závislačka 2723 příspěvků 2 inzeráty 11.10.18 17:58
@Charlie.Suz píše:
@Adrasteia @tulipán a u tech reima kombinez tam jsou docela rozdily v cene mezi jednotlivymi typy, az 1500 kc (vodni sloupec 7000-10000), nemate zkusenost jestli jsou opravdu kvalitni i ty “levnejsi” typy?

Nevím, já to zase tolik nezkoumala. My kupovali velikost 122 cca za 3 000, - Kč - tuším, že měli snad ještě dražší - a je super, malý by mohl sedět půl dne v louži a nic. Podle mě jsou skvělé všechny.

tulipán
Závislačka 2988 příspěvků 11.10.18 18:29

@Charlie.Suz Myslim, ze do 92 byly za nizsi cenu nez ty od velikosti 92, takze jen platba za vyssi spotrebu materialu, ale treba se mylim. Take na Reimu byvaji vyprodeje, takze muze se jednat o lonskou kolekci. Zkus prozkoumat popisy, ja jsem kupovala vzdy na Skibi . Nechala jsem si poslat na prodejnu a podle zkouseni jsem vybrala. Reimy jsou vetsi o velikost, stejne boty.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >